Skocz do zawartości

Recommended Posts

Nie ma to jak być desperatem

:lol:

http://otomoto.pl/tr...7-M3019933.html

Żeby nie te foty zapewne nie zwróciłbym na to uwagi :lol:

M3019933_1.jpg

A to zdjęcie bardzo dużo wnosi w sprawie stanu motocykla :D

M3019933_7.jpg

To sprzedaje słynny już na naszym forum (dzięki sprawie narzędzi, które załatwiał mu Leff) Sid z Sid Garaż. Ten triumph został im ukradziony i się znalazł, musiał mieć jakieś przejścia bo kiedyś pomalowany był zupełnie inaczej.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

2. F650GS single

Witam , mam na sprzedaż piękne BMW F650 GS - rok produkcji 2006 (potwierdzone w serwisie-zainteresowanym wyślę nr VIN ). Motocykl sprowadzony z Francji , przygotowany do rejestracji . Posiada zamontowaną płytę pod kufer , wysoką szybę , osłony na dłonie , podgrzewane manetki , ABS . Do motocykla założyłem nowe wzmacniane (złote) klocki marki GALFER 0km przebiegu przód/tył , nowy filtr powietrza - kupiony w serwisie BMW oraz nowy kompletny przedni błotnik , opny OK , napęd OK .Motocykl jest po delikatnej przewrotce w wyniku czego uszkodzone są elementy lakierowane (foto) . Silnik nie był czyszczony/myty - brak wycieków , zawieszenie nienaruszone - wszystkie śruby oryginał ! Uszkodzeniu uległ stelaż czaszy w wyniku czego owiewki delikatnie odstają , moto odpala idealnie , lecz po dziesięciu sekundach gaśnie ( być może czujnik położenia??? wizyta w serwisie 120zł) .Do motocykla dodaję jeszcze filtr oleju który miałem zmienic przed sezonem . BMW szykowałem dla siebie ale szkoda byłoby taplać je w błocie więc kupiłem XT600 . Na motocykl wystawiam Fakture Vat-marża ( kupujący zwolniony jest z opłaty skarbowej ) . Posiadam na sprzdaż również inne motocykle wystawione na moich pozostałych Aukcjach .Więcej info 603 754 254

Przebieg: 44800

Cena: licytacja

6.jpg

http://allegro.pl/bm...2063011645.html

Dziś oglądałem to moto na Moto Weteranie, miałem mało czasu bo się wyrwałem z pracy więc nie oglądałem mega dokładnie. Co mi się rzuciło w oczy:

- dół silnika od strony sprzęgła mokry w oleju, wygląda to jak cieknąca uszczelka podrywy sprzęgła.

- tylna opona ma na środku może z 2mm bieżnika, jak dla mnie to już od jakiegoś czasu do wymiany,

- łańcuch to aktualnie jest zapryskany sprayem, ale ma lekki rdzawy nalot, jeszcze ma dużo naciągu,

- silnik 2 spark, obdarty prawy dekiel,

- lakier ok, jak na enduro w ładnym stanie, chyba tylko małe pęknięcie na prawej stronie obudowy nibybaku,

- nie wiem jak chodził, bo nie było sprzedawcy, był jego kolega i nie miał kto odpalić,

- wystawiony za 14500zł.

Ogólnie wrażenie bez odpalania: moto do dopieszczenia i lekkiego dłubania, jak na 6 lat to zapuszczony, ale tragedii nie ma. Co do stosunku cena/stan- nie wiem jak one stoją, bo nie jestem z gieesami na bieżąco, bardziej efki 8-). Mnie moto nie odstraszyło, bo grzebanie przy sprzęcie (oczywiście od czasu do czasu) lubię.

To tyle, może jeszcze coś mi się przypomni to dopiszę,

Pozdrawiam

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dziś oglądałem to moto na Moto Weteranie, miałem mało czasu bo się wyrwałem z pracy więc nie oglądałem mega dokładnie. Co mi się rzuciło w oczy:

- dół silnika od strony sprzęgła mokry w oleju, wygląda to jak cieknąca uszczelka podrywy sprzęgła.

- tylna opona ma na środku może z 2mm bieżnika, jak dla mnie to już od jakiegoś czasu do wymiany,

- łańcuch to aktualnie jest zapryskany sprayem, ale ma lekki rdzawy nalot, jeszcze ma dużo naciągu,

- silnik 2 spark, obdarty prawy dekiel,

- lakier ok, jak na enduro w ładnym stanie, chyba tylko małe pęknięcie na prawej stronie obudowy nibybaku,

- nie wiem jak chodził, bo nie było sprzedawcy, był jego kolega i nie miał kto odpalić,

- wystawiony za 14500zł.

Ogólnie wrażenie bez odpalania: moto do dopieszczenia i lekkiego dłubania, jak na 6 lat to zapuszczony, ale tragedii nie ma. Co do stosunku cena/stan- nie wiem jak one stoją, bo nie jestem z gieesami na bieżąco, bardziej efki 8-). Mnie moto nie odstraszyło, bo grzebanie przy sprzęcie (oczywiście od czasu do czasu) lubię.

