Skocz do zawartości
consigliero

Zamierzam kupić podnośnik

Recommended Posts

Może to niewłaściwy dział, ale ciężko mi było wpasować się w inny. Mam zamiar usprawnić sobie pracę przy motocyklu. Do tego potrzebuję sprawdzone urządzenie , powinno być cenowo przyjazne, za pomocą którego motocykl będzię mógł być obsługiwany niekoniecznie na kolanach . Liczę na fachową pomoc. Jak na razie mam na oku trochę złomu do kupienia w Jula. Tylko nie mam pojęcia czy to coś się nadaje do moich potrzeb

https://www.jula.pl/catalog/motoryzacja/artykuly-garazowe/urzadzenia-podnosnikowe/podnosniki-uniwersalne/podnosnik-motocyklowy-601036/

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mam taki przy Dakarze i bardzo pomaga ale nie będzie jakoś wysoko motek :) A taki podnosnik jak w Jula kupisz na allegro za 320 zł a i tak to wszystko z Chin.

Lub coś takiego np. i wtedy wstaniesz z kolan:

http://olx.pl/oferta...html#317011fd9f

Edytowane przez Tomasz

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dzięki , ten od Rometa znalazłem ,ale nie potrafiłem dotrzeć do linka aby zobaczyć jak wygląda. Biorąc pod uwagę parametry , wolę zakupić Rometa niż niemiecki , profesjonalny za większą cenę i z transportem do uzgodnienia z Bolesławca. Ta ilość opinii wystarczy do moich potrzeb teraz pozostaje decyzja jak bardzo wstajemy z kolan

Pozdrawiam

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Taki szczegół jeszcze. Przy tym z Juli można zdjąć koła, w tych "platformowych" raczej nie.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Niby można ale jak spuścić olej??

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A nie no dobra, ma tam miejsce ale jakoś chyba i tak wolałbym rometa.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×