Skocz do zawartości
sid

błotnik

Recommended Posts

sezon zaraz się rozpocznie więc czas wziąć się za szukanie błotnika (tego pod półką), więc pytanko czy ktoś coś widział w sieci, wie lub ma namiary na kupienie takiego cacka za rozsądne pieniąży, bo nie chce mi się wydawać ponad 3 stów za touratechowy błotnik. do zwykłego gs'a. rocznik 2001

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zadzwoń na numer: 663/283-747. Chłopak miał piękny błotnik do małego GS-a a ja nie ryzykowałem brania go do Dakar'a. Chciał 100 PLN.

Powodzenia.

Paweł

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ja taki błotnik kupowałem u Jerzego za chyba 130-150 zł o ile pamiętam, i po założeniu dystansówek pasuje nawet do Dakara.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Z tego co pamiętam Twoj błotnik "jest" na BP w Kaliszu -)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Z tego co pamiętam Twoj błotnik "jest" na BP w Kaliszu -)

ta samoróbka poprzedniego właściciela - owszem. natomiast ja szukam prawdziwego błotnika. :mrgreen:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

autofus wycenił mi błotnik na 157 plnów, więc nie szukając dalej zamowiłem to sobie. odpadają koszty przesyłki, bo mam do nich rzut beretem. jakby nie patrzeć nowy, a nie używka, a w porownaniu do touratecha zaś ponad połowę tańszy, a blotnik touratecha komfortu jazdy chyba aż tak mocno nie podnosi, by dorzucić jeszcze 2 stówy. :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

no i właśnie, czasami najciemniej pod latarnią ;) tylko że to jest ten "krótszy" błotnik.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
no i właśnie, czasami najciemniej pod latarnią ;) tylko że to jest ten "krótszy" błotnik.

dokładnie :mrgreen: zdaję sobie sprawę, że krótszy, ale 350 plnów za kawałek plastiku od touratecha to według mnie przesada.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×