Skocz do zawartości
marcusrx1

[K] Kupie licznik F650GS 2003rok - pilne

Recommended Posts

Witam.

Poszukuje licznika (sprawnego ma sie rozumiec) do BMW F650GS 2003r lub pasujacego do tego modelu, ewentualnie gdzie taki mozna zdobyc (allegro,ebay itd brak niestety)

PS. Nie chce zakldac nowego tematu,wiec zapytam tutaj czy licznik od F650CS bedzie pasowal do F650GS ? orientuje sie ktos moze ?

Kontakt (o kazdej porze dnia i nocy)

Edytowane przez marcusrx1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

a założyłeś swój wątek w przywitalni ???

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

a założyłeś swój wątek w przywitalni ???

Witaj.

Na forum zarejestrowalem sie wylacznie dla znalezienia potrzebnej czesci ? Wiec mam pisac 200postow,zeby moc zapytac ?

... a tam zaraz że nie ma;

http://allegro.pl/bm...3428798872.html

;-)

Dziekuje za linka,ale niestety to jest tylko obudowa do niego.. swoja droga aukcje sa,ale wysprzedane wszystko (dzwonilem,zeby byla jasnosc ;) )

W zasadzie jesli od CSa bedzie pasowal do GSa to jestem uratowany,ale jednak pewnosci nie mam i nikt nie umie odpowiedziec na to pytanie.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witaj.

Na forum zarejestrowalem sie wylacznie dla znalezienia potrzebnej czesci ? Wiec mam pisac 200postow,zeby moc zapytac ?

........................................................................................................................................................................................................

.....i nikt nie umie odpowiedziec na to pytanie.

Mamy pisać 200 postów, żeby odpowiedzieć komuś kto nawet się nie przywitał zgodnie ze zwyczajem ??? :evil:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witaj.

Na forum zarejestrowalem sie wylacznie dla znalezienia potrzebnej czesci ? Wiec mam pisac 200postow,zeby moc zapytac ?

Wystarczy jeden w odpowiednim dziale. Takie mamy tutaj zasady.

W zasadzie jesli od CSa bedzie pasowal do GSa to jestem uratowany,ale jednak pewnosci nie mam i nikt nie umie odpowiedziec na to pytanie.

Nie umie albo nie chce. Odpowiedz na to pytanie jest znana.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ok, dziekuje wszystkim serdecznie za pomoc. I zegnam Was (zeby nie bylo,ze sie pozegnalem) - post do kasacji

Ot polskie realia for,gdzie znajdzie sie grupka ktorej przeszkadza doslownie wszystko.Bo z duzej litery nie napisane,bo kolor czcionki nie taki,bo nie podane wszystkie dane i Bog wie co jeszcze. Jak juz wspomnialem, jestem tu w/w celu,a nie prowadzeniu rozmow. Tylko wydawac by sie moglo,ze fora sluza wlasnie pomocy,ale jak widac czasem mozna sie zdziwic.

Czasem mam wrazenie,ze na owych forach siedza zakompleksione dzieci,ktore lecza sie postami..

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ok, dziekuje wszystkim serdecznie za pomoc. I zegnam Was (zeby nie bylo,ze sie pozegnalem)

Żegnaj!

Edytowane przez Jarek

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ok, dziekuje wszystkim serdecznie za pomoc. I zegnam Was (zeby nie bylo,ze sie pozegnalem) - post do kasacji

Ot polskie realia for,gdzie znajdzie sie grupka ktorej przeszkadza doslownie wszystko.Bo z duzej litery nie napisane,bo kolor czcionki nie taki,bo nie podane wszystkie dane i Bog wie co jeszcze. Jak juz wspomnialem, jestem tu w/w celu,a nie prowadzeniu rozmow. Tylko wydawac by sie moglo,ze fora sluza wlasnie pomocy,ale jak widac czasem mozna sie zdziwic.

Czasem mam wrazenie,ze na owych forach siedza zakompleksione dzieci,ktore lecza sie postami..

To jednak zle trafiłeś . Nie to środowisko nie Twój klimat ...

Szkoda że tacy jak Ty w ogóle myślą o BMW .

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To kurde się zagalopowałem z tym linkiem do licznika :) Wpadnij na jakikolwiek zlot to zobaczymy kto ma kompleksy i czy w realu jesteś taki wygadany jak na forum . Ps Pozdrów tatę :P

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nieaktualne. Dziekuje tym,ktorzy pomogli.

[...] Wpadnij na jakikolwiek zlot to zobaczymy kto ma kompleksy i czy w realu jesteś taki wygadany jak na forum . Ps Pozdrów tatę :P

Niestety na zlot nie wpadne,poniewaz motory mnie nie interesuja :) A temat zalozony wylacznie w sprawach zawodowych.

Pozdrawiam

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żegnaj zakompleksiony chłopaku

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×