Skocz do zawartości
krs

Sprzedam Tankbag Vanucci.

Recommended Posts

Mam do sprzedania tankbag Vanucci, taki jak na zdjęciach poniżej..

IMG_5093.jpg

IMG_5094.jpg

IMG_5095.jpg

IMG_5096.jpg

IMG_5097.jpg

IMG_5092.jpg

Tak się prezentuje na singlu..

20140412_174033.jpg

20140412_174024.jpg

Poza otarciami od kurtki na tej gumowej obwódce, wygląda jak nowy. Mały, sztywny, nie przeszkadzający w terenie.

Kosztował ponad 100€. Myślę, że 150zł z wysyłką będzie uczciwie. :) HOWK!

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

jeśli można to chciałbym go zarezerwować do jutra do końca dnia.

PS

jak jest mocowany? Na paskach? (Ilu?)

Edytowane przez Łasica

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zapytam: Na czym to się trzyma ? Na przyssawkach :D

Mocowany jest na paski. BMW jest napromieniowane i psuje wszystkie magnesy. Przestają działać. ;)

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

jeśli można to chciałbym go zarezerwować do jutra do końca dnia.

PS

jak jest mocowany? Na paskach? (Ilu?)

Można zarezerwować. Mocowany jest na paskach. Są 3 punkty mocowania. Ja u siebie mocowałem na 2. Jednym paskiem o główkę ramy, a drugim o ramę pod siedzeniem, tak jak na zdjęciach. To w zupełności starczyło.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jak rezerwacja się zwolni to biorę, mam wrażenie że kiedyś zgubie kufer podczas dzikowania po okolicy :D. Ostatnio nawet plastikowe butelki nie wytrzymały w kuferku :P

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

a mssz tam może jakiś model tego tankbaga? ile to ma L pojemności?

Nie pamiętam co to za model, a w ofercie też już go nie widzę. Wielkością przypomina mojego poprzedniego Oxforda, więc pojemność na oko powinna oscylować w okolicach 16-18L. Jak wrócę z Bełchatowa, zrobię zdjęcie z czymś tam w środku. Będzie wiadomo orientacyjnie, co można schować.

Edytowane przez krs

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Powrzucałem do niego, co miałem pod ręką..

IMG_5098.jpg

Na to jeszcze rękawiczki rozmiar największy. :D

IMG_5100.jpg

I jeszcze śmiało można upchać jakieś ładowarki, portfel, dokumenty, kominiarkę etc. Dodatkowo w małej kieszeni (zdjęcie nr 1) mieści się Samsung Galaxy S4 i tym podobne 5-calowe wynalazki. Fanty z tankbaga nie wchodzą w skład ogłoszenia. Post zawiera lokowanie produktu. ;)

Edytowane przez krs

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Powrzucałem do niego, co miałem pod ręką..

I jeszcze śmiało można upchać jakieś ładowarki, portfel, dokumenty, kominiarkę etc. Dodatkowo w małej kieszeni (zdjęcie nr 1) mieści się Samsung Galaxy S4 i tym podobne 5-calowe wynalazki. Fanty z tankbaga nie wchodzą w skład ogłoszenia. Post zawiera lokowanie produktu. ;)

Kurcze ... szkoda, że nie napisałeś od razu - 150 za ten tank to naprawdę malutko - odnoszę wrażenie, że to co powrzucałeś jest dużo więcej warte - no chyba, że tak niszczysz wszystko ;)

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Kurcze ... szkoda, że nie napisałeś od razu - 150 za ten tank to naprawdę malutko - odnoszę wrażenie, że to co powrzucałeś jest dużo więcej warte - no chyba, że tak niszczysz wszystko ;)

Ano widzisz, jakbyś powiedział wcześniej, że reflektujesz, to nie upychałbym pierdołami, tylko mąki bym nasypał, przecież Ty piekarz, tylko byś spojrzał i by wyszło jaka objętość. ;) :D

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

....a najważniejszy jest pad do xbox-a :-D

P.>S. właśnie z synem rozdziewiczamy nową grę na xbox-a MXGP taka sobie motocrossowa... fajna :-) a jeden pad nam się już kończy, czyli jak Ci nie potrzebny to przygarniemy :-D :beer:

P.S. 2 Wygląda na to że GoPro 3+ nagrywa tak jakbyś chciał... faza testów zakończona, lecz jeszcze ostatecznie nie do końca sprawdzona ;-) :beer:

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Pad jeszcze jakiś czas zostaje ze mną. W deszczowe wieczory latam po Los Santos. :-D Dzięki za testy, będę działał w tym kierunku. :) :beer:

Aaaa...

Tankbag sprzedany.

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie pamiętam co to za model, a w ofercie też już go nie widzę. Wielkością przypomina mojego poprzedniego Oxforda, więc pojemność na oko powinna oscylować w okolicach 16-18L. Jak wrócę z Bełchatowa, zrobię zdjęcie z czymś tam w środku. Będzie wiadomo orientacyjnie, co można schować.

a co ty u mnie porabiałeś w Bełku??

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie miałem żadnego planu, więc pojechałem z ciekawości zobaczyć, jaka będzie frekwencja w poniedziałkowe otwarcie sezonu. Aaaale nie dojechałem. Taka fajna ścieżka w lewo gdzieś była i poniosła mnie fantazja. 120km w zupełnie innym kierunku. :-D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie miałem żadnego planu, więc pojechałem z ciekawości zobaczyć, jaka będzie frekwencja w poniedziałkowe otwarcie sezonu. Aaaale nie dojechałem. Taka fajna ścieżka w lewo gdzieś była i poniosła mnie fantazja. 120km w zupełnie innym kierunku. :-D

a szkoda że nie zajrzałeś, motków było i pogoda dopisała, nawet nasz kolega z Łodzi na białym Dakarze dojechał. Następnym razem melduj że lecisz i odezwij się wcześniej, będę przyjmował na rogatkach z honorami;)
  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No słabo wyszło. Ale z drugiej strony, usmażyłem trochę błota, uprałem buty w Widawce, nie ma tego złego. :D

  • Like 3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×