Skocz do zawartości
Kamiloos

Kolega chce kupić moto, proszę o pomoc.

Recommended Posts

Taki przygotowany do sprzedaży przez handlarza ;)

Ale ładny,bez gadania. Cena z pewexu no ale coś za coś

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jak cena nie odstrasza, to warto podjechać i pooglądać. Moim zdaniem brakuję gmoli i warto ponegocjować jeszcze, ponieważ cena jak za sprowadzony motek niska nie jest.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ten sam handlarz ma też ciekawego DL650

znam jednego co chce DLa ;)

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

znam jednego co chce DLa ;)

Co? Znowu ja? ;) A pewnie! Tylko GS'a trzeba by oddać w dobre ręce. Bierzesz? ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No przecież masz w temacie, że kolega chce kupić moto.. Szybko pisz PW ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Kolegi nie znam. Jeszcze będzie nim palił gumę, albo co. A ja sentymentalny jestem. ;)

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Obejrzeć po mojemu warto.Z kuframi chyba szerszy niż mój ale i kuferki wyglądają na pakowne.Coś tam z ceny pewnie można urwać

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zwróć uwagę na malowanie, coś mi te plastiki niby baku w GS-ie za pięknie wyglądają, chyba że tak wypolerowane że ryski nie widać i świeca się jak psu ....;) Myślę że jak bedzie w dobrym stanie to i cena nie jest taka kosmiczna, jak za ten rocznik, zresztą cenę mozna negocjować. Z tymi kuframi to na mieście trzeba będzie uważać.

Zwróciliście uwagę że coś dziwnie stoi na centralce, czy tylko mi się wydaje tak że pieje przód?

Edytowane przez nokian66

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Kutry go przeważają.

Wysłane z mojego Lenovo B8000-H przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Do sprawdzenia zestaw napędowy - 3 ogniwa ułożone w nienaturalnej (dla łańcucha) pozycji (zdjęcie 1 i 4).

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Faktycznie, ogniwa 81, 82, 83.

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jeśli łańcuch nie jest spinany to nie ma pierwszego i kolejnych ogniw. Natomiast te trzy mogą okazać się najsłabszymi ogniwami. Jeśli są zatarte to zestaw do wymiany.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Policzone od zakuwki w kierunku obrotu koła przy jeździe wprzód. Moim zadaniem to przesądza sprawę zakupu.

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

U tych chłopaków kupiłem swoje pierwsze BMW mają dojście do salony BMW gdzieś we Włochach i wykopują motorki oddane w rozliczenie. W sumie 4 czy nawet 5 ciu moich znajomych kupiło u nich motki i są zadowoleni. Zazwyczaj dokonują drobnych napraw i jak to oni mówią "smalczykują" maszynkę. Czyli nabłyszczają. Są handlarzami oczywiście......... ale idzie im zaufać :). Ja niestety mam teraz zgruzowane kolano i leże w domu czekając na operacje więc wybacz ale nie mogę podjechać.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Piękne dzięki chłopaki za pomoc, jak się będziemy po niego wybierać to zdam relacje jak to wygląda.

Pzdr

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Policzone od zakuwki w kierunku obrotu koła przy jeździe wprzód. Moim zadaniem to przesądza sprawę zakupu.

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

Gdzie w oryginalnym łańcuchu jest zakuwka?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Spać nie możesz? :)

Wysłane z mojego Lenovo B8000-H przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja byłem i ogądałem, go ze 2 tyg temu, ale się nie zdecydowałem nie ukrywam nie znam się też za dobrze na tym moto. Na pierwszy rzut oka kanapa do tapicera popękana mocno, pampers złamany do klejenia. Moto odpicowane świeżo chyba umyte było wszędzie pełno wody. Po odpaleniu woda waliła z tłumika. Pod siedzeniem też wszytsko było zalane. Nie zauważyłem śladów klejania plastików itp. Ostro porysowany prawy handbar. Po za tym zegary dość mocno drgały jak na mój gust. Gość twierdził, że ten model tak ma. Kuferki malina są w stanie idelanym. Nie zauważyłem wycieków, lagi suche. Jednynie w okolicy tylnego amora coś tam było nie wiem czy łańcucha czy własnie z amora tłusty brud.

Tak jak mówię ja po obejrzeniu odpuściłem nie znam się, nie mam też żadnych znajomych którzy znają ten model. Tyle co sam zauważyłem. Może rzeczywiście jest w dobrym stanie.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×