Skocz do zawartości
maciejB

kufry boczne

Recommended Posts

Nie wiem czy to dobry wątek, ale lepszego na szybko nie znalazłem.

Po rozważeniu za i przeciw wyszło mi, że zostają 2 opcje:

- miękka - sakwy Crosso

- twarda - kufry Hepco Junior

Prosiłbym userów: MTBiker - Crosso i kurcze nie pamiętam kto to miał w okolic Wa-wy zamontowane takie Hepco o opinie na temat.

MTBIker: Crosso wypusciło także linie typowo motocykloą - nie maich na stronie, ale są na stronie Larssona. Oglądałem je i mocuje się je inaczej, przekłada przez siodło/bagażnik tasmy i 6 oczek mocuje paskami do stelaża. Materiał to grube plandekowe PCV. Kolor czarny, odblaski. Wydają mi się mniej uniwersalne niż przerabiane rowerowe. Cena 330 za dwie. Widziałeś je może? Jak przerobić te haki na większą rurkę?

O znalazłem - STR - napisz coś o tych Hepco? Jak sprawdzają się w praniu? Mam już Topcase'a pancernego z Hepco, muszę tylko zamocować go na motku i wymyślić jakiś sposób na dorobienie kluczyka (okazuje się, że opcja oryginał nie jest tania - ca. 240 PLN za komplet 3 zamków nowej generacji z 2 kluczykami :lol: ).

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

no to ciąg dalszy kwestii kufrów oryginalnych

czy stelaże od wersji dakar produkowanych do 2003r. będą się różnić się od tych dla GS w 2004?

czy montaż stelaży jest skomplikowany, czy da się to zrobić przy pomocy kluczy z zestawu motonarzędzi np w szczerym polu ;-)

na co zwrócić uwagę i jakie pułapki czekają

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
no to ciąg dalszy kwestii kufrów oryginalnych

czy stelaże od wersji dakar produkowanych do 2003r. będą się różnić się od tych dla GS w 2004?

czy montaż stelaży jest skomplikowany, czy da się to zrobić przy pomocy kluczy z zestawu motonarzędzi np w szczerym polu ;-)

na co zwrócić uwagę i jakie pułapki czekają

- stelaże są takie same.

- montaż nie jest skomplikowany, 6 śrubek, jeden imbus

- pułapka to magiczne grzybki. Bez nich nie zapniesz kufra.

!BoOTr4wCGk~$(KGrHqIH-E!EuZQlQ(gLBLmqBZ1rzw~~_12.JPG

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Chętnie kupię 2 oryginalne kufry do bmw f650gs 2003r.

pozdrawiam

Cześć,mam kufry ze stelażami do F650,jak jesteś zainteresowany to dzwoń 608-402-663

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×