Skocz do zawartości
yenerau

F650 ST Warszawa - przymiarka

Recommended Posts

Moja Lepsza Połówka poszukuje motocykla na wyprawy. Jako osoba raczej nikczemnego wzrostu, zastanawia się nad F650ST lub Suzuki Freewind. I tu pojawia się pytanie do Was: czy ktoś w Wawie, posiadający F650ST, zechciałby go udostępnić do przymiarki? Moja eFka jest dla niej za wysoka, a da się wyczytać w internatach, że ST jest niższe, stąd to życzenie.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Już myślałem, że nie a tak ;)

Edytowane przez Jarek

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jarek, skąd to podejrzenie? :)

zapomniałam dodać, że dla pomocnej duszy przewidziano liczną nagrodę :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mógłbym udostępnić swoją ale troche daleko macie ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Centrino, dzięki, jeśli nikt bliżej się nie zgłosi, to strzeż się - przybędziemy!

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zapraszam.

A ja nie przybędziecie do mnie to może na zlot w maju??

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jarek, skąd to podejrzenie? :)

Bo moja procedura jest taka: sprawdzam czy jest przywitanie w "mojej zawartości" czyli Twojej i nie ma ;) Zadałem sobie trochę trudu i znalazłem, ale łatwo nie było :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Centrino, na zlot będziemy próbowali, ale chcemy się przymierzyć wcześniej więc się spodziewaj :beer:

Jarek, nikt nie obiecywał że będzie łatwo :)

Edytowane przez yenerau
  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tylko nie myl Lubina z Lublinem ;)

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Centrino, ożeszku, zawsze, ale to zawsze mylę je... już prawie jechałem do Lublina...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Napisałem dlatego, że kiedyś koleś sprzedawał silnik do jakiegoś autka. Gościu przyjechać miał z Łodzi.

Po pewnym czasie dzwoni do niego i się pyta gdzie to jest bo jeździ po ulicy, którą koleś mu podał i nie może znaleźć tam parkingu strzeżonego.

Po krótkiej rozmowie okazało się, że kolesie pojechali do Lublina zamiast do Lubina :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Centrino, znajomy kiedyś pomylił Lidzbark Warmiński z Welskim. Ta sama akcja - jeździ wokół rynku i nas wypatruje, my stoimy na rynku i nikt wokół rynku nie jeździ. No, ale dystans między Lidzbarkami nie jest tak spektakularny jak pomiędzy Lubinem a Lublinem :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Znam jednego co pojechał do Bielska, zamiast do Bielska ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Moja Lepsza Połówka poszukuje motocykla na wyprawy. Jako osoba raczej nikczemnego wzrostu, zastanawia się nad F650ST lub Suzuki Freewind. I tu pojawia się pytanie do Was: czy ktoś w Wawie, posiadający F650ST, zechciałby go udostępnić do przymiarki? Moja eFka jest dla niej za wysoka, a da się wyczytać w internatach, że ST jest niższe, stąd to życzenie.

Heja!

Widzę że jesteś w takiej samej sytuacji jak ja, okolice te same, więc co ja mogę doradzić to tylko przejechanie się i przymiarka tutaj:

http://otomoto.pl/bmw-f-650-6-m-cy-gwarancji-motonita-M3008753.html

ale nie polecam go.

Byłem, oglądałem.

Moto miał być bezwypadkowy, bez szlifów, jak to w rozmowie telefoniczniej powiedziano: pali za pierwszym razem.

Pojechaliśmy i wygląda to tak:

moto nie ma oryginalnej kanapy,

kanapa trzyma się bo się trzyma (urwany zaczep trzymający) + kluczyk nie wchodzi do zamka do zwolnienia kanapy

nie chciał odpalić (10 min próbowali)...

lusterka wszystkie porysowane, brak informacji dlaczego nie ma z tyłu naklejek

na ramie co prawda są naklejki oryginalne BMW, jednakże jak to Pan powiedział "Panie, a po co to sprawdzać, to widać że to proste".

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×