To tyle, może jeszcze coś mi się przypomni to dopiszę,

Pozdrawiam

..za 14 500 można kupić sprzęt z tego rocznika w zdecydowanie lepszym stanie wizualnym. Widać iż nie dbał właściciel o moto, dodatkowo miał kontakt wilgotnym- morskim klimatem o czym świadczy korozja śrub i silnika, którego to nawet zbliżeń sprzedawca nie wkleił....

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Hej, ja też go oglądałem w sobotę na Motoweteran Bazarze w Łodzi, to chyba ten, miałem nawet zdjęcia porobić ale się spóźniłem w drodze powrotnej. Wystawcy szybko się wczoraj pozwijali. To co pisał Prezesu plus; malowany prawy tylny boczek na 100%, i coś w ogóle z prawą stroną (może i też malowana ale dopolerowana) lewa strona czachy bez śrubek, kierunek smętnie się trzymał nas słowo honoru,więcej nie było jak popatrzeć na spokojnie bo pogoda do d... i ludziska przeszkadzali, ogólnie zaniedbany. Właściciela też nie było to nie wnikałem głębiej.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mnie jeszcze przypomniał się płyn hamulcowy- w przodzie i tyle był ciemny.

nokian66, też zwróciłem uwagę na grubą strukturę na prawym boczku, ale już na lewy zapomniałem spojrzeć więc nic dokładnie nie pisałem.

Prezes wspaniała opinia jak na sprawdzenie wizualne :beer:

Dzięki baler, chociaż myślę, że jakoś super dokładnie to nie oglądałem.

tomekwino, śrubki mogły być tak ja piszesz z nalotem, nie zwróciłem na to uwagi bo sam mam wyspiarza i jak sie takie rzeczy często widzi to zdaje się być normą.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To sprzedaje słynny już na naszym forum (dzięki sprawie narzędzi, które załatwiał mu Leff) Sid z Sid Garaż. Ten triumph został im ukradziony i się znalazł, musiał mieć jakieś przejścia bo kiedyś pomalowany był zupełnie inaczej.

Dziwne, dziwne...ukradli i się odnalazł? Ale ta noga, to nie jest noga Sid-a?! :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dziwne, dziwne...ukradli i się odnalazł? Ale ta noga, to nie jest noga Sid-a?! :D

Prawdopodobnie tak :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

15:10 do jumy - najprawdopodobniej...

Myślisz?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

dakarklodzko.th.jpg

Uploaded with ImageShack.us

http://allegro.pl/bm...2058107317.html

Nie wiem czy ktoś już oglądał i opisywał tego moto wiec napisze.

Wczoraj mój brat (mechanik motocyklowy) z kumplem(chciał go kupić) pojechali go oglądać.

Pierwsze wrażenie wywarł pozytywne.

I to tyle pozytywów:D

W silniku stukot i kapie z pompy wody.

Albo panewki albo korba daje stukot.

Przekazuje to co usłyszałem od brata, kazał odradzić moto na forum.

pozdr.

Edytowane przez veris

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Myślisz?

No bez papierów, to nie sądzę, że w spadku po roztrzepanej babci. ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Może z ubezpieczalni albo co?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dzisiaj byłem pooglądać DR we Frankfurcie nad Odrą . Prosił mnie o to Bajrasz od afrykanów . Jednak cuda się trafiają . !5 lat i ledwo 5 tys km . Przednia opona jeszcze fabryczna . napęd fabryczny, tarcze klocki fabryczne. Na plastykach ani ryski . Ledwo dotarta.

Tylko ta kosmiczna cena . Ale może warto ?

$(KGrHqIOKjYE40toIP!(BO(5!9d73w~~_19.JPGhttp://suchen.mobile.de/fahrzeuge/showDetails.html?id=150742883&__lp=1&scopeId=MB&sortOption.sortBy=price.consumerGrossEuro&makeModelVariant1.makeId=23600&makeModelVariant1.modelDescription=dr+650+se&makeModelVariant1.searchInFreetext=false&makeModelVariant2.searchInFreetext=false&makeModelVariant3.searchInFreetext=false&vehicleCategory=Motorbike&segment=Motorbike&negativeFeatures=EXPORT〈=de&pageNumber=1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Hans1 jak bym miał bliżej do ciebie to chętnie bym łyknął tego czerwonego, bo to twój widzę, tak?

Może będziesz nim przejeżdżał przez łódzkie w najbliższym czasie ;))

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

tak mój ci on. ja tylko w koło komina latam a jak się uda sprzedać to gs

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To może być wszytko i nic - pogadaj ze Sprzedawcą - może filmik podeśle z odpalenia?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ktoś już chyba o tym pisał, że miał podobny przypadek u handlarza, wytargował, wyjechał, wymienił świecę i jest si :-)

Ciekawi mnie tylko t cena za 2006 roczik 6000PLN-ów!?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tak, sam go oglądałem ale nie było na miejscu sprzedawcy, później już się zmyli.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×