Skocz do zawartości

Dave

Administrator
 • Zawartość

  3972
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Days Won

  8

Zawartość dodana przez Dave

 1. Dave

  Kamera Go Pro lub inna ale jaka?

  Dyski oczywiście są. Choćby WD podsunięty przez Piotrka. Funkcja której szukasz nazywa się OTG. Ja mam nawet z wyświetlaczem, na którym mogę wybierać choćby pojedyncze pliki. Ale @artex dobrze gada. Zapomnij o takich wynalazkach. Kup 2-3 karty class 10 o możliwie dużej pojemności (zależy co obsługuje Twoja kamera). 1 - dyski bardzo nie lubią wstrząsów. 2 - gigantyczna różnica w objętości kart vs dysku z kablami, itp. 3 - koszt zakupu kilku kart i tak będzie niższy niż dysku, którego nie wiadomo czy jeszcze użyjesz (nie liczyłem, ale tak obstawiam) Zabierz coś w tym rodzaju (zależnie od złącza w telefonie i obsługi kart, które potrzebujesz): I będziesz mógł na szybko, na telefonie obejrzeć wieczorem nagranie. I zwolnić miejsce jak coś będzie do wywalenia.
 2. Dave

  motocyklowy GPS

  Maps.me czyli zielone.
 3. Dave

  motocyklowy GPS

  Maps.me
 4. Dave

  Szczęśliwe powroty / meldunki ;)

  Mniejsza o kolejkę. Nagroda była tego warta
 5. Raczej nie warto. Tam jest informacja, czy bateria OK, czy do wymiany. Nie dowiesz się ile % jej zostało. Jak nie masz problemów, to bez sensu przepłacać
 6. No można Mam fotkę wyświetlacza urządzenia, jak czytali moje. A przy okazji - nie wiem czy wiesz, że da się wyświetlić na komputerze motocykla (mowa o K25, inne nie wiem) temperaturę opon
 7. Najwyraźniej się nie zrozumieliście... Oni Tobie mówili, że nie potrafią wpisać Ci czujników do kompa. Ty ich powinieneś pytać o odczytanie IP czujników (nie wpisanie do motocykla!!!!). Urządzenia, które do tego służą, do czujników samochodowych, odczytują IP i inne parametry (jak stan baterii) również z czujników motocyklowych. Może się zdarzyć, że nie wszystkie, ale wg. mojej wiedzy "uniwersalność" urządzeń do odczytu jest powszechna. "Zresetowanie / zatwierdzenie" czujników w motocyklu mogę Ci zrobić, ale wtedy to już byś musiał trasę do Warszawy planować. Jak będziesz w W-wie, to mogę Cię też zaprowadzić do wulkanizacji, gdzie mi odczytali. Swoją drogą był to 'pierwszy z brzegu', do którego zajechałem.
 8. To masz pretekst, żeby zrobić wyprawę życia. Jeżeli zdecydujesz się na szalone 29km, to choćby tutaj Ci to odczytają:: https://www.google.pl/maps/place/Serwis+Opon+Sulima/@51.421051,21.992028,15z/data=!4m5!3m4!1s0x0:0xdeb185305b05dea6!8m2!3d51.421051!4d21.992028 Jest sporo wątków z poradami namiotów, sprzętów biwakowych, itp. Koniecznie sprawdź przed podróżą A jeżeli nie, to trzeba chwycić za telefon i zadzwonić do 5 z pewnie 138 wulkanizatorów w okolicy.
 9. Polacy też, ale nie chce mi się szukać pdf-a. Czy aby nie ma informacji o słabej baterii? IMHO nie powinno znikać. Paweł - zanim wyprujesz czujniki, pojedź do wulkabizatora. Mają urządzenia, które odczytuje numery czujników, ale też stan baterii. Tańsza opcja niż rozbiórka.
 10. Dave

  dział damsko-męski czyli odzież w trasę

  Ja polecam zestaw od Gatta. Tak, ta sama firma, która ma fajne bilboardy.
 11. Dave

  Ubezpieczenie OC

  Z ciekawości sprawdziłem. Mam na wizjerze E13 i cośtamcośtam... To "daytime use only", to po polsku jest? Bo nie rozumiem. A skoro nie rozumiem, to mnie nie dotyczy. Temat dla mnie ciekawy, bo nowy. Warto wiedzieć czy w ogóle to nas dotyczy. Bo trzeba pamiętać, że produkty są produkowane na rynki międzynarodowe i mamy oznaczenia, które w ogóle w danym kraju nie występują / nie obowiązują. Ciekawe, czy tak jest w tym przypadku. Uważam, że dobrze jest informować o tym, że dany produkt spełnia jakąś normę, ale homologowanie części wymiennych (eksploatacyjnych) to raczej przegięcie. Z drugiej strony takie klocki hamulcowe mają krytyczne znaczenia dla bezpieczeństwa pojazdu. Hmmm....
 12. Dave

  projekt zima

  Żyje! Dzisiaj ledwo, ale żyje. Widziałem go A w we właściwym wątku uspokajam... projekt nadal zimuje
 13. Dave

  projekt zima

  W którymś wątku było o Fajbusiewiczu..... i tak mi się przypomniało "ktowkolwiek widział, ktokolwiek wie?" - Czy @red jeszcze jest na tej planecie?
 14. Dave

  Bezpieczeństwo, Niebezpieczne sytuacje

  Zdrowia i szybkiego gojenia @Centrino
 15. Dave

  Kącik szperacza

  To dałoby się załatwić... Ale 2 numery za mały bit, to juz nie przejdzie
 16. Dave

  Kącik szperacza

  Ktoś ma / używa? Czy ich rozmiarówka jest "normalna", czy odchylona w którąś stronę?
 17. Dave

  [S] Elektrozawór do olejarki elektrycznej

  możesz odkupić kropelkę loktajta.
 18. Dave

  ogłoszenia o kradzieżach motocykli

  A chyba warto być klientem tego pana...
 19. Dave

  [S] Olivier

  :o
 20. Dave

  Bezpieczeństwo, Niebezpieczne sytuacje

  @Snajk dużo zdrowia pasażerce! Trzymam kciuki, żeby się pozrastało bez problemów. Niby jak na 20km/h to oberwała, ale z drugiej strony dobrze, że tylko tak się skończyło. W końcu jak by nie patrzeć był to wypadek.
 21. Dave

  (S) Citroën Xsara

  Nie, ze słownika! Oczywiście miało być "śmigało".
 22. Dave

  (S) Citroën Xsara

  Miałem 1.4 kombi. Auto nie do zajechania. Natłukłem masę km i śmiało aż miło.
×