Skocz do zawartości
Marcin

YBR 125 szukam :)

Recommended Posts

Jak w temacie - szukam dla mojej kobity Yamahy YBR 125. W grę wchodzi tylko ten model (obie wersje - naked i diversion) bo jest niski, lekki i wygodny. Jakby ktoś z Was coś wiedział konkretnego o pewnej maszynie (jak było przed wakacjami tutaj ale kasa szła na urlop) to proszę o info. Bo wolę nawet po pewniaka skoczyć pod W-wę (albo załatwiać transport) niż kupić lokalnie padakę. Przebieg nieistotny - byle uczciwy i wiadomo było czego się spodziewać. Zresztą - sami wiecie jak to jest jak się szuka moto :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Miesiąc temu, kupowałem taką w Sulejówku dla kumpla. Wyglądała jak z salonu, około 8000 km, rocznik nie pamiętam, ale chyba 2011. Nie wiem po co ją kupił, z kaprysu chyba, ale to bogaty gość, kupuje coś, patrzy na to , poleruje, cieszy się, a potem sprzedaje z zarąbistą stratą :-o i kupuje coś kolejnego - takie hobby.

Nie wiem czy już dojrzał do sprzedaży :-D , ale myślę, że na wiosnę miałbyś mega szansę.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Chyba wiem kto ma

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

OK, daj znać, jak coś będziesz wiedział konkretniej :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

perswazja czyni cuda,

słuchaj kumpel jednak jest skłonny sprzedać ybr125 (pojechał do salonu i zobaczył ktm duka 125 :-D :shock: - i chce teraz jego)

z tego co wiem, to odnośnie yamahy

produkcja 2010

I rejestracja IX 2011

kupiony w Polsce w salonie

przebieg 8700

przeglądy zrobione

cena chyba 6800, ale jak mówię, nie moja zabawkę, jeśli potrzebujesz kontakt, wyślij priva, przekażę Ci namiary

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×