Skocz do zawartości
agreSorek

Kupię obniżone lub zamienie na standardowe...

Recommended Posts

podnóżki do Dakara 2007. Chętnie też wysłucham sprawdzonych sposobów na zwiększenie odległości podnóżki - kanapa. Przy moich 190 nogi się nie mieszczą we wcięcia w atrapie zbiornika. Siedzenie mam raczej standard, wiem, że są podwyższane ale cena powala (zresztą jak nowych akcesoryjnych podnóżków), no chyba, że ktoś ma i szuka niższego. Także ktokolwiek widział, ktokolwiek wie... czekam na info. Dzieki.

Edytowane przez sorek

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jesli planujesz jezdzic poza asfaltem to wysokosc podnozkow i ewentualne opuszczenie ich moze miec znaczenie. Dobrze zrozumialem? Masz jakies akcesoryjne podwyzszone zamontowane? Moim zdaniem lepiej zainwestowac w kanape. Rzadko bo rzadko ale czasem trafiaja sie oferty wymiany albo uzywki na allegro. Mozna tez oddac komus kanape do przerobki. Chyba byl gdzies temat o kanapach. Przemekdab na pewno moze sporo tutaj powiedziec.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Temat znalazłem i z tego co sie dowiedziałem to podwyższona ma końcówkę nr. 735, a moja ma 959. Podnóżki mam raczej standardowe (chyba - albo i nie, nie wiem jak poznać - w każdym bądź razie nie miały gumowych nakładek) Akcesoryjne znalazłem takie http://bmwmoto6.webd.pl/sklep/index.php?main_page=product_info&cPath=3_137_479&products_id=531 ale cena... Nie wygląda, żeby obniżenie poszło z "dołu", raczej z "góry" - płytsze, niskie ząbki.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jesli masz watpliwosci co do podnozkow to wrzuc fote do oceny. Kanapy wedlug potrzeb modyfikuja np Zetjohny z forum Africa Twin i MarioMoto http://www.mariomoto.pl/ . Z zadnym z nich osobiscie doswiadczenia nie mialem wiec ciezko jest mi cos polecic. W sieci znajdziesz mnostwo opinii.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dzięki za zainteresowanie. Zdjęcia postaram się wrzucić jutro - jak pokonam Picassę ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jak jechałem moim Dakarkiem do Mongolii, to przełożyłem do niego akcesoryjne podnóżki (obniżone) od dużego GSa. I były super. Znaczy, że pasują akcesoryjne od 1150.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jak jechałem moim Dakarkiem do Mongolii, to przełożyłem do niego akcesoryjne podnóżki (obniżone) od dużego GSa. I były super. Znaczy, że pasują akcesoryjne od 1150.

Dzięki, już szukam. A może pamiętasz dokładnie jakie to były?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jakie? wygodne.

Przyjedź zobaczysz w naturze.

Ważne jest to, że powinny pasować wszystkie akcesoryjne od 1150.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Temat do zamknięcia, podnóżki kupione akcesoryjne regulowane do 1150, pasują.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.

×