Skocz do zawartości
LosTerenos

Witam wszystkich :)

Recommended Posts

Witam wszystkich :)

Nadszedł czas realizacji pomysłu jaki chodził mi po głowie już od pewnego czasu (od listopada 2012 roku zaczął właściwie już biegać…). Chodzi o wyprawy motocyklowe te malutkie a może za jakiś czas te nieco większe.

Mieszkam w Bydgoszczy i tutaj od 2009 roku śmigam sobie Suzuki DRZ 400 E skutecznie omijając asfalt. Zapadła już decyzja o sprzedaży DRZ-ty. Niestety, żeby kupić większy motor muszę ją sprzedać… buuuuuu. Czytam od pewnego czasu różne fora, no i w końcu wybór padł na BMW F 650 GS Dakar. Wiem, że demonem mocy to on nie jest ale wydaje mi się, że do sprawnego poruszania się w terenie z jakimś tam bagażem wystarczy. Chciałbym np. pojechać na Ukraine i tam trochę pojeździć po połoninach. Jestem wysoki, mam 192 cm i ważę ok. 95 kg i cały czas się zastanawiam czy nie będzie za mały. Ludzie różnie o tym piszą, jedni, że jest ok. przy wzroście 190 kilka, inni, że jak na rowerku dziecięcym… sam już nie wiem. Przy okazji tego trochę długiego przywitania prośba, może jest ktoś z Bydgoszczy lub z jakiegoś miasta w pobliżu kto ma Dakara i pozwoliłby mi przymierzyć się do niego (bez wyjeżdżania, tylko w garażu).

Pozdrawiam wszystkich forumowiczów

Jacek

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Cześć ja mam 180 cm , 100 kg i wszystko jest ok

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witaj.

Ludzie różnie o tym piszą, jedni, że jest ok. przy wzroście 190 kilka, inni, że jak na rowerku dziecięcym… sam już nie wiem.

Niech zgadnę .. piszą to Ci którzy mają KTM-a min 950-tkę :lol: sranie w banie, wg mnie powinien Ci spokojnie podpasować, jeśli DRZ-ta nie była za mała do Dakar tym bardziej ;-)

Obecnie w okolicach Bydgoszczy nie kojarzę nikogo kto ma Dakara, poza tymi którzy ostatnio na forum nie zaglądają - był sledziuj i chyba farurej (czy jakoś tak)

.........

P.S. Vengosh możesz napisać oficjalnie, nie musisz podszywać się pod innego użytkownika żeby sobie Dakara kupić :lol: :lol: :lol: :beer:

Jacek

  • Like 7

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witaj.

Niech zgadnę .. piszą to Ci którzy mają KTM-a min 950-tkę :lol: sranie w banie, wg mnie powinien Ci spokojnie podpasować, jeśli DRZ-ta nie była za mała do Dakar tym bardziej ;-)

Obecnie w okolicach Bydgoszczy nie kojarzę nikogo kto ma Dakara, poza tymi którzy ostatnio na forum nie zaglądają - był sledziuj i chyba farurej (czy jakoś tak)

.........

P.S. Vengosh możesz napisać oficjalnie, nie musisz podszywać się pod innego użytkownika żeby sobie Dakara kupić :lol: :lol: :lol: :beer:

Jacek

Yo dakarowy, widzę że moje dane pasują CI do jakiego Twojego znajomego :), niestety ja to nie Vengosh... Wszystkie informacje pasują do niego??? Bydgoszcz, DRZ, wzrost?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tyle odpowiedzi w tak krótkim czasie :shock: Miłe zaskoczenie, prężne forum, aktywni uzytkownicy :D ach te etaty w biurach...

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dakarowy a Ty skąd jesteś? Oczywiście jeżeli można wiedzieć... W lokalizacji wpisałeś pomorskie....z Bydgoszczy nad morze jest rzut beretem... Jeżeli zechciałbyś pomóc koledze w potrzebie i miałbyś kiedyś wolne z pół godziny to ja bym tym beretem do Ciebie rzucił :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witaj.Dakarowy to on tylko z nicka.Sam już nie nadążam za tymi zmianami u niego :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Yo dakarowy, widzę że moje dane pasują CI do jakiego Twojego znajomego :), niestety ja to nie Vengosh... Wszystkie informacje pasują do niego??? Bydgoszcz, DRZ, wzrost?

Nie to takie forumowe przepychanki z Twoim zamiedzowym kolegą - największym fanatykiem BMW F650gs (nie Dakara) na tym forum :-D też pochodzi z Bydłoszczy teraz z Torunia, pewnikiem się niabwem odezwie, on wszystkich do Puszczy Bydgoskiej zaprasza :-)

Dakarowy a Ty skąd jesteś? Oczywiście jeżeli można wiedzieć... W lokalizacji wpisałeś pomorskie....z Bydgoszczy nad morze jest rzut beretem... Jeżeli zechciałbyś pomóc koledze w potrzebie i miałbyś kiedyś wolne z pół godziny to ja bym tym beretem do Ciebie rzucił :)

Pomorskie jest długie i do morza mam niewiele bliżej jak Ty, a jak pisałem wyżej bywam czasami w Puszczy Bydgoskiej, ale już Dakara niestety od jakiegos czasu nie mam, obecnie ujeżdżam to co opisane w stopce. ;-) :beer:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witaj :beer:

Fajnie, niektórzy zamieniają Dakary na DRZ a inni odwrotnie :)

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Chris a ile Ty masz wzrostu? Na zdjęciu wygladasz jakbyś miał coś ponad 180 cm... Jak Ci pasuje Dakar (chodzi o wielkość)?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witaj :beer:

Fajnie, niektórzy zamieniają Dakary na DRZ a inni odwrotnie :)

DRZ to naprawdę fajny sprzęcik. Bardzo chciałbym go sobie zostawić ale niestety nie dam rady finansowo. Żal potęguje jeszcze to, że mieszkam w Fordonie (dzielnica Bydgoszczy na skraju Nadwiślańskiego Parku Krajobrazowego) obok świetnej off roadowej ścieżki. Kilka kilometrów urozmaiconego terenu, strome podjazdy, piach, troche wody. Wtajemniczeni ludzie z całej Bydzi i okolic tu przyjeżdzają. A ja z garażu do tej ściezki mam ... 20 m :)

No niestey albo off road albo dalsze wyprawy. A DRZ-tą w wersji E na Ukraine nie pojadę...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×