Skocz do zawartości

Dave

Administrator
 • Zawartość

  3983
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Days Won

  8

Zawartość dodana przez Dave

 1. Dave

  [S] Sprężyny przód F800GS

  Ogłoszenie aktualne. Gdyby ktoś potrzebował na zimowe dłubanie.
 2. Sprzedam oryginalne (czyt. standardowe) sprężyny przedniego zawieszenia do F800GS rok 2010. Nie zmęczone. Trzymają wymiar nowych. Cena 100,- zł.
 3. Ogłoszenie nieaktualne. Zamykam temat.
 4. Znalazłem w garażu płytę bagażową, która została mi po 8setce. Taka: Link do opisu: https://shop.touratechpolska.pl/luggage-rack-aluminium-bmw-f650gs-twin-f700gs-f800gs-f800gs-adventure.html Wołam 250zł. Została mi też standardowa kanapa. Wywoławcza 200zł.
 5. Płyta aktualna.
 6. Dave

  Прогулка po Gruzji...

  Przesadny optymizm [emoji53]
 7. Dave

  Прогулка po Gruzji...

  Raczej manganu A same kolejki stanowią atrakcję turystyczną, bo od czasu budowy w 1954 działają bez renowacji.
 8. Dave

  Kamera Go Pro lub inna ale jaka?

  Dyski oczywiście są. Choćby WD podsunięty przez Piotrka. Funkcja której szukasz nazywa się OTG. Ja mam nawet z wyświetlaczem, na którym mogę wybierać choćby pojedyncze pliki. Ale @artex dobrze gada. Zapomnij o takich wynalazkach. Kup 2-3 karty class 10 o możliwie dużej pojemności (zależy co obsługuje Twoja kamera). 1 - dyski bardzo nie lubią wstrząsów. 2 - gigantyczna różnica w objętości kart vs dysku z kablami, itp. 3 - koszt zakupu kilku kart i tak będzie niższy niż dysku, którego nie wiadomo czy jeszcze użyjesz (nie liczyłem, ale tak obstawiam) Zabierz coś w tym rodzaju (zależnie od złącza w telefonie i obsługi kart, które potrzebujesz): I będziesz mógł na szybko, na telefonie obejrzeć wieczorem nagranie. I zwolnić miejsce jak coś będzie do wywalenia.
 9. Dave

  motocyklowy GPS

  Maps.me czyli zielone.
 10. Dave

  motocyklowy GPS

  Maps.me
 11. Dave

  Szczęśliwe powroty / meldunki ;)

  Mniejsza o kolejkę. Nagroda była tego warta
 12. Raczej nie warto. Tam jest informacja, czy bateria OK, czy do wymiany. Nie dowiesz się ile % jej zostało. Jak nie masz problemów, to bez sensu przepłacać
 13. No można Mam fotkę wyświetlacza urządzenia, jak czytali moje. A przy okazji - nie wiem czy wiesz, że da się wyświetlić na komputerze motocykla (mowa o K25, inne nie wiem) temperaturę opon
 14. Najwyraźniej się nie zrozumieliście... Oni Tobie mówili, że nie potrafią wpisać Ci czujników do kompa. Ty ich powinieneś pytać o odczytanie IP czujników (nie wpisanie do motocykla!!!!). Urządzenia, które do tego służą, do czujników samochodowych, odczytują IP i inne parametry (jak stan baterii) również z czujników motocyklowych. Może się zdarzyć, że nie wszystkie, ale wg. mojej wiedzy "uniwersalność" urządzeń do odczytu jest powszechna. "Zresetowanie / zatwierdzenie" czujników w motocyklu mogę Ci zrobić, ale wtedy to już byś musiał trasę do Warszawy planować. Jak będziesz w W-wie, to mogę Cię też zaprowadzić do wulkanizacji, gdzie mi odczytali. Swoją drogą był to 'pierwszy z brzegu', do którego zajechałem.
 15. To masz pretekst, żeby zrobić wyprawę życia. Jeżeli zdecydujesz się na szalone 29km, to choćby tutaj Ci to odczytają:: https://www.google.pl/maps/place/Serwis+Opon+Sulima/@51.421051,21.992028,15z/data=!4m5!3m4!1s0x0:0xdeb185305b05dea6!8m2!3d51.421051!4d21.992028 Jest sporo wątków z poradami namiotów, sprzętów biwakowych, itp. Koniecznie sprawdź przed podróżą A jeżeli nie, to trzeba chwycić za telefon i zadzwonić do 5 z pewnie 138 wulkanizatorów w okolicy.
 16. Polacy też, ale nie chce mi się szukać pdf-a. Czy aby nie ma informacji o słabej baterii? IMHO nie powinno znikać. Paweł - zanim wyprujesz czujniki, pojedź do wulkabizatora. Mają urządzenia, które odczytuje numery czujników, ale też stan baterii. Tańsza opcja niż rozbiórka.
 17. Dave

  dział damsko-męski czyli odzież w trasę

  Ja polecam zestaw od Gatta. Tak, ta sama firma, która ma fajne bilboardy.
 18. Dave

  Ubezpieczenie OC

  Z ciekawości sprawdziłem. Mam na wizjerze E13 i cośtamcośtam... To "daytime use only", to po polsku jest? Bo nie rozumiem. A skoro nie rozumiem, to mnie nie dotyczy. Temat dla mnie ciekawy, bo nowy. Warto wiedzieć czy w ogóle to nas dotyczy. Bo trzeba pamiętać, że produkty są produkowane na rynki międzynarodowe i mamy oznaczenia, które w ogóle w danym kraju nie występują / nie obowiązują. Ciekawe, czy tak jest w tym przypadku. Uważam, że dobrze jest informować o tym, że dany produkt spełnia jakąś normę, ale homologowanie części wymiennych (eksploatacyjnych) to raczej przegięcie. Z drugiej strony takie klocki hamulcowe mają krytyczne znaczenia dla bezpieczeństwa pojazdu. Hmmm....
 19. Dave

  projekt zima

  Żyje! Dzisiaj ledwo, ale żyje. Widziałem go A w we właściwym wątku uspokajam... projekt nadal zimuje
 20. Dave

  projekt zima

  W którymś wątku było o Fajbusiewiczu..... i tak mi się przypomniało "ktowkolwiek widział, ktokolwiek wie?" - Czy @red jeszcze jest na tej planecie?
 21. Dave

  Bezpieczeństwo, Niebezpieczne sytuacje

  Zdrowia i szybkiego gojenia @Centrino
 22. Dave

  Kącik szperacza

  To dałoby się załatwić... Ale 2 numery za mały bit, to juz nie przejdzie
 23. Dave

  Kącik szperacza

  Ktoś ma / używa? Czy ich rozmiarówka jest "normalna", czy odchylona w którąś stronę?
×