Skocz do zawartości

Recommended Posts

Trochę potrwa zanim pożałujesz ;)

Rozumiem, że wziąłeś tego żółtego - ogłoszenie jest już nieaktywne. :)

Tak, tak; zolty moj. Narazie jezdzi heh :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja niestety nie mam ani nie znam zadnych opinii o nich. Wprawdzie ktos ze znajomych tam kupowal i nic w sumie zlego nie mowil ale polecic nie moge.

Moge moto obejzec jesli bedzie taka potrzeba jednak zaznaczam, ze nie znam sie za bardzo na mechanice a GS'a mam dopiero od piatku huh.

PS. Ja nie mam zaufania nawet do tych u ktorych sam kupilem moto. Planuje w najblizszym czasie gruntowny przeglad u jakiegos mechanika (sprzeglo, rozrzad itp.).

Edytowane przez morador

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

cena z racji na wiek bliższa realiom niemieckim niż polskim... choć trudno uwierzyć mi w przebieg

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

O ciekawostka moja była F650gs jest do kupienia i to w niezłej kasie :) http://allegro.pl/bm...2444400580.html widać że koleś przyziemił prawą stroną.

Jak Twój to chyba godny polecenia. Nowy właściciel długo nie używał... a już chce supermoto (ach mamusię oszukasz, tatusia oszukasz, ale życia nie oszukasz)

Wystarczy tylko boczek na slinę skleić i do jazdy :)

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

elektrician ale ty nie miales ABS ;-) (aluzja do opisu ktory nie zgadza sie ze zdjeciami)

Edytowane przez shooter

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Szczerze mowiac t nie znam ani Jacka ani jego pojazdu :cool: (ale chetnie poznam)

Opis motocykla przedstawia posiadanie ABS a na zdjeciach widac ze go nie ma.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

mam wrażenie że ten motocykl stoi u nich od zeszłego roku

ja, porównując z moim z tego samego rocznika nie widzę nic niepokojącego, lusterka, kierunki w oryginale, na wahaczu jeszcze są naklejki, stopień "opalenia" wydechów proporcjonalny do przebiegu, wydaje mi się że opony do wymiany

brak ABS i świateł awaryjnych

kojarzę sugestie z forum żeby u rzeszowskich sprzedawców dobrze obejrzeć motocykle

cena... hmmm... pewnie przeczytasz że pewex, ale doliczając wszystkie kuferki, gmole, scottoiler to nie tak źle

Edytowane przez Marcin N72

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

za ten rocznik ta kwota to na warunki polskie dużo, na warunki niemieckie, w sam raz albo nawet mało

skąd się bierze różnica? o tym już wiele pisano

motocykl jest z wysp, więc warto dobrze obejrzeć chociażby z racji na możliwość pojawienia się ognisk korozji, tam z reguły jeździ się więcej a motocykle stoją pod chmurką najczęściej

poza tym czeka cię wydatek na lampę europejską, bo inaczej możesz nie przejść przeglądów

Edytowane przez Marcin N72
  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

był mój miałem ABS i nie miałem czarnego silnika, a gościa pamiętam dzwonił potem parę razy i pytał o różne rzeczy. Moto już nie wygląda tak jak wyszło odemnie ale wszystko jest do zrobienia :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Szczerze mowiac t nie znam ani Jacka ani jego pojazdu :cool: (ale chetnie poznam)

Opis motocykla przedstawia posiadanie ABS a na zdjeciach widac ze go nie ma.

dlaczego twierdzisz że nie ma ABS-u, znasz się troche ja na tel widzę z fotek że ABS nadal jest. Edytowane przez elektrician

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witam, czy ktoś może się wypowiedzieć na temat tego ogłoszenia?

Rozumiem, że trzeba jechać i obejrzeć... ale czy przynajmniej elementyi malowanie zgadzają się rocznikowo?

Miałem rocznik 2004 i malowanie było takie same.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Troszke sie znam ale masz racje elektrician widac na zdjeciach ze ma ABS. Przepraszam nie widzialem (moze dlatego ze fotki na telefonie ogladalem)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witam, czy ktoś może się wypowiedzieć na temat tego ogłoszenia?

Rozumiem, że trzeba jechać i obejrzeć... ale czy przynajmniej elementyi malowanie zgadzają się rocznikowo?

pozdrawiam

http://otomoto.pl/bm...s-M3201286.html

Cześć. Dudek oglądał, podobno pali na dotyk. Miał jechać z mechanikiem - co z wizyty wyszło nie wiadomo :?: Strona 147, 12 post od góry :-D

Edytowane przez Debian

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

http://otomoto.pl/bm...2-M3207891.html

Zamierzam kupić swój pierwszy motocykl:) zainteresowała mnie ta oferta proszę o ocenę sensowności zakupu lub ewentualne wskazanie widocznych usterek/wad/ryzyk? dzięki!

Hmmm jezdzilem na nim ostatnio, od razu zastrzegam ze sie nie znam:

- predkosciomierz nie dzialal - moze naprawiony

- na zimno nie trzymal wolnych obrotow (falowaly)

- jezdzi prosto, ciagnie chyba normalnie

- z wygladu troche sfatygowany (na zdjeciach nie widac)

- cena 2 tygodnie temu byla wyzsza o 1 000 zlotych

- sprzedawca spoko (w cenie chcial mi zrobic pelny przeglad)

- obejzyj silnik (dziwne pekniecie pionowe, moze tylko lakieru??? na glowicy)

Edytowane przez morador

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×