Skocz do zawartości
adabo

amortyzator tył niski/ ew kości do obniżenia/ stopka boczna BMW f 650 GS

Recommended Posts

Kupię amortyzator tył niski do BMW f650gs r. pr.2000, ewentualnie kości do obniżenia zawieszenia, stopkę boczną a jak ktoś posiada to i centralną :D i jeszcze bardzo deficytowy towar tj. paski na bak krótki i długi jasno niebieskie.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Bardziej deficytowe to są chyba kości obniżające :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Kupię amortyzator tył niski do BMW f650gs r. pr.2000, ewentualnie kości do obniżenia zawieszenia, stopkę boczną a jak ktoś posiada to i centralną :D i jeszcze bardzo deficytowy towar tj. paski na bak krótki i długi jasno niebieskie.

wszyscy chca paski z baku, przeciez gdzies one wszystkie musza lezec, skoro wszyscy je gubimy ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Gdyby coś to moja oferta jest wciąż aktualna.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

wszyscy chca paski z baku, przeciez gdzies one wszystkie musza lezec, skoro wszyscy je gubimy ;)

Może by się zająć ich produkcją? :-D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

zgadza się kości bardziej deficytowe, przekopałam net i znalazłam 2 szt ale oczywiście do standardowego zawieszenia :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witam, nie wiem czy zapytanie jest jeszcze aktualne? Mam fabrycznie obniżonego gsa z 2007 r. W bdb stanie, nie jeździł w terenie, przebieg 23700. Będę musiała go podnieść i w związku z tym będę miała do sprzedania wszystko czego szukasz☺ stopki boczna i centralna, tylni amortyzator i jeszcze rury do lag. Będę to jednak mogła sprzedać jak kupię te wszystkie elementy do gsa z normalnym zawieszeniem. Muszę wymienić 1:1. Ale możemy się wymienić kontaktem, jeśli jeszcze niczego nie znalazłeś. Nie wiem jednak ile czasu zajmie mi kompletowanie części zamiennych... oby jak najmniej ☺

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×