Skocz do zawartości
Mario2000

Witam wszystkich, trochę zawiedziony użytkownik F650GS dakar

Recommended Posts

Witaj,

Jak posłuchasz kolegów z forum i napiszesz do Jarka, to jest duże prawdopodobieństwo, że szybko zaczniesz korzystać z pięknej pogody!

Powodzenia

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

heja z ochoty :)

mozna sie kolegow z forum zapytac o pomoc w obejrzeniu motka do zakupu - wtedy jest pewna szansa na unikniecie czesci problemow...

ale to temat przed, a nie po

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Czesc i glowa do gory! Probowales to jakos reklamowac? Wady ukryte itd. Przeciez to obniza wartosc. Niech odda handlarz polowe kosztow, albo do sadu dziada... Moze sie wystraszy i zwroci...??

Wyslano na poczcie.

Edytowane przez abwehry

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Kupiłem motocykl jakieś 2 miesiące temu.

Wczoraj odkryłem że zębatka jest luźna no i jak się dalej okazało przełożona na odwrót - czyli odginała łańcuch bo jest ona niesymetryczna w swojej płaszczyźnie

przejechałem z 1000km, może trochę w tym mojej winy bo powinieniem to sprawdzić, no ale stało się.

Założę na klej epoksydowy nową zębatkę (cały napęd wymienię) i myślę że będzie OK.

w porównaniu do AfricaTwin to chyba mam trochę lżej, tu zawsze śruba dociśnie zębatkę do wałka a wypełniony klej w wieloklinie ma działać tylko na ściskanie (tak mi się wydaję)

pozdro.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Czesc i glowa do gory! Probowales to jakos reklamowac? Wady ukryte itd. Przeciez to obniza wartosc. Niech odda handlarz polowe kosztow, albo do sadu dziada... Moze sie wystraszy i zwroci...??

Wyslano na poczcie.

7 lipca 2013, poza tym spawana zębatka do wałka to słabo wada ukryta raczej.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witaj ;-) Skund żeś konkretniej? :beer: Zawiedziony czym: modelem, sprzedawcą, poprzednim użytkownikiem, czy sobą żeś się dał z lekka w maliny wpędzić? ;-) :beer: Bezawaryjnego użytkowania, po naprawie :beer:

cześć, wszystkim po trochu a zarazem niczym. motor to skarbonka bez dna ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×