Skocz do zawartości
twe

Powitać

Recommended Posts

Hej, witam serdecznie forumowiczów. Nazywam się Bartek. Jestem na etapie poszukiwań pierwszego motocykla. Przyglądałem się Yamasze XJ, ale ostatnio znajomy podpowiedział mi enduro. No i się rozglądam. Budżet mam dość skromny, bo około 7000 zł. Dlatego celuję w starsze roczniki. Na tapetę wziąłem przede wszystkim BMW F650 oraz Suzuki Freewind. Teren poszukiwań mocno okrojony (właściwie Warszawa i okolice do ok. 50 km). Moto będzie mi służyło do jazdy po mieście oraz krótszych i dłuższych wypadów. Docelowo chcę pojeździć po Europie. Generalnie zależy mi na małym spalaniu i stąd powyższe modele, na których się skupiłem.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witaj.BMW chyba lepsze od Freewinda ale ja jestem stronniczy :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witaj i kup tylko BMW F650 :D najlepiej czerwone (ja takie mam i jest SUPER!!)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witaj. Również mam czerwone F650 i również do takiego zachęcam :D na razie w tym sezonie 100% miasto spalanie wyszło mi 4,5l/100km- świeżo po regulacjach i od wczoraj na nowych oponach :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dziękuję za powitanie. Czerwone są ładne, ale tak to tylko w salonie. Fajnie by było trafić zdrowe BMW i kolor jest tu rzeczą drugorzędną. Niestety, zdaję sobie sprawę, że w pieniądzach, które mogę wydać na moto może być problem - starsze roczniki-bardziej wyeksploatowane. Ale nie załamuję się, bo na pewno coś się trafi.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

witaj powodzenia w szukaniu

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Cześć...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witaj, Freewind jak i BMW mają podobne parametry (jeździłem na obydwóch), jednak na twoim miejscu wybrałbym Beemkę, po prostu jest łatwiejsza w prowadzeniu. Życzę powodzenia w poszukiwaniach :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×