Skocz do zawartości
Aanis71

oględziny moto , kalisz. nie bmw

Recommended Posts

Mam prośbę czy ktoś z lokalesów (Kalisz) miałby czas i mógł spojrzeć i sprawdzić jak "to jeździ" w najbliższym czasie. na dwa podane niżej egzemlplarze:

http://otomoto.pl/ka...t-M3915881.html

http://otomoto.pl/ya...t-M3922863.html

prosiłabym o ograniczenie spamu do minimum ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

W chwili obecnej pisze z Poznaniewa. W przyszlym tygodniu wracam z delegacji wiec moze uda sie cos zadzialac.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

będę jutro krążył po terenie może mi się uda

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

(...)

prosiłabym o ograniczenie spamu do minimum ;)

z tym to już trochę przesadziłaś ;-)

rodzeństwo szuka? czy Ty kupiłaś sobie skórę i nie bardzo pasuje do dakarki :)

  • Like 4

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

po co Ci szrot ?

co dokładnie Cię interesuje, ogólnie masakra, zdjęcie do pooglądania, chociaż stan faktyczny jest o wiele tragiczniejszy niż pokazują to zdjęcia ;)

https://plus.google.com/photos/115320578913375940135/albums/5984715722756608577?authkey=CKPn3pO3o93ADA

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Aaaaaaniś, drugie 2oo na trasy :?: :beer:

Co do wyglądu powiem tak, widziałaś moją Suzi, może i porysowana, ale jak jeździła… miodzio ;-)

To że parę plastików jest porysowanych, to nie wszystko. Wazne czy pod względem mechanicznym jest oki, tak mi się zdawa :-D ale ja tam pojebany jestem :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Aaaaaaniś, drugie 2oo na trasy :?: :beer:

Co do wyglądu powiem tak, widziałaś moją Suzi, może i porysowana, ale jak jeździła… miodzio ;-)

To że parę plastików jest porysowanych, to nie wszystko. Wazne czy pod względem mechanicznym jest oki, tak mi się zdawa :-D ale ja tam pojebany jestem :lol:

to nie połamane plastiki w XJ całe zawieszenie z przodu jest do wymiany, a w Z zastanawiam się co oprócz silnika zostało nietknięte :)

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

muszę jeszcze wspomnieć, że sprzedający nie kryje mankamentów pokazał mi rzeczy, których sam nie zauważyłem, dlatego śmiało można pytać, przywożą kilkanaście takich szrotów co 2 tygodnie i najlepsze są sprzedawane po opisaniu uszkodzeń przez telefon w drodze z Francji (najczęściej handlarzom), wystawiane zostają te "najlepsze" :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Sie im zachcialo targac.. Jakby u nas malo zlomu bylo.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Sie im zachcialo targac.. Jakby u nas malo zlomu bylo.

już 2 lata tak działają, ale pierwszy raz się z nimi spotkałem, mają busa oklejonego z każdej strony :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

już 2 lata tak działają, ale pierwszy raz się z nimi spotkałem, mają busa oklejonego z każdej strony :)

To jest to lokum przy Warszawskiej na wylocie w kierunku Turku? Rozladowuja busa nawet w niedziele,

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To jest to lokum przy Warszawskiej na wylocie w kierunku Turku? Rozladowuja busa nawet w niedziele,

nie na Zielonej, normalnie garaż w domu jednorodzinnym, za Villą Stary Kalisz na Polnej w prawo jadąc od Szlaku Bursztynowego

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ok dzięki Maxiu za Twoją opnie, właśnie o to mi chodziło żeby dowiedzieć się czy to co widać na zdjęciach to wszystko czy tylko początek góry lodowej. jak czesc z Was zdayla sie zorientowac mnie interesuje stan techniczny motocykla, kwestie wizualne to sprawa drugorzędna. a wiadomo ze ze zdjecia wszystkich - się nie zauwazy

Aaaaaaniś, drugie 2oo na trasy :?: :beer:

Co do wyglądu powiem tak, widziałaś moją Suzi, może i porysowana, ale jak jeździła… miodzio ;-)

To że parę plastików jest porysowanych, to nie wszystko. Wazne czy pod względem mechanicznym jest oki, tak mi się zdawa :-D ale ja tam pojebany jestem :lol:

drugie 2oo w rodzinie dla mnie na okazjonalne przejazdzki ;) Bajer w takim razie oboje jestesmy pojebani :lol: :D

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

drugie 2oo w rodzinie dla mnie na okazjonalne przejazdzki ;) Bajer w takim razie oboje jestesmy pojebani :lol: :D

ramy nie były spawane, silniki chodziły równo, jeśli to wystarczy to tylko brać, ja wolę mieć jeszcze sprawne zawieszenie i kanapę w całości :)

Edytowane przez maxiu

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ramy nie były spawane, silniki chodziły równo, jeśli to wystarczy to tylko brać, ja wolę mieć jeszcze sprawne zawieszenie i kanapę w całości :)

jak napisałam wyżej, liczy sie stan techniczny niekoniecznie wizualny ale sprawny, co mi po motku bez sprawnego zawieszenia badz tez innych elementow uniemożliwiajacych normalna eksploatacje ;-) od stania w garażu już mam Dakarke :-D

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×