Skocz do zawartości
JolKar

Czarny rumak

Recommended Posts

"Zdaje sie, ze MaciejB mial go oblookac, ale jakos nie doczekalismy sie zadnej relacji..." -zdałem relacje zainteresowanemu telefonicznie,
Witam,

mialem okazje kilka dni temu obejrzec sobie z bliska tego "czarnego rumaka" ze Szczecina, ubranego w Dakarowe ciuszki. ;) Zdaje sie, ze MaciejB mial go oblookac, ale jakos nie doczekalismy sie zadnej relacji... A wiec pozwole ....- .

MaciejB jezeli go obejrzałeś to fajnie jest zamiescic info na forum może sie przydac innym potencjalnym kupca

:beer:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
"Zdaje sie, ze MaciejB mial go oblookac, ale jakos nie doczekalismy sie zadnej relacji..." -zdałem relacje zainteresowanemu telefonicznie,

Maciej,

przepraszam, jesli odczytales moje slowa jako pretensje pod Twoim adresem... nic z tych rzeczy... moze faktycznie niezgrabnie to zabrzmialo. Tak wiec nie zyw urazy ;) A tak przy okazji, to naprawde jestem ciekaw Twojej opinii na temat tego konkretnego motorka. Czy moje odczucia sa sluszne i nie warto sie nim interesowac, czy tez masz inne zdanie?

BTW jak rozumiem jestes ze Szczecina, a wiec mam nadzieje, ze kiedys uda nam sie spotkac :lol: :beer:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Racja,motor ten wystawiony był!!!W zeszłym roku w czerwcu rozmawiałem ze sprzedającym przez tel.Zapewniał mnie że moto jest w idealnym stanie i jeżeli przyjadę go obejrzeć i znajdę jakieś uszkodzenia to za każde opuści 500zł.

Rafal,

trzeba bylo brac :lol: taka okazja... przy tej ilosci usterek najprawdopodobniej mialbys motor gratis, a kto wie, moze nawet sprzedajacy musialby dorzucic kilka stowek - akurat na nowy kask lub kurtke ;)

Dziekuje za slowa otuchy... faktycznie mam nadzieje, ze uda sie w koncu znalezc cos godnego uwagi.

Pozdrawiam :beer:

Hej, coś mi się wydaje że nastąpiło lekkie pomieszanie informacji o dwóch moto ... Wydaje mi się, że ten ze Szczecina w dakarowym malowaniu z milionem usterek, to nie ten sam, co czarny z Myśliborza (http://otomoto.pl/bmw-gs-650gs-M2447100.html), którego sprzedawca był/jest na tyle pewny tego sprzętu, że opuści 500 zł za każde uszkodzenie...

No i tu jest też moje pytanie - czy jest ktoś kto mógłby zobaczyć lub widział na żywo ten okaz z Myśliborza? Tez byłabym zainteresowana, ale po falstarcie z wycieczką do Krosna :| nie chcę powtarzać ewentualnego pustego przebiegu z Krakowa do zachodnipomorskiego ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
coś mi się wydaje że nastąpiło lekkie pomieszanie informacji o dwóch moto ... Wydaje mi się, że ten ze Szczecina w dakarowym malowaniu z milionem usterek, to nie ten sam, co czarny z Myśliborza

Dokładnie... :lol: zauważyłem to już w czasie napisania posta przez Tostera, ale nic się nie odzywałem, bo myślałem że tak ma być ;)

Co doi tego z Myśliborza... podtrzymuję swoją opinię ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ok, mea culpa, chyba faktycznie troche namieszalem, nie wiedziec czemu wydawalo mi sie, ze chodzi o ten motocykl: http://otomoto.pl/bmw-f-f-650-M2058539.html

Najwyrazniej cos mi na czache padlo, nie mniej mam nadzieje, ze moj opis na cos sie przyda i wciaz podtrzymuje, ze chetnie wyslucham opinii o tym wlasnie egzemplarzu, byc moze moje oko bylo nazbyt krytyczne i ktos ma zupelnie inny oglad na ta sprawe.

Pozdrawiam i raz jeszcze przepraszam za zamieszanie.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Czarny z Myśliborza:

Rozmawiałem ze sprzedającym. Poniżej opisuję subiektywne wrażenia:

1. W pierwszych zdaniach sprzedający mówi, że do jego drugie moto i to jest powód sprzedaży. W dalszej części rozmowy okazuje się że ma ich jeszcze 20 i ogólnie zajmuje/zamierza zająć się naprawą i sprzedażą motorów.

2. Sprzedający mówi mi o tym że moto jest obniżone, dopiero po tym jak mówię, że będzie na nim jeździła dziewczyna. Niegdzie o tym nie pisze/nie mówi bo "nie wszystkim się to podoba". Rodzi się pytanie - co jeszcze co "może się nie podobać", nie jest opisane w ogłoszeniu?

3. Ogólnie moto wydaje się w dobrym stanie, ale trzeba być w tym przypadku ostrożnym. My odpuszczamy go sobie, bo daleko od KrK, gdyby był bliżej to byśmy go "atakowali".

Pozdro

P.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×