Skocz do zawartości
konjo8ds

[S] Honda CBF 600 SA z 2008r. ABS

Recommended Posts

Jak w temacie ;)

Rejestrowałem się na tym forum z zamiarem kupna 'małego' GS. Ostatecznie jednak jeszcze mnie błoto aż tak bardzo nie ciągnie... Zostaję na asfalcie :D

Niedawno kupiłem Triumpha Sprint ST 1050. O takiego właśnie :)

Teraz w garażu stoją dwa motocykle. No i jednego się trzeba pozbyć...

Padło na Hondę ;) Moto wizualnie idealne nie jest. Mechanicznie jednak - bardzo dobre. Od tej strony dbam o wszystkie swoje sprzęty. Kasy na serwis nie żałuję. Pilnuję też terminów wymian.

Honda wymaga wymiany klocków z tyłu. Poza tym nic nie trzeba przy niej dłubać.

Tutaj linka do ogłoszenia, w którym znajdziecie więcej szczegółów.

A tutaj linka do szczegółowych zdjęć. Na niektórych zdjęciach jest wygięta klamka sprzęgła - nieaktualne - w sobotę ją wymieniłem na nową. Założyłem też przedłużenie przedniego błotnika (gdy robiłem zdjęcia jeszcze go nie było).

Może ktoś z Szanownych chciałby się przesiąść na sportowo-turystyczny sprzęt, albo ma znajomego, który szuka sprzęta na asfalt?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jakie masz porownanie wygody jazdy cbf/st? Chodzi o pozycje za kierownica.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jakie masz porownanie wygody jazdy cbf/st? Chodzi o pozycje za kierownica.

na razie ciężko mi powiedzieć, ponieważ na Sprincie zrobiłem dopiero 10 kilometrów :) podejrzewam, że przy dłuższych przelotach będzie gorzej. pozycja na Triumphie jest bardziej pochylona. mogą boleć plecy.

CBFą jednym strzałem zrobiłem max 1200 km (w ciągu jednego dnia). poza obolałym dupskiem było OK.

niby jeden i drugi to moto sportowo-turystyczne. z jedną różnicą. CBFa bardziej turystyczna, a ST bardziej sportowe ;)

co za allegro?

ale, że co? dział nie ten?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×