Skocz do zawartości
gucioffy

Pierwsze szukanie

Recommended Posts

Zgadzam się: Dakar dla kogoś "naszego kalibru" tj. +/- 162 cm zdecydowanie odpada, jeśli ma się zamiar go prowadzić...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dakara o kórym Pawel pisał też widziałem bo często w tym salonie a raczej sklepie moto bywam. :lol:

Dakar wygląda na jak na ten rocznik naprawdę dobrze. Odpalenie go to nie problem, właściciel sklepu to równy kolo i chętny do pomocy.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
ByĹem dzisiaj zobaczyÄ tego Dakara. Jak na 2002 to trzyma siÄ dobrze. Nie jest idealny bo taki byĹ 9 lat temu. Ale za to jest nowa opona przednia i tylna, bieĹźnik w sam raz do kopania doĹkĂłw :-). Nowy ĹaĹcuch i tylna zÄbatka, przednia jest schowana wiec nie wiem w jakim jest stanie ale sprzedawca mĂłwieĹ Ĺźe napÄd jest caĹy nowy wiec moĹźna tak przyjÄc. Lagi pomalowane elegancko na srebrno, uszczelniacze nie lejÄ. Czarna wysoka szyba. Gmole czarne, chyba powinny byÄ srebrne. Manetki akcesoryjne a co za tym idzie raczej podgrzewanie nie dziaĹa. Plastki caĹe, lakier w dobrym stanie. Wydech caĹy do polerowania. Silnik suchy, nic siÄ nie leje. Nowa bateria, Brakuje prawego lusterka, bĹotnika typu "pampers" i do wymiany prawy przedni kierunek..

Nie miaĹem jak go zapaliÄ bo stoi w salonie a na dworze zimno jak cholera. To tyle co mogÄ powiedziÄ. Twoja decyzja czy przyjedzesz go oglÄdaÄ. Salon jest na poĹudniu WrocĹawia 2 km od autostrady A4. Do zarejestrowania pozostaje wydaÄ jakieĹ 500zĹ czyli zwolnienie z VAT, wydziaĹ koplikacji czyli tablice, dowĂłd i karta pojazdu, do tego ubezpieczenie i przeglÄd.

Super, dzięki za pomoc :lol: dzisiaj będę się kontaktował w tej sprawie i jak coś to jedziemy na oględziny - wtedy już na 100% będziemy wiedzieć czy moto nie jest jednak za duże.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jak z tamtym nie wypali to dzisiaj pojawiała się nowa oferta, jak na takie wyposażenie cena chyba niska :) . No ale niech się wypowie ktoś doświadczony. Gorący towar, narazie 5 wyświetleń :lol: http://allegro.pl/bmw-f650-gs-i1445726511.html#gallery

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja ten motor już gdzieś, na jakiejś relacji z podróży widziałem...

Gdybym był na kupnie to bym chyba już się pakował :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Jak z tamtym nie wypali to dzisiaj pojawiała się nowa oferta, jak na takie wyposażenie cena chyba niska :) . No ale niech się wypowie ktoś doświadczony. Gorący towar, narazie 5 wyświetleń :lol: http://allegro.pl/bmw-f650-gs-i1445726511.html#gallery

Wie ktoś coś o tym motorze? był już kiedyś widziany na aukcjach? Zastanawia mnie bardzo niski przebieg...

Jestem w trakcie poszukiwania takiego Gsa więc proszę o pomoc... THX :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
ktoś właśnie zrobił "KUP TERAZ"

Jeśli wszystko było tak jak napisane w aukcji, to było to do przewidzenia.. :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×