Skocz do zawartości

Recommended Posts

Dokładnie, zdjęcia zrobione w sposób taki aby nic nie pokazać.

No i opinie są jakie są na temat handlarzy z Rzeszowa. Choć nie ukrywam, że zdarzają się i te pozytywne.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A czy któryś z kolegów nie mógłby zerknąć? Chyba że ktoś mógłby coś polecić :)

Maciejka - poczytaj sobie "zamierzam kupić moto" - tam masz info, z którym warto się zapoznać. za każdym razem jak wchodzi tu świeżak to pyta o to samo. po drugie, cofnij kilka stron wstecz - ostatnio parę przypadków koledzy opisywali.

jest też gdzieś napisane chyba przez alika - na co zwrócić uwagę przy kupnie motka.

zajrzyj też do naszego działu "sprzedam"

no i powodzenia. :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A czy któryś z kolegów nie mógłby zerknąć? Chyba że ktoś mógłby coś polecić :)

Noooo Maciejka, ale trafiłaś, w piątek w tamtą stronę jedziemy na zlot :-D nie kuś, bo wszyscy tam podjedziemy i się sprzedawca wystraszy :-D

A tak poważnie, to z pewnością ktoś będzie tamtędy jechał, więc pewnie się zaoferuje ;-)

Jeszcze nie wiem jak my z Klodem i Leffem będziemy śmigać (znaczy się którędy), ale będziemy mieli adres przy sobie w razie "W" :-)

Edytowane przez bajer

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

F-ka jest wysoka jak dla mnie (mina sprzedawcy w Riderze, kiedy na nią się wspinałam - bezcenna), ale daję radę, się obniży tu i ówdzie, jakby co, dzwonić mam dziś, więc proszę o opinię:

http://allegro.pl/bmw-f-650-gs-nie-transalp-varadero-zamiana-i2400966158.html#tabsAnchor

i ciągle nie wiem 650 czy 800 ccm, teren będzie, jaki, każdy może zobaczyć, jak wyglądają drogi i bezdroża w Gruzji, raczej bez przesady, ale powalczyłabym trochę z górkami i dołkami, HELP...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

trochę gra, ale różnica już jest tak niewielka, że mam gdzieś. Kolega tu szukał standardowej kanapy, więc też by przeszło, pytanie co to rzeczywiście jest, no i trochę goły, ale się obaczy, daleko nie mam

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Bier 800-tkę! to już inny silnik, przyjemniejszy w jeździe, ja w przyszłym roku też będę celował w 800 ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Sorki, ze tak od razu w drugim poscie ale ogladam juz te bmk'i chwile i nic ciekawego w mojej okolicy znalezc nie moge.

Czy ktos cos wie na temat tego: http://otomoto.pl/bm...r-M3037665.html (juz wczesniej pisaliscie o innym, zoltym, ktory u nich stoi).

Bede wdzieczny za pomoc.

W Rzeszowie stoi tylko taki http://otomoto.pl/bm...s-M3231622.html. Znawca nie jestem ale stan jest nawet ok. Jedyna rzecz jaka rzuciła sie w oczy tzn. w uszy podczas ogledzin to stuk ze sprzegla (lewa strona, zanika po wcisnieciu klamki)?. No i tlumik i kolektor bardzo przepalone. Coś ktoś może podpowiedzieć?

Zastanawia tylko przebieg skoro oba moto z Krakowa maja o 50 000 km wiecej ...

Edytowane przez morador

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

W Rzeszowie stoi tylko taki http://otomoto.pl/bm...s-M3231622.html. Znawca nie jestem ale stan jest nawet ok. Jedyna rzecz jaka rzuciła sie w oczy tzn. w uszy podczas ogledzin to stuk ze sprzegla (lewa strona, zanika po wcisnieciu klamki)?. No i tlumik i kolektor bardzo przepalone. Coś ktoś może podpowiedzieć?

