Skocz do zawartości
ReddyS

Yamaha YBR 250

Recommended Posts

Witam.

Po długiej przerwie i od razu handlowo ;)

Na szczęście, to nie moja eFka :->

Kolega sprzedaje, więc po znajomości tu wrzucam.

Kupił aby przypomnieć sobie jak się jeździ i zdecydować czy wraca do jazdy czy nie. Wygrała jazda, więc czas na zmianę na coś większego, niestety nasze eFki go nie interesują, chociaż pracuje nad tym;)

Yamaha YBR 250, cena 9000 zł i jak wiadomo do negocjacji.

Linki:

http://otomoto.pl/yamaha-ybr-250-M3744153.html

http://tablica.pl/i/oferta/yamaha-ybr-250-prawie-jak-nowa-niecale-4-000-km-salon-polska-CID5-ID3kFQB.html#178a76ec84

Edytowane przez ReddyS

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jeździłem parę godzin na kursie na tym moto. Mile wspominam, ale chyba bardziej do nauki niż zabawy.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jeździłem parę godzin na kursie na tym moto. Mile wspominam, ale chyba bardziej do nauki niż zabawy.

To stąd go kojarzyłem ;]

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ReddyS Ty żyjesz? ;-)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jeszcze żyję ;)

Tak jest, jak człowiek dom (letniskowy, żeby nie było ;-) ) buduje a do tego w pracy rożnie się układa.

+ taki, że km w eFce nie przybyło, ale to tylko jak chciałbym sprzedawać, a ja ani myślę o tym, jestem jej wierny jak... Marszałek Kasztance :-D

mygosia, rany tamte tak, ale ta związana z Tobą nie ;-)

Dla Wszystkich po :drinkbeer: (hojny jestem bo "zaoszczędziłem" na zlotach :-( ), ale jak to mówią co się odwlecze to nie uciecze :cool:

Edytowane przez ReddyS
  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ale olejarke zdazyles zamontowac? :-D

:shock: Nie :-) Ani nie wymieniłem łożyska w główce ramy, to zresztą domyślasz się, bo po klucz się nie zgłosiłem :cool:

Ale jak pisałem, co się odwlecze...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

:shock: Nie :-) Ani nie wymieniłem łożyska w główce ramy, to zresztą domyślasz się, bo po klucz się nie zgłosiłem :cool:

Ale jak pisałem, co się odwlecze...

To musisz sie powoli sprezac. Dakara sprzedalem. Mam zamiar przekazac ten klucz glownemu mechanikowi forumowemu. Wprawdzie nie zerkalem jeszcze jak to jest rozwiazane w X-challenge ale mysle ze ten klucz w tym wypadku nie bedzie mi potrzebny :)

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To musisz sie powoli sprezac. Dakara sprzedalem. Mam zamiar przekazac ten klucz glownemu mechanikowi forumowemu. Wprawdzie nie zerkalem jeszcze jak to jest rozwiazane w X-challenge ale mysle ze ten klucz w tym wypadku nie bedzie mi potrzebny :)

Można skopiować?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To musisz sie powoli sprezac. Dakara sprzedalem. Mam zamiar przekazac ten klucz glownemu mechanikowi forumowemu. Wprawdzie nie zerkalem jeszcze jak to jest rozwiazane w X-challenge ale mysle ze ten klucz w tym wypadku nie bedzie mi potrzebny :)

Powoli się sprężam, jak żółw ociężale ;) Daj mi troszkę czasu i dopiero przekazuj. Rozumiem, że ma trafić do Jarka? :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Można skopiować?

Oczywiscie. Gdybym dysponowal luzna nakretka na to lozysko byloby latwiej dorobic niz na podstawie klucza. Popytam moze udaloby sie zrobic drugi egzemplarz.

Powoli się sprężam, jak żółw ociężale ;) Daj mi troszkę czasu i dopiero przekazuj. Rozumiem, że ma trafić do Jarka? :)

Dokladnie o Jarku myslalem. Jemu mysle najbardziej sie przyda :)

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Oczywiscie. Gdybym dysponowal luzna nakretka na to lozysko byloby latwiej dorobic niz na podstawie klucza. Popytam moze udaloby sie zrobic drugi egzemplarz.

To ja chętnie poczekam na zorientowanie się.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×