Skocz do zawartości

Recommended Posts

http://otomoto.pl/bm...0-M3077699.html

zbyt niski przebieg,ale dobra cena

Nie znam się i oczy mam słabe - może dlatego nie widzę ani nalepki na wahaczu, ani sladów po przykręcaniu koła ( napinaniu łańcucha ), no ale to bezwypadkowy - pisze ze 3 razy ;)

Edit: prawy kierunek lekko wisi, a i błotnik też z lekka obok symetrii ;)

Edytowane przez Jarek

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

http://otomoto.pl/bm...0-M3077699.html

zbyt niski przebieg,ale dobra cena

Rzeczywiście :D Symetria to ostatnie słowo, jakie go opisuje :D generalnie, to się czepiasz- przecież wahacz się zużywa- dla własnego komfortu razem z amortyzatorem, wtedy, co zębatki i łańcuch :P

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ciekawy Dakar cena dość fajna ale zauważyłem brak szybki

A gdzie Ty widzisz dakara? To GS

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

pojawił się nowy Dakar na alledrogo...

http://allegro.pl/mo...2208482611.html

cena dość mała jak za rok i przebieg... no chyba że te 4+ jest "na wyrost"

....to jest najciekawsza oferta Dakara jakie ostatni się pojawiły...... dla mnie warta zainteresowania...... !!!

...działaj bo uważam że szybko sie sprzeda....

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Woow, Krawiec, pierwsza męska decyzja chłopaku !

Gratulacje, dawaj foty.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dwaj foty i już spokojnie będziesz mógł gadać z nami jak równy z równym ;)

Gratulacje - niech Ci służy!

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

nie słuchaj ich..

Ja fot nie dawałem i po 2óch miesiącach dali mi spokój ;-)

PS => GRATULUJĘ !!! Piękna sztuka i naprawdę należy uznać ją za okazję!

Dawno na allegro nie "wyszła" taka fajna.

Edytowane przez Bartek

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

nie słuchaj ich..

Ja fot nie dawałem i po 2óch miesiącach dali mi spokój ;-)

No właśnie - gdzie Twoje słowo, że zdejmiesz bandziorkę do awatarka jak tylko kupisz motek ???

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

nie słuchaj ich..

Ja fot nie dawałem i po 2óch miesiącach dali mi spokój ;-)

PS => GRATULUJĘ !!! Piękna sztuka i naprawdę należy uznać ją za okazję!

Dawno na allegro nie "wyszła" taka fajna.

Co do okazji to zobaczymy... :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Co do okazji to zobaczymy... :)

Właśnie zobaczymy .. pokaż w odpowiednim wątku ten motocykl, a kolegom proponuję gratulacje właśnie w tamtym wątku :-P

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A ja ponownie o tym moto: http://otomoto.pl/bm...0-M3067183.html

Dzwoniłem do właściciela i w sumie zbyt wiele się nie dowiedziałem. Powiedział mi tyle, że kupił motocykl rok temu, miał zrobić prawo jazdy ale go nie zrobił i dlatego jest na sprzedaż (stąd inne blachy). Oleje, filtry, płyny nic nie wymieniane. Po za dowodem rejestracyjnym/książką pojazdu i innymi dokumentami wymaganymi do rejestracji nic nie ma. Właściciel nawet nie wie czy Beemka jest sprowadzona i skąd. Jeśli chodzi o wspomniany w ogłoszeniu remont głowicy, to podobno mechanik powiedział mu, że nie da się już wyregulować luzów zaworowych i dlatego robili cała głowice, krzywki, nowe zawory. Niestety nie porafił udzielić odpowiedzi na pytanie, czy przy okazji rozrząd też był robiony.

Podobno gdy jechał oglądać motocykl wziął ze sobą mechanika, który stwierdził, że moto jest proste, bezwypadkowe. A czy plastiki były lakierowane - właściciel też nie wie.

I to chyba tyle. Na weekend ma umówione 4 osoby na oględziny. Co o tym myślicie?

Edytowane przez Custom

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Myslimy, że ten ktoś zna się niewiele na mechanice (nie da się wyregulować zaworów? krzywki?). Kupił moto z mechanikiem... a potem remontował?

Radzimy nie spieszyć się i nie latać za każdą okazją. Jeśli 4 inne osoby, go obejrzą i nie kupią tzn. że coś nie halo ;)

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Trudno coś powiedzieć na podstawie tych zdjęć - obstawiam, że był malowany. Odnoszę wrażenie, że lega cieknie.

Jakbyś oglądał dopytaj o ten remont głowicy - jak nie wie co było robione to niech powie ile zapłacił ( to powinien wiedzieć ;) )

Taki remont o jakim pisze to duży koszt ( jeden zawór + - 250,- PLN - czyli poniżej 1500 nie może wyjść) - no i jeszcze powód?, ale ogólnie coś mnie nie pcha do rekomendacji. Oglądać, pytać, targować i decydować - wszystko ma jakąś wartość ;)

Edit: Niech Cię ten najpiękniejszy z możliwych kolor nie zmyli - jak staniesz przed nim to z dużą dożą krytycyzmu podejdź do tematu - bo tam gdzie się biją to można nie zauważyć niebezpieczeństwa ;)

Edytowane przez Jarek
  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Olej nie zmieniony a zrobiony remont?

czyli ktoś go nie przygotowywał do jazdy, ale przygotowywał do jazdy?

logiki brak - zaufania do maszyny również..

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dzięki za sensowne odpowiedzi :) Więc szukamy dalej. Z ciekawości przedzwonię po weekendzie i zobaczę, czy się sprzedał.

Ty się chłopie nie załamuj - my w każdym motku coś znajdziemy, a ja podobno nawet w nowym ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Do załamania jeszcze daleko, ale za takie opinie cenie fora, że nikt nie "lukruje" tylko sucha prawda.

Prawdę mówiąc zaczynam powątpiewać w zakup F'ki i zastanawiam się, czy nie lepiej zainwestować w inne moto ale nowsze za podobne pieniądze. Wiem, że są tu sami zwolennicy Beemek, ale np. F650 za 5-6tyś mogę mieć z 94-98r., a przykładowe ER-5 które też mi się podoba i jest z tego co wiem dobrym moto mogę mieć za ok. 5tyś z 2000-2003r. Więc jest różnica.

No ale nie poddaje się, szukam dalej Beemki, może się coś trafi w przyzwoitym stanie i rozsądnej kasie.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

miesiąc temu widziałem go na żywo, stał bez lampy z połamanym stelażem pod licznik i licznymi brakami. A teraz, nóweczka :-)

http://otomoto.pl/bm...s-M3075284.html

Dalej ma braki :tylny prawy kierunkowskaz wisi, lewy przedni bez szkiełka/plastiku :), z lewej strony na plastiku widać lekki szlif i na gmolach również :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×