Zastanawia tylko przebieg skoro oba moto z Krakowa maja o 50 000 km wiecej ...

Brzydki nie jest. Ma dodatkowo wysoka szybe i centralke z Touretecha oraz mocowania oryginalnych kuferkow, ABS. Co do wydechu to bym sie nie przejmowal. Rura dolotowa w podobnym kolorze u mnie. Tlumik koncowy tez sie robi taki jak go nie przepolerujesz przez dluzszy czas. Podejrzewam ze da sie wyczyscic. Rzadko przekraczam 110-120km wiec kolorem wydechu sie nie przejmuj. W terenie nie byl chyba mocno jezdzony bo wahacz nie widze zeby byl odrapany a i obie naklejki na nim sa w bardzo ladnym stanie. Tylna oslona plastikowa lancucha tez by byla podrapana.

Co do tego ze byl serwisowany w ASO to moze byc prawda. Tylna zebatka napedowa jest z BMW. Ogolnie widac ze zadbany tylko to siedzenie wydaje mi sie jakies wytarte albo to slonce albo PLAK. Sam nie wiem. Zdjecia zdjeciami a ogledziny na zywca to co innego. Co do silnika to wyglada ladnie i czysto. Kierunki, lusterka oryginalne.

Ogolnie mysle wart obejrzenia. Po ogledzinach na zywca mozna powiedziec cos wiecej i posluchac silnika. Zrob tez jazde probna bedziesz mogl ocenic silnik i geometrie. O cenie podyskutowalbym ze sprzedawca.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dzięki za podpowiedzi. Te wydehy mnie tak własnie zastanawiały. Wydaje mi sie tylko ze przebieg mocno krecony bo w 2005 mial 10 000 km zrobione, a teraz 28 000 km.

Moto objeżdżone przez kolegę i mnie. Żadnych zastrzeżeń co do pracy zawieszenia, geometrii nie miałem, a i kolega też (jemu ufam bardziej niż swojemu osądowi). Prawy tylny kierunek ułamany (do sklejenia).

Jedynie martwi mnie, tak jak pisałem, stuk z kosza sprzęgłowego (zanika po wciśnięciu sprzęgła) i tak się zastanawiam czy te moto tak mają i się nie przejmować? Czytałem na forum (chociaż się trochę temu dziwie, bo skoro stuki zanikają po wciśnięciu sprzęgła to chyba znaczy, że ma po prostu luz w koszu sprzęgłowym), że komuś stukało i okazało się że napinacz do wymiany.

Napaliłem się bardziej na moto z Krakowa bo Dakar i przebieg udokumentowany. Wie ktoś coś może o nim???

Na razie czekam na foty od właściciela.

Edytowane przez morador

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

http://allegro.pl/sh...item=2422553412 dla fanów TWINA ;)

Oferuję super motocykl BMW F 650 GS z silnikiem 800 z 2008 roku, z przebiegiem poniżej 22000 km. Motocykl w bardzo dobrym stanie, 100% bezwypadkowy, regularnie serwisowany.... Z myślą o wyprawach został dodatkowo zmodyfikowany przez Touratech Bielsko Biała, a mianowicie dodatkowy bak paliwa (ok. 18 litrów) w kolorze czarny mat - co zwiększa zasięg nawet do 900 km., gmole, stelaże boczne pod kufry Hepco, wzmocnione zawieszenie z 800-tki (do dyspozycji również oryginalny amortyzator obniżąjacy motocykl o ok. 4 cm. , osłony silnika, zbiornika plynu hamulcowego i chłodnicy, podwyższona kierownica, halogeny , przedłużony błotnik, obudowa zegarów z dodatkowym gniazdkiem 12 V., handbary, wysoka turystyczna szyba. Dużą zaletą są nie tylko podgrzewane manetki ale również siedzenie. Był regularnie serwisowany, posiada nowe klocki (przód i tył), opony zużyte ok 30%, kierunki LED...

