Skocz do zawartości
pjach

Motocykl BMW f650, kufry, gmole, przygody

Recommended Posts

Nie napiszę, że jest na sprzedaż, bo przyjaciół się nie sprzedaje. Oddam pod opiekę w

dobre ręce, które docenią jego niezawodność, wygodę i zwrotność.

Rok produkcji 1995, silnik Rotax. Kupiony w 2009 roku od pierwszego w Polsce właściciela.

Wcześniej jeździł w Szwajcarii, sprowadzony do nas w 2005r.

Na forach internetowych piszą, ciekawe rzeczy o tym motocyklu - najlepiej je przeczytać

po zrobieniu parotysięcznej trasy i przekonać się, że często wiedza niektórych internetowych znawców

jest znikoma. Był ze mną w Czechach, Autrii, Włoszech, Francji, Hiszpanii, Niemczech,

Litwie, Łotwie, Estonii, Finlandii, Szwecjii - no i parę przejażdżek po Polsce :) O

wszystkim opowiem i pokażę zdjęcia.

W tym roku nie jeździłem nim. Stał i się marnował. Motocykl po wymianie oleju i filtra w

zeszłym roku. W 2011 wymienione sprzęgło, w 2010 napęd, który jest w dobrym stanie. Opony

w stanie dobrym, przód Heidenau, tył Metzeler. spalanie 6 l/100

Z rzeczy do zrobienia:

- zamek kanapy jest rozchechłany, otwiera sie bez problemu - zamiennik można dokupić i

zamontować za około 150 zł .

- zamek kufra centralnego rozchechłany - nie zamyka się kufer - trzeba wymienić kufer lub

pogmerać i naprawić wkładkę.

- tarcza z tyłu nadaje się do wymiany, hamuje przyzwoicie, ale jest cieńsza niż zalecane

4,5 mm

Do motocykla dołączam: kufry i stelaże Hepco&Becker - niesymetryczne, z dwoma kompletami

kluczyków, pokrowiec na motocykl, blokadę na tarczę, gmole,

cena 6000 do negocjacji

http://olx.pl/oferta...D5-ID78hdT.html

post-404-0-21729400-1411197785_thumb.jpg

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Na forach internetowych piszą, ciekawe rzeczy o tym motocyklu - najlepiej je przeczytać

po zrobieniu parotysięcznej trasy i przekonać się, że często wiedza niektórych internetowych znawców

jest znikoma. Był ze mną w Czechach, Autrii, Włoszech, Francji, Hiszpanii, Niemczech,

Litwie, Łotwie, Estonii, Finlandii, Szwecjii - no i parę przejażdżek po Polsce :) O

wszystkim opowiem i pokażę zdjęcia.

Szkoda, ze nie podzieliles sie tymi fotkami i opowiescia na forum... No chyba, ze forum potrzebne Ci tylko do sprzedazy skoro i wiedza internetowa jest lipna (mam nadzieje, ze nie piszesz o tym forum). Post nieagresywny.

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jak to nie?? Pisałem parę lat temu, ale nie wiem czemu teraz tego nie ma. Wczoraj jak się zalogowałem i zamieszczałem ogłoszenie to widziałem jeszcze mój temat. Zatytułowałem relację "Będąc młodym motocyklistą". Czy to ktoś usunął?

luknij to http://motofoka.cba.pl/nasze.html

A jeśli chodzi o fora internetowe to taka historia. Kupiłem motor, pojechałem na dwie dalekie wyprawy, kilka mniejszych i krótko mówiąc zaprzyjaźniłem się z moją maszyną. Po paru latach jazdy postanowiłem sprawdzić co ludzie piszą i myślą o tych sprzętach. I trafiłem na opinie (nie na tym forum), że nadaje się tylko do jazdy wokół komina, że nie warto, że to i tamto. Pewnie gdybym się naczytał tego przed zakupem tobym go pewnie nie kupił. A tak przeżyłem z moją beemką tyle przygód że wnukom będzie co opowiadać.

Konkludując: lepiej na żywo z kimś się spotkać i pogadać, najlepiej niech będzie to użytkownik modelu który chce się kupić. Na tym forum internetowym znalazłem parę rad, które mi pomogły i opisów wypraw fajnych przeczytałem trochę.

Edytowane przez pjach
  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Akurat tutaj na forum jest sporo dobrego o tym motocyklu. Spojrz jak szybko sprzedaly sie efki http://f650gs.pl/topic/7260-sprzedam-f-650/ opisane w tej relacji http://f650gs.pl/topic/6842-ameryka-poludniowa-i-dwie-ef-ki/

Skorzystam oczywiscie z linka i zabiore sie za lekture jak tylko warunki nie pozwola na jazde. Inni forumowicze tez chetnie by poczytali o Twoich przygodach na forum. Jesli wolisz na zywo to tez nie widze problemu. Moze byloby nas wiecej do posluchania przy piwku na jakims zlocie :beer: Ja tak rozumiem "forum".

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×