Skocz do zawartości
Konrad79

Poszukuje F650-tki z dobrych rąk

Recommended Posts

Hej

Poszukuje F650. Gdyby ktoś, coś miał, widział lub słyszał godnego polecenia to proszę o info. Wiadomo, że najlepiej od forumowicza ale innym zadbanym egzemplarzem nie wzgardzę, byle by jeździł a nie stał w warsztacie i dwóch śladów nie zostawiał.

Prawda jest taka, że na motocyklach się nie znam, gdyż w tym temacie świeżynka ze mnie totalna, więc proszę o pomoc.

Ponieważ, tematem się interesuje od jakiegoś czasu to jakieś swoje typy mam ale tymi się podzielę w odpowiednim dziale, gdy nie dostane jakiś konkretnej propozycji.

Kordi polecił deave dwa moto, może ktoś coś wie o tych motocyklach. Warto się nimi zainteresować? http://olx.pl/oferta...html#dc3b7eb0cf, http://olx.pl/oferta...html#96010774fe i czy są warte swojej ceny?

Pozdrawiam

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jest jedna. Czerwona, malina...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jedna nieaktualna a druga na 100% ma zdjęcia z maja/lata - ewidentny wałek z tą datą, pewnie w celu skręcenia przebiegu.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jedna nieaktualna a druga na 100% ma zdjęcia z maja/lata - ewidentny wałek z tą datą, pewnie w celu skręcenia przebiegu.

Nie rozumiałem o co chodzi z tą datą na zdjęciu. Przecież tam widać, że to lato. W każdym razie, kłamie, więc nie można wymagać uczciwości.

Edytowane przez Konrad79

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie rozumiałem o co chodzi z tą datą na zdjęciu. Przecież tam widać, że to lato. W każdym razie, kłamie, więc nie można wymagać uczciwości.

A konkretnie w którym miejscu? Bo jak nie kłamie to ktoś go pomawia ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Pisze, że zdjęcia są aktualne i data to kwestia nieustawienia jej w aparacie, a jak byk widać, że zdjęcia są z lata - zupełna bezczelność.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Pisze, że zdjęcia są aktualne i data to kwestia nieustawienia jej w aparacie, a jak byk widać, że zdjęcia są z lata - zupełna bezczelność.

W którym miejscu tak pisze?

Witam, mam na sprzedaż piękne BMW F650 GS. Motocykl zarejestrowany i opłacony w Polsce od maja 2014. 100 % sprawny technicznie, mały przebieg widoczny na zdjęciu. PS: Proszę nie zwracać uwagi na datę widoczną na zdjęciach, gdyż nie ustawiłem jej po prostu w aparacie. Więcej informacji telefonicznie. Polecam.

Wyciąganie wniosków na podstawie tego co nie jest napisane jest wielkim nadużyciem, a taka ocena może być bardzo krzywdząca i niesprawiedliwa. Nawet jak się jest z natury pesymistą i wszystko widzi jako przekręt.

Mogło być z powodzeniem tak: zdjęcie zrobione w drugiej połowie sierpnia ( stan trawy na to wygląda ), a zdjęcie z datą majową o czym sprzedawca uczciwie informuje. Ogłoszenie było wyświetlane ponad 3000 razy co oznacza, że "któryś miesiąc" już sobie wisi na tej tablicy. Jak już chcecie się czepiać to raczej, że nie jest to GS i że sprzedawca z Warszawy, a rejestracja ... gdzieś tam ... - co dalej może nic nie znaczyć bo "słoiki" mają różne meldunki ;)

Jest nr telefonu to można zadzwonić, zapytać ... , a nie od razu "oszust" i przekręt ;)

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Pomijając światło i zieleń trawy, to na jednym zdjęciu widać siedzącą kobietę za białym samochodem. Jak dla mnie, to ona jest ubrana trochę za lekko jak na luty. Ale może się mylę...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Czlowieku, to jest ogloszenie wystawione latem 2014 roku...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Czlowieku, to jest ogloszenie wystawione latem 2014 roku...

Chyba się pogubiłem... U mnie w aplikacji mobilnej wyświetla się 9 luty, jako data wystawienia.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Bo wystawione pewnie któryś raz z kolei, zaufaj mi, sledze ogloszenia od dawna ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Chyba się pogubiłem... U mnie w aplikacji mobilnej wyświetla się 9 luty, jako data wystawienia.

Ludzie .... :oops:

Jak napiszesz ogłoszenie np. we wrześniu 2014 roku i po 2 tygodniach "wyjdzie" i masz opcję ponowić raz, drugi, trzeci ... to jak myślisz ... od jakiej daty system liczy nowe wystawienie i okres ważności 2 tygodnie? Od września 2014? ;)

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Bo wystawione pewnie któryś raz z kolei, zaufaj mi, sledze ogloszenia od dawna ;)

No jeśli tak, to zwracam honor. Tylko sam sobie jest winny, bo opis wprowadza w błąd.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No jeśli tak, to zwracam honor. Tylko sam sobie jest winny, bo opis wprowadza w błąd.

