Skocz do zawartości
etop

WITAJCIE

Recommended Posts

jestem żółtodziób na forum dopiero poszukuje BMW f650, mam na to niewiele funduszy zaledwie 5000 zł., muszę się tej kwoty trzymać z dwóch powodów:

1 - chce poczuć wiatr we włosach,

2 - che zachować resztki włosów jak przekroczę budżet żona mi je wyskubie:)

na początku będę liczył na fachowe wypowiedzi i opinie co do ewentualnych ofert znalezionych w necie, muszę kupić koniecznie!

pozdrawiam wszystkich serdecznie

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Cześć!

Z takim budżetem to skieruj swoje poszukiwania raczej na F650. F650GS to już raczej zabawa powyżej 1o ooo. Ale trzymam kciuki i do zobaczenia po drodze.

Napisz skad jesteś.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witaj! Chętnie pomożemy ale z kupnem GSa w tej cenie i to nadającego się do sprawiania frajdy, będzie ciężko. Powiedziałbym, że najlepiej od razu zacząć szukać zadbanego F650 (nie GS)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witamy serdecznie. Owocnych poszukiwań.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witaj. W tej cenie ciężko będzie o nawet o F650. Swojego kupiłem za 4800, a musiałem doinwestować prawie 3000 (i tak mało, bo robił mi to znajomy). Okazało się, że okazja miała do wymiany tarcze+klocki przód, jeden klocek nie miał nawet okładziny, zasyfiony gaźnik, do regulacji gaźnik i zawory, koniec napędu i opon, lagi (olej uszczelniacze), czujnik stop i wiele innych rzeczy :D ale teraz jest igła :lol: jeszcze przecierki poprawię :lol: a po regulacjach spalanie po mieście poniżej 4,5 :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tak to jest z okazjami - nie wiadomo co w trawie piszczy dopóki się nie rozbierze i nie wsadzi łapy pod owiewki :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

witaj, udanych poszukiwań

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

na moje szczęście napisałem żem jest żółtodziób wiec proszę mi wybaczyć tą pomyłkę oczywiście pisarską chodzi mi o wersje F650 za cene do 5000 złotych

pozdrwaiam

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

W pierwszy dzień można się pomylić :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witaj :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witaj. W kwocie którą wymieniłeś można trafić F 650 nadające się do jazdy jednak większość sprzedających wycenia wstępnie wyżej.Czasem można też trafić na tanią minę więc ostrożność wskazana.Powodzenia w poszukiwaniach.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×