Skocz do zawartości
szyman

Wyprawa roku 2011

Recommended Posts

http://motoryzacja.interia.pl/motocykle ... 99813,3017

Czytałem powyższy artykuł na interii i mam jakieś mieszane uczucia co do tych wybranych wypraw. Co prawda szczegółów nie podali jak te wyprawy mają wyglądać, ale czytając nasze forum, w dziale planowane wojaże to nie mogę się oprzeć wrażeniu, że każda z nich z powodzeniem nadaje się do pierwszej dziesiątki...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ktoś mi opowiadał o Elwoodzie, dobry zakręt :-)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No, ja też planuję na ten rok wyprawę w 2 moto (ja + Patrix76) Bliski Wschód ;) albo jak się tam posypie to Maroko, a jak nie tam, to chociaż dookoła Bałtyku... :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

10. to Elwood znany dobrze na advrider.pl, dobrze mu znane tamte tereny (piękne relacje) ale 4x4 - jak tego dokona co planuje (słyszałem już zresztą ten plan chyba od roku) to będzie z pewnością wyprawa roku... raczej jej nie przebije ziomek na ścigaczu z marketingowym nazwiskiem, co europe ujedzie od hotelu do hotelu :? :)

9. to kolega wrocławiak SoRock ;) wielkie wyprawy za nimi (znaczy się ekipa MotoJary) kręcą mega fabularne filmy widziałem pare zajawek na advale no i w całości ich Mongolie na wrocławskiej knajpiano-zakrapianej emisji :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Ktoś mi opowiadał o Elwoodzie, dobry zakręt :-)

Kolega Elwood:

https://picasaweb.google.com/HJ61Bluesmobile

Miałam okazję spędzić m.in. w jego towarzystwie kilka dni. Niezapomnianych ;) Facet jest nieprzeciętny. Szczególnie po kilku głębszych :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Szacun! Prawdziwy SZACUNEK!!!!

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×