Skocz do zawartości
tomk

Rękawice Alpinestars Vega Drystar

Recommended Posts

Jak w temacie. Rozmiar L, czarne. Nowe i nieużywane. Kto chętny niech pisze.

Nowa cena. 300 zł + koszt wysyłki.

Edytowane przez tomk

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wszystko z nimi w porządku. Na mnie są za duże. Sklep w Warszawie nie chciał mi ich wymienić bo zgubiłem paragon. Miałem tylko wydruk z terminala, płaciłem kartą. Miesiąc się z nimi wymieniałem emaliami. Nawet do producenta napisałem, ale koniec końców nic to nie dało. Są nowe, jak z półki sklepowej. Wieczorem wrzucę zdjęcia.

Edytowane przez tomk

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

W kwestii paragonu może być różnie, zależy jak kupowałeś i jaki sklep ma regulamin.

W kwestii rękawic - jaka cena i jaki masz obwód dłoni i długość jakoś tam od nadgarstka do końca palców? I o ile są za duże ;]

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Daje 250 zł z przesyłką, i możliwością zwrotu jak rozmiar nie będzie pasić.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Drogo i bez gwarancji :P

jesteś w błędzie, wydruk z terminala potwierdzajacy zawarcie transakcji może być podstawa gwarancji.

Poniżej stawnowisko UOKik:

http://uokik.gov.pl/faq_sprzedaz_konsumencka.php?pytanie=1173#faq1177

Natomiast jeżeli chodzi o zwrot towaru pełnowartościowego to sklep w Polsce nie ma obowiązku go przyjmować. to że w wielu sklepach na podstawie paragonu mozna w jakims terminie oddać towar to tylko dobra wola sprzedawcy.

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

jesteś w błędzie, wydruk z terminala potwierdzajacy zawarcie transakcji może być podstawa gwarancji.

Poniżej stawnowisko UOKik:

http://uokik.gov.pl/...ie=1173#faq1177

Natomiast jeżeli chodzi o zwrot towaru pełnowartościowego to sklep w Polsce nie ma obowiązku go przyjmować. to że w wielu sklepach na podstawie paragonu mozna w jakims terminie oddać towar to tylko dobra wola sprzedawcy.

Jakby co to do zwrotu w ciągu 10 dni przy zakupie on-line też nie potrzeba paragonu, a nawet i oryginalnego opakowania (to ostatnie z pamięci, nie chce mi się szukać źródła) ;]

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×