Skocz do zawartości

Recommended Posts

motor z sardyni a gość w Rzymie pracuje przy motorach

taka wersja przez telefon

Edytowane przez hans1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Hans1 zwróć uwagę podwyższył cenę z 8500 na 8900, bądź czujny :)

Ogólnie ładne żółtko. :)

Edytowane przez tejk

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No fajny, fajny, jedziesz oglądać?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ta 650 w ładnym stanie. Chyba warto pomyśleć zamiast czekać na 800tkę cały rok. ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Eeee, nie zniechęcaj chłopaka,

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ta czerwoną moge obejrzeć w kazdej chwili bo jest na miejscu a ja mam cel 800 :mrgreen:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

też ładny ale tak jak pisałem nie jestem pewien na 100 % troche ciężki a 800 test fajna bo można polatać po mieście i w trasę

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

i bardzo podoba mi się ten Tiger fajna opcja ale golas

http://otomoto.pl/tr...c-M2989445.html

Temu bliżej do osiemsetki niż geesowi 1200. Poza tym motocykl (Tiger) nowiutki, przebieg zerowy, zarejestrowany. Nie podoba mi się ton sprzedającego geesa w ogłoszeniu. Ale to tylko subiektywne moje odczucia.

Edytowane przez tomaszI

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

rozmawiałem z gościem jakiś czas temu jak wystawił za 33 tys i mówił ze go kupił w salonie w Anglii i ze moto miało małego szlifa ale wszystko doprowadził do porządku tak jak widać na zdjeciach

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Poza tym motocykl (Tiger) nowiutki, przebieg zerowy,

Lepiej powiedz na co polujesz. W końcu sprzedajesz swoj motocykl.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ale nie wykluczam drugiej opcji tiger 800 ale na jego temat nie wie za duzo bo dopiero jest od zeszłego sezonu

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Lepiej powiedz na co polujesz. W końcu sprzedajesz swoj motocykl.

Jakbym miał taki dylemat jak rafal s to bym łyknął Tigera.... a co będzie :roll: :roll: nie nie ma pośpiechu.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ale nie wykluczam drugiej opcji tiger 800 ale na jego temat nie wie za duzo bo dopiero jest od zeszłego sezonu

W tzw. międzyczasie pooglądałem na jutubach porównania f800gs i tigera 800xc pooglądaj i Ty. Ponadto w Kłodzku ktoś był tigerem (chyba obstawa Zwierza) możesz popytać albo poczekać na okazję f800gs.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

mam jeszcze troche czasu na portalach nie na z a duzo sprzetow 800 jest sliczna a tiger tez niczego sobie poczekam w spooju jak by ktoś miał doswiadczenie z taierm niech da znać, z opini wynika ze nie odbiega od 800

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

"Zwierzobrat" był w Kłodzku Tigerem.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

mam jeszcze troche czasu na portalach nie na z a duzo sprzetow 800 jest sliczna a tiger tez niczego sobie poczekam w spooju jak by ktoś miał doswiadczenie z taierm niech da znać, z opini wynika ze nie odbiega od 800

...jak szukasz konkretnego modelu a obecnie na rynku jest brak to pozostaje kontakt z handlującymi i ściągającymi motocykle.... Trzeba złożyć zapotrzebowanie i czekać na informację o dostępności i cenie.... jak jesteś zainteresowany to mam kontakt do gościa sprowadzającego sporo BMW z okolic Garwolina wiec trochę daleko od Ciebie... Oczywiście takich gości jest więcej na rynku ( mają też komisy ) jak poszukasz to znajdziesz.....

Polecam poczekać uważam iż, coś znajdziesz... kwestia czasu i odpowiednio dobrej reakcji na wchodzącą ofertę....

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×