Skocz do zawartości
consigliero

BMW 6 evo 58/59

Recommended Posts

Sprzedam kask używany przez jeden sezon , właściciel niepalący . Komunikacja nie jest zawarta w cenie

fdee449d3b3fe47aad3a45c70f53ad83.jpg

a5c785be6d38ba30d52f51a4fd65ccfa.jpg

78f07dcff33e01a973f54e19c127cf86.jpg

c7f48f263d5985c6c397cba3ba516db5.jpg

Cena 1250

Wysłane z mojego Nexus 6 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Bardzo wszystkich przepraszam cena miała być połową nowego a ten jest wyceniany na 1995 . W związku z tym aktualna cena to 995 Pln

Wysłane z mojego Nexus 6 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To ja polecam sprzedającego ( robiłem zakupy ;) ) Super zadbane rzeczy w bdb cenach. Sam bym kupił ale mój budżet ledwo dyszy.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Podpisuję się obiema rękami, również miałem okazję korzystać i polecam :) Ja bym kupił, ale poza dyszącym budżetem nie mój rozmiar :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Poszukuję 56-57, da się zwęzić :?: nie wiem jak można przytyć na czaszce, może by tak żoneczkę wkurzyć :-D .

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Kilka słów na temat tego kasku . Jeżeli ktoś do tej pory miał kask 56/57 , jak ja , dotyczyło to kasku evo 5 oraz c3 , to raczej nie będzie szczęśliwy z kasku w rozmiarze 56/57 . Wiem o tym ze swojego doświadczenia bo taki kupiłem jako pierwszy . Po roku męczarni wykombinowałem że tamten dam małżonce a sam kupię rozmiar większy , oczywiście mierzyłem go wcześniej i była szansa na powodzenie . Jeździłem w nim ale tzw banana nie było

0cad7d6f7981072060234de1d6609804.jpg

Po roku , tym razem nie męczarni tylko pewnej niewygody , z ciekawości zmierzyłem dziś szczękowca robionego przez Schubertha i wziąłem rozmiar M . Czuję w nim klimat starej 5 BMW a daszek można ściągnąć .

Edytowane przez consigliero

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×