Skocz do zawartości
chalimon

Zamierzam kupić F 650 GS

Recommended Posts

Ten bordowy, z Leżajska. Link na poprzedniej stronie.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wczoraj byłem obejrzeć motóra. Niestety bardzo się naciąłem. Silnik był w porządku, jedynie przy bardzo niskich obrotach dawało się słyszeć deliktanie łańcuszek rozrządu. Przy silniku robił jakiś dłubacz, bo wszystko uszczelnione na czerwonym silikonie byle jak, malowane na żywca. Nawet były zamaskowane ślady szlifierki kątowej. Jednak rzecz, która przekreśliła ten egzemplarz była zupełnie inna i przyprawiła mnie o parę siwych włosów. Otóż tylna felga była w kilku miejscach pęknięta, a mianowicie wyglądało to tak jakby szprychy zostały przeciągnięte przez felgę razem z nakrętką. Macie pomysły jak można było dokonać takiego zniszczenia? Oczywiście sprzedawca zauważył to dopiero wtedy, gdy ja zwróciłem mu uwagę.

Nie ma co tracić czasu na oglądanie gratów. Sezon się zbliza więc jedź, oglądaj, twardo negocjuj i bierz tą, co dakarowy polecał http://tablica.pl/oferta/bmw-f650-super-stan-CID5-ID43zQ5.html

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Uno grande problemo, trochę mam daleko z podkarpacia nad morze. Lawety ani busa nie mam, więc muszę nim przyjechać do domu osobiście. No nic, szukam dalej.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×