Do motocykla dokładam również oryginalne plastiki i stąd istnieje możliwość kupna bez dodatkowego baku i gmoli w oryginalnym niebieskim matalicznym fabrycznym wyglądzie za cenę 21900 zł.

Motocykl nie wymaga żadnego wkładu finansowego tylko wsiadać i jechać. BMW występuje w pięknym zdecydowanie najładniejszym malowaniu prezentuje się super. Tel.grzecznosciowy 604557149 lub 502738782

Polecam !!!

Niewielka negocjacja ceny :) w rozliczeniu również rozważę przyjęcie sprzętu RTV i AGD (nowej generacji)

Wszelkie pytania proszę zadawać na adres mailowy: mspr@gmx.at

Edytowane przez alik

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

no to jest coś..

pewnie czegoś podobnego będę szukał pod koniec sezonu..

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

a ja będę sprzedawał twina (650) - też pod koniec sezonu :-) - 800 przybywaj!

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dzięki za podpowiedzi. Te wydehy mnie tak własnie zastanawiały. Wydaje mi sie tylko ze przebieg mocno krecony bo w 2005 mial 10 000 km zrobione, a teraz 28 000 km.

wiesz... mój przez pierwszy rok miał przejechane 9kkm, został sprowadzony do PL i przez następne 6lat przejechał 12kkm

wierzyć w to czy nie?

sam przez 12 miesięcy przejechałem ok. 12kkm

teoretycznie mam pełną jego dokumentację dotyczącą właścicieli, motocykl przy kupnie sprawdziłem po VINie, byłem na przeglądzie w serwisie BMW i też nie mogę być 100% pewien jaki jest jego faktyczny przebieg.

jedno jest pewne wydechy gdy je czyściłem były w takim samym stanie a robiłem to przy przebiegu 29kkm

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dzieki za pomoc!

Motorek juz kupiony, czekam na papiery i dam go do sprawdzenia luzow zaworowych i ogolych ogledzin silnika. Mam nadzieje, ze nic nie wyjdzie heh.

Ps. Te 10 000 km co pisalem wczesniej ma wbite jednak w 2010, a nie w 2005 roku. Dziwne ...

W ksiazce sa 4 wpisy: przy 0 km - 2004, przy 1000 km w 2004, nic w 2005 (jakas naprawa ponoc) i 10800 km w 2010 r.

Edytowane przez morador

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

teoretycznie wymiana oleju powinna być po 10kkm wiec tu jest prawidłowo, jednak pewnie nie doczytał ktoś "lub raz w roku"

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Pochwal sie ktory szarpnales :)

Chwale sie:

http://otomoto.pl/bm...s-M3231622.html

Wziąłem ten co miałem bliżej ;p

Wprawdzie Dakar kusił ale zrobiłem szybki rachunek sumienia i jednak zdecydowalem sie na zwyklego gs'a. Mozliwe ze bede zalowal. Teraz czytam temat z oponami bo na tym moim sa zwykle szosowki a ja chce w lasy ;p

Edytowane przez morador

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Trochę potrwa zanim pożałujesz ;)

Rozumiem, że wziąłeś tego żółtego - ogłoszenie jest już nieaktywne. :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A czy któryś z kolegów nie mógłby zerknąć? Chyba że ktoś mógłby coś polecić :)

Kasiu! Osobiście odradzam Ci zakup motka u tych cwaniaczków w Rzeszowie! Mam mieszane uczucia!!! Gdy ja kupowałem swoje moto i chciałem sprawdzić win jednego z nich to dość niemiło się to skończyło! Dlatego olałem ich bo jeśli ktoś ukrywa WIN motocykla który sprzedaje to ma coś do ukrycia!!! Na marginesie widziałem ich warsztat i kilka motoków rozebranych na części!!!

Ja do nich nie mam zaufania!

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×