Skocz do zawartości
electro

BMW F650GS - znacie te motocykle?

Recommended Posts

Mea culpa!

Na swoje usprawiedliwienie dodam, ze przeglądałem ten wątek przed zadaniem pytania, ale tylko ostatnia stronę. Nastepnym razem się poprawię ;-)

A swoją drogą - szacun za spostrzegawczość, faktycznie sporo znaleźliście po samych zdjęciach.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A co powiecie o tym sprzęcie?

http://otomoto.pl/bmw-f-650-gs-abs-idealny-M3456196.html

Stoi już dłuższą chwilę, ze zdjęć wygląda przyzwoicie. Jedyne, co mnie zastanowiło, to nachylenie przedniego błotnika - widać na zdjęciu z boku. Widzicie coś niepokojącego?

Jakie tarcze oryginalnie miały te motocykle z przodu? z okrągłymi otworami ułożonymi w "spiralę"?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tarczę ma oryginalną (znaczy wygląd jej jest jak oryginalnej - żebyśmy się dobrze zrozumieli) :-P poza tym też był opisywany w wątku "nowości z otomoto..", nie wiem czy były tam wklejone zdjęcia - co przyspieszyłoby jego wyszukanie, ale w zasadzie z tych zdjęć to nie się do czego przyczepić poza tym błotnikiem o którym pisałeś, ale to trzeba obejrzeć bo może poluzowały się np. śrubki mocujące... ktoś się na niego ostro czaił, ale jak widać nic z tego nie wyszło, skoro jeszcze w sprzedaży. ;-)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×