Skocz do zawartości
MiKo

przyjmę TKC do Dakara używki

Recommended Posts

kapcie się w tamtym sezonie skończyły, a w tym roku już za dużo wydatków na moto, tak więc chętnie przyjmę "za drobną" :P opłatą TKC (przykładowo tak w połowie życia) do Dakara,

głównie chodzi o przód czyli 90/90/21,

tył również chętnie choć to mniejsza potrzeba ;) od bidy uciułam na nowego mitasia, zresztą mam w garażu jeszcze dwa takie z ok 30% żywota

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Czemu dopiero teraz Mówisz? Byłem w poniedziałek we Wrocku to bym Ci przywiózł TKC ale tylko tył co mi sprezentował Peterka. Ja mam prawie nowego Mitasa więc nie będzie mi potrzebna. Niestety do Jodłowa nie jestem w stanie Ci przywieźć bo muszę po drodze zostawic motek na kilka godzin w Koninie i przez ten czas opona pewnie z bagaznika mi zniknie ;-)

Edytowane przez Vengosh10

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

kurka zebym to przeczytal 2h temu to od razu remanent bym zrobil w oponach. sprawdze jutro rano - w dakarze jest 21/18 ?? Miko bedziesz w Jodlowie ?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

kurka zebym to przeczytal 2h temu to od razu remanent bym zrobil w oponach. sprawdze jutro rano - w dakarze jest 21/18 ?? Miko bedziesz w Jodlowie ?

21/17 Przod taki jak w Xchallenge czyli 90/90-21, tyl 130/80-17

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

MiKo jakbyś chciał tourance 21' to mam na zbyciu takiego co jeszcze da radę.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

dopiero się okazało właśnie, że szansa złożenia Dakara w tydzień/dwa jest możliwa, więc sobie przypomniałem o kapciach ;) zostaje przy kostkach jednak... no przód jest u mnie w najwiekszej potrzebie

w Jodłowie planuję być ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×