Skocz do zawartości
sledziuj

Kontrolka ABS - kasowanie błędu

Recommended Posts

Witam!

Mam problem z kontrolką ABS. Jest ona cały czas włączona (czerwone podświetlenie). Czy jest jakiś sposób na kasowanie błędów komputera (np wykonanie odpowiedniej czynności przez dłuższy czas) ? A jeżeli nie istnieje taka możliwość to czy ktoś zna jakiś serwis obsługujący motocykle BMW w województwie kujawsko-pomorskim? Dziękuje za wszystkie odpowiedzi.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

historia problemu i jego rozwiązania niech zostanie dla potomnych :D

Pozdrówki ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

heh, mam podobny problem - z tym, ze jeszcze nie sprawdziłem wtyczki. U mnie lampka ABS zapala się w trakcie jazdy i nie zgaśnie dopóki nie wyłączę stacyjki. Po wyłączeniu stacyjki - lampka gaśnie, po to, by się zapalić w najmniej oczekiwanym momencie. Czasami bywa, że po 100m, czasami po 50km, a czasami wogóle. Myślę, że bez podłączenie moto do kompa się nie obejdzie :/

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

sprawdź działanie czujnika przy "zębatce" przy przednim kole czy nie jest zasyfiały albo wykrzywiony w "złą" stronę. przy podniesionym przednim kole sprawdź jak pracuje przy włączonej stacyjce. Dopiero komputer. Aha, pisząc o podniesionym przednim kole chodzi mi o odpowiednią pozycję moto w spoczynku, nie proponuje sprawdzania w czasie jazdy na tylnym :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Przeleć jeszcze styki specjalnym sprayem do połączeń elektrycznych. Czasem zbiera się tam woda, albo połączenie śniedzieje i "szaleje". A przed zimą taka kontrola i konserwacja się przyda każdej wtyczce :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ha, teraz lampka pali się non-stop :/ czas na komputer i tu pytanie - czy w grę wchodzi tylko dealer? Może ktoś dysponuje odpowiednim sprzętem w pomorskim?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jak komputer to chyba zostaje Ci tylko Zdunek :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

no właśnie obawiam się, że masz racje - cóż trudno :/

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×