Skocz do zawartości
tanior

Sprzedam f 650 2004r Wawa

Recommended Posts

post-1685-0-13895300-1394198195_thumb.jpgPrzebieg 70tys, bezwypadkowy, nic nie malowane, w pełni sprawny. W zeszłym roku wymieniłem sprzęgło i napęd. Jeździłem tym motocyklem przez 3 sezony, przejechałem przeszło 30 tys. km. Maszyna bezawaryjna, polecam. Cena 9000. Tomek t: 601 382 486

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

7 tys mu ubyło od jesieni ? :-D

30 listopad 2013 - 22:58

Sprzedaję po trzech sezonach i przejechaniu 30 tys. km tym motocyklem. Nigdy nie zawiódł. Wyposażenie: kufer pancernika, podgrzewane manetki, deflektor przedniej szyby. Poza standardowymi wymianami płynów i klocków, na wiosnę tego roku wymieniłem tarcze sprzęgła, napęd z zębatkami, uszczelniacze i olej lagach. Motocykl ma podwyższoną kierownicę i wysokie siedzenie. Próbowałem też podwyższyć wymieniając tylny amortyzator na dakarowy ale źle się prowadził i ostatecznie wróciłem do standardowego (amortyzator dodaję). Motocykl w oryginalnym malowaniu, przy wymianie płynu w lagach przewrócił się i popękała prawa przednia osłona, jest profesjonalnie sklejona ale niepomalowana. Aktualny przebieg 77tys. km. Cena 9999,00zł.Tel 601382486 Warszawa

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To chyba dobrze, że ma mniejszy przebieg. Czy nie?

Przebieg się nie zmienił, bo jest w milach, ale w zmienił się przelicznik mil na km ;) Tylko Główny Urząd miar zapomniał poinformować ;)

Albo sprzedający jest po informatyce i już wie, że kilometr to 1024 metry ;)

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja Wiem, ja wiem :) przez kilka miesięcy ubyło mu 7 tys. km - znaczy się dobry - brać :)

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja myślę, że to zwyczajna pomyłka autora tekstu, która powinna niezwłocznie zostać wyjaśniona. Na allegro taki manewr pewnie by przeszedł, bo większa rotacja jest, na forum to jednak istnieje pewne ryzyko zauważenia takiej rzeczy.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Pomyłka, pomyłka ? Moja żona mała na drugie pomyłka :-D

http://www.youtube.com/watch?v=ZCjyE2EhsEs

Czynność pomyłkowa (freudowska pomyłka) – pomyłka pojawiająca się najczęściej w wypowiedzi (przejęzyczenie), w działaniu lub zapomnienie, będąca zdaniem Freuda wynikiem mimowolnego oddziaływania treści zepchniętych do nieświadomości.

Zjawisko to ("Fehlleistung", parapraxis) opisał i zdefiniował austriacki neurolog i psychoanalityk Zygmunt Freud w swojej pracy Psychopatologia życia codziennego[1]. Według psychoanalizy pomyłki takie spowodowane są nieświadomymi, zablokowanymi motywacjami (w szczególności seksualnymi; zob. życzenie), które mimo woli wychodzą na światło dzienne. Freud twierdził, że tego rodzaju pomyłka ma charakter kompromisu: z jednej strony wyraża odrzucone życzenie, a z drugiej strony sposób, w jaki wyraża się to życzenie jest tak zawoalowany, że zwykle nie daje się jednoznacznie świadomie zinterpretować i dzięki temu pomyłkę taką można zlekceważyć.

Przykład freudowskiej pomyłki - przytaczany przez samego Freuda - to sytuacja wykładowcy, lekarza, który przemawiając do studentów mówi Osoby znające się na tym zagadnieniu można policzyć na palcu jednej ręki!. Pomyłkę tę należy interpretować w ten sposób, że mówca nie chciał przyznać się przed samym sobą, że uważa się za jedynego specjalistę w omawianej dziedzinie. W efekcie jednak wyraża to w formie zamiany zwrotu na palcach jednej ręki na wyrażenie na palcu jednej ręki.

Nie każdą pomyłkę, przejęzyczenie, czy zapomnienie należy analizować w świetle teorii Freuda, jednak spłycone założenie, że "czasem prawda wychodzi na jaw w najbardziej żenujących i niespodziewanych okolicznościach", ze względu na swój dramatyczny charakter, jest bardzo popularne w świadomości społecznej.

W codziennym języku pojęcia "freudowska pomyłka" używa się do opisania pomyłek zdradzających prawdziwe motywy mówiącego

Edytowane przez FALCON
  • Like 3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zmniejszył się przebieg, cena spadła to idąc tym tropem w wakacje będzie miał 30tys km i super atrakcyjną cenę ;-)

Edytowane przez rzeżucha
  • Like 3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×