Skocz do zawartości
trollesny

Witam z Ochotnicy

Recommended Posts

Piękna pogoda a ja prawie od dwóch tygodni w gipsie... Jak na razie śmigam o kulach i już mnie trafia a kucyk stoi samotny w garażu... Pozdrawiam wszystkich:)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

SIEMANDURO!!

Koledzy z okolic Ochotnicy, Pojeździjcie troche BMką naszego kolegi co by maszyna sama nie stałą w garażu :)

Szybkiego powrotu do zdrowia.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
witam, to żeś się urządził, w tym sezonie już nie pośmigasz :lol:

Tak jak mówiłem na zlocie, Rychu nie wpisuje się w definicje "wszystkie Ryśki to porządne chłopaki" :). My tu staramy się pocieszać, a nie dołować! Trollesny witaj :-D, z pewnością dosiądziesz swoje moto jeszcze w tym sezonie.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witaj;)

jak masz prawą w gipsie to śmigać spokojnie możesz, gips na gmola (jak masz) i jazda :lol: jeśli lewa to przynajmniej na jedyneczce można kółka pokręcić :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dzięki chłopaki za wsparcie:) ale nie mam dobrych wiadomości... byłem dziś do kontroli, mam świeżą szynę na prawie trzy tyg, kość była pęknięta i musi sie dobrze zrosnąć:/ na dodatek w sobotę mam wesele brata:/ ale pech... ale marzą mi się jeszcze Bieszczady w tym roku... choć na 3 dni. Jeszcze raz dzięki wszystkim za wsparcie:)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Cześć Leśny Trolu ! ;)

Nic się nie martw, górale mówią, że śnieg w tym roku późno spadnie :lol:

Dopiero jest sierpień, więc nawet w wersji pesymistycznej zostaje Ci cały październik !!

Gdybyś jednak się bał, że maszyna się zastoi to ja chętnie ją przygarnę na ten czas :lol:

Wracaj do zdrowia i weselem się nie martw - nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło - inni będą wywijać piruety na parkiecie a Ty w tym czasie bedziesz :drinkbeer: :drinkbeer: :drinkbeer: :beer: ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wykrakałeś waflo, właśnie na giewoncie padają pierwsze płatki :lol:

trollesny, witaj i wracaj do zdrowia :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Wykrakałeś waflo, właśnie na giewoncie padają pierwsze płatki :lol:

trollesny, witaj i wracaj do zdrowia ;)

jackx - a co Ty kurza twarz na Giewoncie robisz :?: Bo ja właśnie miałbym do Ciebie sprawę i miałem nadzieję, że siedzisz w domku Warszawie, nudzisz się w te ulewne dni i popijasz jeden :drinkbeer: za drugim :drinkbeer: :)

ale spokojnie u trollesny to śnieg raczej nie pada - jest kilkaset metrów poniżej Ciebie :lol:

... teraz to pewnie lada dzień zaczną pokazywać w TV górali, którzy będą głosić: "pzyjezdzajcie, pzyjezdzajcie i dudki wydawajcie" ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Już wróciłem :lol: Nic z tego śniegu nie będzie. Bardziej spektakularny był grad który dorwał mnie w lipcu pod Sochaczewem - jak fasola był. Ale ok, trollesny sie kuruje a Ty wam mi tu szybko o sso chozi, bo tak naprawdę to się nudzę niemiłosiernie i coś my porozkręcał :twisted: Tylko nowy watek, albo priv pls.

EDIT szybki - wlasnie zerknalem na wiadomosci prv i znalazlem Twojego maila :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×