Skocz do zawartości
mario2007

HONDA DYLAN 125

Recommended Posts

wyprzedaż garażowa - z braku miejsca oraz braku chęci do używania , sprzedam skuter honda dylan 125 .

kupiony nowy w niemczech przez jednego z naszych klientów , nie mógł kupić w polsce bo nie importowali , to sobie kupił w niemcowni :) . potem odkupiona przez mojego szefa a następnie w moim posiadaniu . znam ją od samego początku .

rocznik 2003 , przebieg 7400 kilometrów , wszystkie serwisy w autoryzowanym serwisie hondy we wrocławiu, ostatni serwis 04/2014 za 450 pln . nowy olej w silniku i przekładni , filtr powietrza , świeca ,płyn chłodzący i hamulcowy , regulacje i smarowania . stan techniczny perfekcyjny , niewielkie normalne ślady uzytkowania typowe dla skutera 10-letniego . dwa komplety kluczyków /jeden nigdy nie używany.../ , książka przeglądów , ubezpieczenie i przegląd 05/2015 .

w tym roku założone dwie nowe opony michelina /przednia nawet 2CT ;-) / , nowa szyba puig . skuter posiada kufer i dołożoną nóżkę boczną - producent zapomniał w tej wersji ... .

14 koników w czterosuwie , możliwe osiągnięcie 110 km/h ale raczej to już hardcore . zuźycie paliwa około 2 - 2.5 l/100 - sam byłem zdziwiony .

cena 3500 pln nie podlega żadnej negocjacji .

zdjęcia : https://plus.google.com/photos/115738929328516667403/albums/6023616687885865489?banner=pwa

tel. 601 573 863

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jak nie podlega negocjacji, to nie przystępuje...:P

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

piwko mogę dołożyć zimne i kawką z ekspresu napoić .

Edytowane przez mario2007

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Piwko wlasnie pije, a kawe bankowo parze lepsza :P

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Fakt, nie mialem tez tylu samochodów ;) pewnie nadarzy sie kiedys okazja, to chetnie spróbuję. Poki co musi mi wystarczyc wlasnorecznie parzona, czarna, mocna, rano. Chyba ze to swita dnia drugiego na wakacjach czy zlocie, wtedy moze byc lyk ciepłego, wygazowanego piwa, na kaca, z mydelniczki...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Podarowanej przez Cygankę na szczęście ...

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×