Skocz do zawartości
przemekdab

(S) Kask szczękowy Schuberth Concept srebrny rozmiar 59 / L

Recommended Posts

sprzedam używany jak w temacie, brak blendy (tzn powinna być, ale nie ma samej przeciwsłonecznej szybki, mechanizm jest), cena 350 zł, zdjęcia wyślę na maila

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Przemo, Posiadasz się na chopsa i potrzebny jet i ray ban'y ? ;-)

wysłano z wodoszczelnego

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Przesiadasz oczywiście :-D

wysłano z wodoszczelnego

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

, zdjęcia wyślę na maila

To ja poproszę na @ aktualnie jestem w poszukiwaniu jakiegoś orzeszka :D mój @ -> robi-rs@wp.pl dzięki

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Co do blendy, to jest ona bezużyteczna w tym modelu, więc jej brak to żadna strata.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Co do blendy, to jest ona bezużyteczna w tym modelu, więc jej brak to żadna strata.

Mam, uzywam od kilku lat i zupełnie sie nie zgadzam. Blenda jak najbardziej skuteczna. Jako ze części do tego modelu sa raczej trudne bądź bardzo drogie to jesli sie ktoś skusi to powinienem miec zapasowa blende gdzieś na strychu. Nasze Concepty będziemy powoli wymieniać na nowsze wiec sie raczej nie przyda.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Robi napisał, że kask dla niego jest za duży, więc oferta dalej aktualna.

Blende, dowiadywałem się, za ca 125 zł, można kupić np. w Warszawie w sklepie Moto Styl, ul. Targowa 7, dealer Schuberth'a

Edytowane przez przemekdab

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

looksgoodinblack, ja w blendzie widzę jeszcze mniej niż bez niej. Jak jest wyjazd w słoneczny dzień, to wolę już okulary. Ale wiadomo, że gdzie dwóch tam trzy opinie.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Robi napisał, że kask dla niego jest za duży, więc oferta dalej aktualna.

Blende, dowiadywałem się, za ca 125 zł, można kupić np. w Warszawie w sklepie Moto Styl, ul. Targowa 7, dealer Schuberth'a

Bardzo dobra cena. A maja moze szybki do C1?

looksgoodinblack, ja w blendzie widzę jeszcze mniej niż bez niej. Jak jest wyjazd w słoneczny dzień, to wolę już okulary. Ale wiadomo, że gdzie dwóch tam trzy opinie.

Blenda ma powloke anti fog i jak ta mi sie zapocila to faktycznie lipa byla. Z nowa blenda jest super. Okulary w kasku mnie gniota :)

Edytowane przez looksgoodinblack

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie ma czegoś takiego jak C1 ;) Jest: Concept, C2, C3 ;) Z tego wynika że blenda o której pisze Przemek, to do Concepta (czyli C1 ;) )

Jeśli chodzi ci o szybki - czyli wizjer - to Concept ma taką samą jak C2 - wiem, bo miałem oba i sobie podmieniłem szybę z C2 do Concepta, bo miała pinlock ;)

Edytowane przez arthurr

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Nie ma czegoś takiego jak C1 ;) Jest: Concept, C2, C3 ;) Z tego wynika że blenda o której pisze Przemek, to do Concepta (czyli C1 ;) )

Jeśli chodzi ci o szybki - czyli wizjer - to Concept ma taką samą jak C2 - wiem, bo miałem oba i sobie podmieniłem szybę z C2 do Concepta, bo miała pinlock ;)

Oj rany wiem ze nie ma C1 bo jak wyszedł to pewnie nue myśleli, ze bedzie C2 i 3. C1 pisze sie krucej niż Concept, a ja mam takie lekkie ADHD i sobie skracam. Wiem tez ze wizjer ten sam co w C2 bo juz kupowałem. Problem mam taki ze tylko Concept był bardzo krótko oficjalnie importowany do USA, wiec części sa juz do tego modelu niedostępne. Kupowałem szybke, przepraszam wizjer, kiedyś z Niemiec i było ok dopuki nie dostałem rachunku po miesiącu z urzędu celnego. I cała impreza, wizjer znaczy, kosztowal mnie z clem grubo ponad $100.

Stad moje pytanie czy maja wizjery do C, C2 i jesli maja to za ile bo z polski mogę sobie przemycić.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Oj rany wiem ze nie ma C1 bo jak wyszedł to pewnie nue myśleli, ze bedzie C2 i 3. C1 pisze sie krucej niż Concept, a ja mam takie lekkie ADHD i sobie skracam. Wiem tez ze wizjer ten sam co w C2 bo juz kupowałem. Problem mam taki ze tylko Concept był bardzo krótko oficjalnie importowany do USA, wiec części sa juz do tego modelu niedostępne. Kupowałem szybke, przepraszam wizjer, kiedyś z Niemiec i było ok dopuki nie dostałem rachunku po miesiącu z urzędu celnego. I cała impreza, wizjer znaczy, kosztowal mnie z clem grubo ponad $100.

Stad moje pytanie czy maja wizjery do C, C2 i jesli maja to za ile bo z polski mogę sobie przemycić.

Sent from my iPhone using Tapatalk

to jest ten sklep - http://www.motostyl.pl/ - u nich kupowałem swój kask i tam też robiłem naprawy gwarancyjne :(

skontaktuj się z nimi mailowo, jeśli cena będzie Ci pasować to zamawiaj, ja mogę pomóc: podskoczyć, odebrać, przesłać dalej gdzie trzeba.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

to jest ten sklep - http://www.motostyl.pl/ - u nich kupowałem swój kask i tam też robiłem naprawy gwarancyjne :(

skontaktuj się z nimi mailowo, jeśli cena będzie Ci pasować to zamawiaj, ja mogę pomóc: podskoczyć, odebrać, przesłać dalej gdzie trzeba.

Dzięki wielkie. Skontaktuje sie i zobaczę jak sie cenią. Kask bede używał jeszcze tylko przez ten sezon i to mniej niż zwykle ze względu na kontuzje, ale z drugiej strony dobrze "pasuje" do naszej K75 wiec jesli cena bedzie dobra to Concept dostanie nowy wizjer bo obecny juz sie strasznie "luszczy"

Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No to niezła cena, gdyby plecaczek nie miał kasku to pewnie już bym go łyknął. Napisz jeszcze jaki kolor?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No to niezła cena, gdyby plecaczek nie miał kasku to pewnie już bym go łyknął. Napisz jeszcze jaki kolor?

srebrny

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.

×