Skocz do zawartości
Doodek

[S] Kawasaki Zephyr 550

Recommended Posts

W imieniu szwagra wrzucam ogłoszenie o sprzedaży "mojego byłego" Zephyra.

Rok produkcji: 1991

Pojemność: 550 ccm

Przebieg: nie pamiętam, koło 50-60 tys km - miał jakieś 50 kkm jak go kupiłam, przejechałam ok. 5 kkm, potem kupił Piotrek, ale przez większość czasu moto stało, bo Piotrek siedział w Afganistanie...

Stan: do dopieszczenia wizualnego (jakaś ryska, jakiś wgniocik, odklejony kawałek napisu "Zephyr", przytarte zegary), jeśli chodzi o "mechanikę" to do zrobienia najprawdopodobniej jest rozrząd; moto też miało jeszcze za mojego posiadania problem z gaźnikami - coś tam było nie teges i "fachowcy" to tymczasowo naprawili, ale trzeba by to zrobić porządnie. Ale co konkretnie, to w sumie nie wiem, bo się nie znam ;) przydałoby się go porządnie zdiagnozować ;) Pewnie też takie zwykłe rzeczy eksploatacyjne są do wymiany...

Z wyposażenia dodatkowego ma podgrzewane manetki i gmole.

Cena to ok. 3000 pln

kontakt do właściciela: Piotrek - 518 653 318

05062010028.jpg

05062010029.jpg

05062010030.jpg

05062010032.jpg

P1030632.JPG

P1030939.JPG

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Kobiety .... a tak obiecywała, tak gwarantowała, że jak tylko będzie na sprzedaż to się odpowiednio wcześniej dowiem... :roll:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Kobiety .... a tak obiecywała, tak gwarantowała, że jak tylko będzie na sprzedaż to się odpowiednio wcześniej dowiem... :roll:

Wtedy było wtedy. To logiczne :)

  • Like 4

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Kobiety .... a tak obiecywała, tak gwarantowała, że jak tylko będzie na sprzedaż to się odpowiednio wcześniej dowiem... :roll:

Jarku pytaj o cene promocyjną i bierz, to moto ma wartość ........historyczno-emocjonalną;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

negocjacja ceny nie ze mną tylko z właścicielem...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×