Skocz do zawartości
szuwaxx

Nowy kufer centralny Kappa KGR 52 Garda

Recommended Posts

Wystawiasz fakturę vat?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No to polecam :) Szubko szukając, taniej się nie da, a użytkuję taki kufer już 2 lata, lekko nie ma, jeździ ze mną także sporo poza asfaltami, mieści duuuuuużo, jest stabilny, nigdy nie spadł, nigdy się nie otworzył :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Pamiętasz co masz w środku? Jeśli kanapki to nie otwieraj :-D

Wysłane z mojego C1505 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nooooo jest wielki ten kufer rzekł bym nawet zaje..ście......

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Sprecyzuj pytanie, bo nie bardzo wiem jak odpowiedzieć :D Nigdy nie odpadł, żadna przewrotka go nie uszkodziła, ale gdyby przy przewrotce uderzył w glebę/ drzewo to pewnie bym go uszkodził. aaa, no i nie przecieka... w deszczu. Topić nie próbowałem :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

no wstępnie o to chodziło ...dużo poza asfaltem spędziłeś z nim czasu/kilometrów, w jakim terenie?? czy stuka o płytę ,podskakuje ,jakieś odgłosy ? to tyle. dzięki za odp.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Czasu więcej niż kilometrów - taka specyfika jazdy off :D

Nie stuka ale buja się na płycie - ori gumki na płycie są deko za niskie i zbyt miękkie, już je podkładałem podkładkami w celu podniesienia, ale gumki się ugniatają. Używam go na 2 sposoby - albo pakuję się tylko w niego i ewentualnie tankbag żeby nie poszerzać sprzęta bocznymi kuframi - wtedy jest dopakowany na max i na pewno przeciążony, albo wożę go w charakterze bagażnika na nieprzewidziane ładunki - czyli oprócz ociepleń i membran do ciuchów jest pusty, a korzystam z niego przy zakupach na wieczór, czy innych nieprzewidzianych sytuacjach. Jeśli z premedytacją pcham się poza asfalt - jest prawie pusty, bo ogólnie waga to wróg. W trasie nie unikam szutrów, kamieni czy lasów i wtedy obojętne jak jest załadowany - nic mu się nie dzieje.

P.S. Ten kufer jest naprawdę wielki - więc na xtz (takie moto masz w profilu) może wyglądać deko.... nieproporcjonalnie ;)

Edytowane przez arthurr

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

P.S. Ten kufer jest naprawdę wielki - więc na xtz (takie moto masz w profilu) może wyglądać deko.... nieproporcjonalnie ;)

dzięki za odp. wiem że będzie wyglądać strasznie jak ,,pizza men'' ale miałem ładnego i zgrabnego shada40 cargo i po 2 miesiącach mając go całkowicie pustego katapultował się na równiutkiej szutrówce.on ładnie wyglądał na teresie ale był ciut za mały ,to postanowiłem pójść na całość i mieć problem bagażu z głowy (shada z wiadomych przyczyn już nie chcę,zobaczymy jak rozwiążą gwarancję),na poprzednich sprzętach zawsze używałem givi maxia i doceniam pakowność kufra w życiu codziennym .pozdro.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×