Skocz do zawartości

Recommended Posts

rafals u mnie co jakiś czas wystawia z facet z Mielna ofertę na GS twiny.

Miał ostatnio czerwonego F650GS z 2008 lub 2009 nie pamiętam dokładnie bo to z miesiąc temu było.

Była ciekawa cena 18900 zł i nawet sam się napaliłem ale to mnie i tak przerastało finansowo. :)

Jeszcze wcześniej tzn. w Grudniu miał srebrnego F650 GS z 2008r wtedy chciał za niego 23900 zł. Stał z dobry miesiac za nim obniżył cenę do 22900

Tutaj wrzucam linka do jego picasa galerii z tym ostatnim czerwonym motorem. Z resztą on sam linkował z allegro, kurcze nie pamiętam jego nicka.

O już mam nick z allegro "Wioletta465"

kurcze ze mnie naprawdę jest internetowy szperacz :)

https://plus.google....094862479191697

o tutaj masz archiwum tego srebrnego była cena nawet 21 000 zł.

http://moto.allegro....2014682468.html

o i tego czerwonego też znalazłem :)

http://allegro.pl/bm...2058105394.html

To wyszukiwanie mnie przeraża :drinkbeer: jak ktos już raz się pojawić w necie to ja go znajdę. :)

Edytowane przez tejk

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

rafals tak trzymaj! Cele są bardzo ważne :)

Ja też mam taki cel ale to na sezon 2013 (jak jakiegoś armagedonu nie będzie w 2012:)

I też się będe go trzymał.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dzięki wszystkim za pomoc jeszcze mam trochę czasu a nie chciał bym pochopnie podejmować decyzji jak to bywało do tej pory bo się np. napaliłem . Teraz chcę podjąć decyzję na spokojnie owszem taka moja uroda że chciał bym mieć nowe moto w garażu i móc je popieścić ale przyjdzie na to jeszcze czas . Plan jest taki że kupuje 800 gs lub tiger xc i to już jest postanowione , klamka zapadła.

Pozdrawiam wszystkich i na pewno dam znać jak już kupie

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Całkiem ładny. Aczkolwiek wydech dość znacznie wypalony i nie wiem jak to się ma do oryginalności przebiegu

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ogłoszenie sie wczoraj ukazało a dzisiaj zamknęło, hans1 to twoja sprawka już kupiłeś ? :)

1 doba na portalu ogłoszeniowym.

Dobry moto, dobra cena. Poszłoooo.

Hans1 się nie odzywa chyba właśnie z nim wraca :)

Edytowane przez tejk

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ogłoszenie sie wczoraj ukazało a dzisiaj zamknęło, hans1 to twoja sprawka już kupiłeś ? :)

1 doba na portalu ogłoszeniowym.

Dobry moto, dobra cena. Poszłoooo.

jak dobry sprzęt to długo miejsca nie zagrzewa na tych portalach :)

Hans1 już się nie odezwie ,teraz siedzi i rozmawia z moto :-D

Edytowane przez Pawełłł

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Okey a ten motor już był czy nie ? Zaczynam się trochę zapętlać, może za bardzo chcę kupić...za szybko. :)

Co o nim myślicie ? Te kabelki przy desce mnie nie pokoją jakiś tam bałagan panuje że tak się wyrażę.

http://otomoto.pl/bm...f-M3039016.html

Chyba już ktoś o tym pisał, ale wydaje mi się, że na zdjęciu jest taki nienaturalny kąt pomiędzy przednim zawieszeniem, a ramą. Tak jakby całe koło było cofnięte kilka cm...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

cały tłusty czwartek poświęcam na przywiezienie motorka 1052 km

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Chyba już ktoś o tym pisał, ale wydaje mi się, że na zdjęciu jest taki nienaturalny kąt pomiędzy przednim zawieszeniem, a ramą. Tak jakby całe koło było cofnięte kilka cm...

... dokaldnie tak, widac po małej odległości przedniego chlapacza od ramy i dużej szczeliny pomiedzy przednim-górnym błotnikiem a górną obudową, na zdjęciach widac dokałdnie...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Chyba już ktoś o tym pisał, ale wydaje mi się, że na zdjęciu jest taki nienaturalny kąt pomiędzy przednim zawieszeniem, a ramą. Tak jakby całe koło było cofnięte kilka cm...

O tym czyms nawet szkoda pisac, koles usunal juz kilka zdjec na ktorych ewidentnie byly znaki ladnego dzwona, stawiam :drinkbeer: ze zostawia dwa slady :) choc nie widzialem z bliska 8-)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

kurtyna umówiony jestem na gsa a tu pod nosem http://otomoto.pl/bm...n-M3042252.html tylko połamany trochę i oko wybite

Ten też oberwał dziobem, widać że miał ślizg na lewej stronie, połamane plastiki z prawej ( możliwe że zrobił ładnego kozła ), krzywa kierownica lub złamana, możliwe że i kont widelca względem ramy lekko zmieniony, trzeba by dokładnie sprawdzić… czego jeszcze zdjęcia nie pokazują....

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ten też oberwał dziobem, widać że miał ślizg na lewej stronie, połamane plastiki z prawej ( możliwe że zrobił ładnego kozła ), krzywa kierownica lub złamana, możliwe że i kont widelca względem ramy lekko zmieniony, trzeba by dokładnie sprawdzić… czego jeszcze zdjęcia nie pokazują....

w 100% się zgadzam nie wszystko złoto co się świeci, on paradoksalnie moze nie byc w stanie dp jazdy jak pisze sprzedawca, za dużo uszkodzeń, a na pewno bardzo dużo trzeba w niego włożyć bo te wszystkie plastiki jeśli nawet sa do dostania to za kosmiczne pieniądze ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

"Motor jest całkowicie sprawny do jazdy i nie ma problemów natury trakcji czy złego prowadzenia"

"Nie wymaga wkładu finansowego prócz jest wymiany oleju i filtra oraz wymiany lampy i naprawy drobnego uszkodzenia"

najlepsze teksty w tym ogłoszeniu :lol:

czy ci ludzie co wystawiają takie rzeczy do sprzedaży i tak to opisują są naprawdę tacy naiwni czy szukają durni ,nie rozumiem tego

Edytowane przez Pawełłł

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Spytaj się o stan faktyczny, co jest uszkodzone bo w ogłoszeniu pisze, że pojazd uszkodzony. Niech podeśle świeże zdjęcia.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zaś wyjazd odwołany gostek zadzwonił że pilnie do włoch go wzywają i będzie za 3 tygodnie.

i czytam o Hondach A T

Edytowane przez hans1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zaś wyjazd odwołany gostek zadzwonił że pilnie do włoch go wzywają i będzie za 3 tygodnie.

i czytam o Hondach A T

A na koniec kupisz DR-ke i Kawasaki .. :lol: :beer:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mówicie, że jesteście jak jeden z naszych premierów? Prawdziwy facet? ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

E... to ja już pójdę. ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zaś wyjazd odwołany gostek zadzwonił że pilnie do włoch go wzywają i będzie za 3 tygodnie.

i czytam o Hondach A T

Hans, czy dobrze kojarzę, że zapałciłeś facetowi zaliczkę?

Skoro tak ciągle wyjeżdża, to IMO sprawa śmierdzi na 100 km.

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×