No oczywiście, że jest winny! - choć może czytam bez zrozumienia i dlatego ja jego winy nie widzę, ale nie znam człowieka - może to oszust jest - kto wie, kto wie .... zasada ograniczonego zaufania powinna działać zawsze i wszędzie, ale, żeby tak od razu "oszust"?

Jest telefon - zadzwoń, zapytaj, podziel się wątpliwościami ... zawsze coś więcej się dowiesz niż z samych domysłów. Jak masz pietra to zadzwonię za Ciebie i dowiem się dlaczego tak, a nie inaczej ... :roll:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

... i jeszcze jedno ( poza trawą, datą i stanem chodnika ;) ) - jak będziecie oglądać te "igły" z 1994 roku to koniecznie odkręćcie osłonkę zębatki zdawczej i dokładnie obejrzyjcie stan wieloklina - w tym czasie i niewiele późniejszy zamiast połączenia śrubowego był pierścień segera - generalnie to miejsce może najbardziej ukłuć tę "igłę", a potem portfel właściciela ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

... i jeszcze jedno ( poza trawą, datą i stanem chodnika ;) ) - jak będziecie oglądać te "igły" z 1994 roku to koniecznie odkręćcie osłonkę zębatki zdawczej i dokładnie obejrzyjcie stan wieloklina - w tym czasie i niewiele późniejszy zamiast połączenia śrubowego był pierścień segera - generalnie to miejsce może najbardziej ukłuć tę "igłę", a potem portfel właściciela ;)

Bardzo cenna uwaga. Dziękuję

A kończąc temat motocykla z Pragi

Pan wystawia tą perełkę z 94 w dość wygórowanej cenie i ogłasza się od lata zeszłego roku. Nie dba specjalnie o detale ogłoszenia i jego aktualizację. Mimo świetnego stanu motocykla, ponad 3000 tysięcy odwiedzin na OLX, nikt się nie skusił. Nikt z forumowiczów tego motocykla nie widział, nie zna i nie może polecić. Jeśli zdecyduje się zadzwonić to dam znać. Choć muszę przyznać, mam lepsze oferty na oku i jak dla mnie, bardziej wiarygodne.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

100km do sprzedającego. 1m do telefonu i takie problemy. Ja jak szukałem dla siebie w październiku,listopadzie, grudniu to ona wisiał. Gdybym miał bliżej to bym pojechał obejrzeć. Czekałem na rozwinięcie tematu z tym oszustwem "skręcenia przebiegu" a wyszło że oszust bo wkleił foty z lata. heheh . Jak by zrobił teraz w zimę to pewnie dostał by zjebkę że jeździ po wodzie i soli i wszystko zaraz będzie rude...Chcesz kupić motor to dzwoń , jedź a nie bijesz pianę ze foto z lata.. A tak swoją droga pokaż te lepsze oferty, wiarygodne. Zobaczymy kiedy robił foty

Edit. Teraz spojrzałem na swoje ogłoszenie jak kupowałem. Też jest trawa zielona i jakieś lato :-o a kupiłem w zimę...

Edytowane przez Robi
  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Gdzie wy widzicie tego lachona w białym puchu :D

Edytowane przez Robi

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Hej

Poszukuje F650. Gdyby ktoś, coś miał, widział lub słyszał godnego polecenia to proszę o info. Wiadomo, że najlepiej od forumowicza ale innym zadbanym egzemplarzem nie wzgardzę, byle by jeździł a nie stał w warsztacie i dwóch śladów nie zostawiał.

Prawda jest taka, że na motocyklach się nie znam, gdyż w tym temacie świeżynka ze mnie totalna, więc proszę o pomoc.

Ponieważ, tematem się interesuje od jakiegoś czasu to jakieś swoje typy mam ale tymi się podzielę w odpowiednim dziale, gdy nie dostane jakiś konkretnej propozycji.

Pozdrawiam

Tak napisałem na początku tego wątku . Motor nie spełnia żadnego z wymagań. Ani nikt go nie może polecić ani nikt go nie zna. To raz. Dwa, nie wiem o czym miałbym z nim gadać, skoro on nawet nie wie jaki motocykl sprzedaje. Trzeba podjechać ale jak pisałem, ja też się na tym nie znam więc... Zapowiada się rozmowa głuchego ze slepym. Dlatego zależy mi na czyjejś opinie, żeby nie marnować czasu, bo tego nie mam za dużo.

A oferty

http://olx.pl/oferta/bmw-f650-CID5-ID8XquP.html

A druga, z jednego z komisów w Warszawie gorąco poleconego przez mojego dobrego znajomego. Komis zresztą też cieszy się dobrą opinią w internecie.

http://otomoto.pl/bmw-f-f650-armed-bike-raty-M4135641.html

Tu zdjęcie jest z jesieni ale nikt nie pisze, że nie przedstawił daty w aparacie...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Chyba rozmawiamy o dwóch innych ofertach...

mój bład.. zasiedziałem się w drugim linku i szukam tej kobity za białym autem :-D nie pije więcej w dzień ;) .. czyli ta z drugiego linku nie aktualna?

Odebrałem to jako "jedna" (pierwsza z linku nie aktualna).

Edytowane przez Robi

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×