Skocz do zawartości
agreSorek

Gopro hero 3+ black -najlepiej nowa.

Recommended Posts

To jakieś szaleństwo, nigdzie nie można dostać kamerki "niezameryki", a jak już to w jakichś dziwnych cenach. Jak ktoś coś przypadkiem wie, zna jakieś pewne źródło z gwarancją pl 24 miesiące to proszę o podzielenie się tą cenną informacją. Dzięki.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To jakieś szaleństwo, nigdzie nie można dostać kamerki "niezameryki", a jak już to w jakichś dziwnych cenach. Jak ktoś coś przypadkiem wie, zna jakieś pewne źródło z gwarancją pl 24 miesiące to proszę o podzielenie się tą cenną informacją. Dzięki.

Jaki jest problem z tymi z USA? Za tydzień lecę do Stanów i właśnie planowałam sobie tam taką zakupić.

Edytowane przez omni

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jaki jest problem z tymi z USA? Za tydzień lecę do Stanów i właśnie planowałam sobie tam taką zakupić.

tylko i wyłącznie kwestia gwarancji. W Polsce gwarancja na kamerki z USA nie jest respektowana. Jeżeli się nie boisz, że zepsuje lub masz kogoś na miejscu w usa kto w razie W ogarnie wysyłkę gwarancyjną, to można brać.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

tylko i wyłącznie kwestia gwarancji. W Polsce gwarancja na kamerki z USA nie jest respektowana. Jeżeli się nie boisz, że zepsuje lub masz kogoś na miejscu w usa kto w razie W ogarnie wysyłkę gwarancyjną, to można brać.

dzięki, nie wiedziałam

zobaczę jaka jest różnica w cenie i czy warto ryzykować, bo nawet mając znajomych na miejscu, dochodzą koszty przesyłki i spore zamieszanie

w Warszawie w iSpot kosztuje 1650 zł, nawet nie wiem ile w Media czy innych marketach z elektroniką

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

dzięki, nie wiedziałam

zobaczę jaka jest różnica w cenie i czy warto ryzykować, bo nawet mając znajomych na miejscu, dochodzą koszty przesyłki i spore zamieszanie

w Warszawie w iSpot kosztuje 1650 zł, nawet nie wiem ile w Media czy innych marketach z elektroniką

są też osoby na allegro, które wysyłają kamerki ze Stanów i później w razie W zajmują się gwarancją. Czyli do nich wysyłasz kamerkę i oni reklamują. Dochodzi koszt wysyłki do USA, trochę wyższy niż w Polsce. Warto sprawdzić czy się opłaca.

EDIT: Ja swoją kupowałem przez allegrowicza forlessthanever W tej chwili nie ma żadnej kamerki wystawionej, ale można napisać i dopytać. Miły i szybki kontakt. Odpowiadają na wszystkie pytania. Wysyłka też szybka 10 dni po wylicytowaniu miałem kamerkę. Gwarancja załatwia się również przez nich. W razie reklamacji dochodzi tylko koszt wysyłki 18-20 zł. Nie miałem okazji sprawdzić jak to działa w rzeczywistości, ale po ilości pozytywnych komentarzy (sprzedali już sporo rzeczy) widać, że podchodzą do sprawy poważnie.

Edytowane przez enlil

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

dzięki, nie wiedziałam

zobaczę jaka jest różnica w cenie i czy warto ryzykować, bo nawet mając znajomych na miejscu, dochodzą koszty przesyłki i spore zamieszanie

w Warszawie w iSpot kosztuje 1650 zł, nawet nie wiem ile w Media czy innych marketach z elektroniką

Sprawdzałem ceny GoPro, porównywalne z tymi w Polsce, moim zdaniem nie warto.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×