Skocz do zawartości
brzydal2004

Powitanie

Recommended Posts

Dziękuję wszystkim za serdeczne powitanie, mam pytanie do użytkowników GS-a małego (Dakar + standard) jak jest realna prędkość podróżna przy której zachowamy zalety niskiego spalania? byłbym wdzięczny za odpowiedź , pozdrawiam

Witaj !!

ad spalanie - pytanie, co to niskie spalanie :-)

na wtrysku, po autostradzie, z kuframi, cały czas 130km/h --- 4,7 l/100km

a gdy obok jadą chłopaki na Sztormiakach, to te 4,7 jest mega niskie :-)

dziękuje za odpowiedzi , wykorzystam Was na maksa powiedzcie mi jak jest realna prędkość przelotowa która można spokojnie utrzymać 130 km/h bez problemu dla tych silników na trasie szybkiego ruchu? pozdrawiam

130 to było dla mnie maks nienieprzyjemne, może dlatego, ze miałem wysoka szybę

specjalnie użyłem stwierdzenia nienieprzyjemne, bo przyjemne do końca nie było .. :-|

wg mnie max przyjemna prędkość na ten motek to 110

ale były i odcinki, że trzeba było podgonić, to i 140-150 idzie jechać jednostajnie

choć (może przez wystające wtedy u mnie kufry) motek był juz podatny na nawet lekkie wiatry i momentami była niezbędna maksymalna uwaga i skupienie, czasami przypominające walkę :-)

czyli tak naprawdę zero fanu :-(

Pozdrawiam

Edytowane przez Henery

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Cześć. Ja przyznam że przy 120-130 już nie mam frajdy...ale jak trzeba to jadę ;-)

wyszło spod kciuka :-)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Eeee. Do 140 spokojnie, tylko skacze jak piłka przy podmuchach wyprzedzanych aut. Teraz po przesiadce widzę że 140+ to była rzeźnia (cóż zrobić, nuda na autobahnie) ale nic niepokojącego mechanicznie się nie działo. Silnik i tak dbał o postoje by co godzinę (przy v ok 160- po jakimś czasie człowiek przestaje się bać ze moto eksploduje) wypić nastepne 10 l benzyny. To wkurzało.

Edytowane przez Arthur71

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×