Skocz do zawartości
etop

F650 1994 5999 Głogów

Recommended Posts

witajcie,

proszę o pomoc w decyzji czy interesować się tym egzemplarzem, a może ktoś go już oglądał?

liczę na pomocne głosy, egzemplarz ładnie wyposażony, jesli wszystko w nim chodzi bez zarzutu sprawa jest prosta, podejrzanym jest fakt ze ma kolor nietypowy, nie powiem jest OK lecz podejrzewam ze pochodzi z wyspy a tam motory są w większości w opłakanym stanie....

Koledzy mieszkam na Mazurach a ten egzemplarz jest o 600km ode mnie wiec może ktoś z Was go oglądał albo ma rzut mokrym beretem do Głogowa (południowo zachodnia Polska), to dla mnie jest przekątna po mapie, kupno bez oględzin jest tak samo bez sensu jak jazda i powrót bez kupna :lol:

link:

http://allegro.pl/bmw-f650-dofinansowany-w-daleka-podroz-i1533566023.html

treść oferty

Moto w idealnym stanie wsiadasz i jedziesz, posiada podgrzewane manetki aluminiowe kufry osłonę silnika turystyczna szybę, gmole dodatkowe lampy HELLA (nówki koło 1000zł) gniazdo zapalniczki opony metzeler long trial podstawkę pod kufer centralny GIVI ze światłem stopu, podstawkę centralną oraz poszerzenie podstawki bocznej. Polecam sprzedaje ponieważ potrzebuję czegoś bardziej Enduro

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A rozmawiałeś ze Sprzedającym? Co Ci mówi intuicja? Wypytaj o te wszystkie zwyczajowe sprawy, wymiany, co było robione, etc. Będziesz miał obraz sytuacji. Podziel się informacjami, zdjęciami jeżeli dostałeś lepsze. Powydziwiamy, powybrzydzamy a Ty pojedziesz lub nie :lol:

Ogólnie za tą cenę i wyposażenie moto ze zdjęć wydaje się fajne. A w tej części Polski można zlukać jeszcze parę sprzętów, więc może jak się ustawisz to Cię ktoś oprowadzi i przenocuje w okolicy weekendu. No, to teraz piłka po Twojej stronie. :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tak, koresponduje z właścicielem, wiem jeszcze ponadto ze:

Na liczniku ma coś koło 12 tys ale miał wymieniany bo numer jest nieoryginalny,

sprawdzono motor w serwisie we Wrocławiu i nie stierdzili by stał sie dwusladem czy był kiedykolwiek spawany.

moto miało w Niemczech 1 właściciela i w Polsce obecnie 2-go,

hamulce brembo komplet - sa w bdb stanie latem wymieniane przez poprzedniego właściciela są rachunki,

opony metzeler 50-60% ten sezon dadza rade ale w nastepnym juz pod wymiane definytywnie,

naped jest ok można juz łańcuch naciągnąć ale nie jest zużyty, naped bmw.

moto nie ma wgnitek, nie jest porysowane jedyne co to odchodzi mu niebieska emalia na znaczku bmw, uszczelniacze nie ciekną,

biegi działają ok i nie ma z nimi problemów, jedyne co to odpadła końcówka zmiany biegów ta składana wystająca mała czesc, biegi mozna zmieniać mam te czesc trzeba dospawac

akumulator jest nowy na gwarancji zakupiony w marcu,

przeglad do października, oc kończy sie w kwietniu

Jak pisze obecny właściciel nie trafił z nim w gust, szuka cross-a......

Ja mam do niego kaaawał drogi 600km.

ps. Paweł na tym linku co podałes jest tylko poprzednia oferta, nikt nic dodatkowego nie napisał, zero opisu etc.

poza tym ze alik nazwałes go całkiem zgrabny "pasikonik z lodówkami" :lol:

jestem w stanie zrezygnować z tych lodówek

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Spróbuj skontaktować się z Centrino, link do niego poniżej. Koleszka mieszka, ale mi sie zrymowało :lol: , w Lubinie wiec chyba ma najbliżej Głogowa, a do tego też jest posiadaczem F650. Może będzie miał czas żeby podjechać, powtarzam może :lol:

http://fora.home.pl/f650gs/memberlist.php?mode=viewprofile&u=1145&sid=9f68946bd6ecd369d3b659363428bc0e

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Teraz dostaniesz dwie odpowiedzi:


  • [*:22ec737u]podejrzliwe typu "e... podrapany, e… nie ma nalepek, e… akumulator padł, stał, ktoś kupił nowy, żeby się parcha pozbyć", "e… dźwignia zmiany biegów złamana, pewnie miał szlifa", "e… tam malowanie nieoryginalne", "e…tam przebieg niewiarygodny i niemożliwy w tym roczniku", itepe, itede, etc,….
    [*:22ec737u] zdroworozsądkowe: jedź, przejedź się i jak serce zagra a rozsądek pozwoli - kupuj. :lol:

Wydaje mi się, patrząc na rynek aukcji i otomoto, że eFki rzadziej traktowane są przez handlarzy jako źródło łatwego zarobku - raz że rocznik już nie ten i nie można wcisnąc kitu, że przejechał 15 czy 20 tys. a dwa, że dużo łatwiej przyciąć na GS/Dakarach - trzy często są to moto, które już nawinęly parę kilosów na kółka i to po prostu widać. Po co się męczyć jak amatorzy sportów chętniej kupią jakiegoś horneta albo bandita "po lekkim szlifie".

Amatorów niedużego (650ccm??) turystyka z zacięciem off-road jest duuużo mniej. Stąd można kupić coś naprawdę fajnego - oczywiście można wpakować się na minę i kupić coś zajedżonego. Trzeba uważnie obejrzeć - ale nie zdjęcia - i najlepiej zgodnie ze złotą zasadą kupowania zabrać kogoś ze sobą, a) kto zna ten sprzęt, :D nie jest napalony na zakup tak jak Ty po przejechaniu 600km pociągiem/samochodem/autobusem.

Silnik w tych moto jest naprawdę trwały, robi przebiegi do remontu głównego całkiem spore, zadbany egzemplarz potrafi odwdzięczyć się bezproblemową eksploatacją przez wiele kilometrów. Na minus zaliczyć trzeba jedynie spalanie (i to tylko w porównaniu do rekordowo małego w GS/Dakarach) i może nieco mało kozacki wygląd, ale to przy Twoim budżecie rzeczy, które chyba nie są aż tak istotne (no może to spalanie jednak tak :lol:, ale gaźnikowce palą 1-2 ltr więcej jak wtryski).

No to tyle - sobie ulżyłem.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

tiaa, ulżyłeś sobie ale dzięki za opinie, warto poczytać......kolor podobno taki jest w ofertach BeMki jednak brak naklejek wyraźnie wskazuje na malowanko, co najmniej owiewek bocznych..... gdyby stopka była złamana od szlifa po którym był malowany, ktoś poza malowaniem przecież by ja pospawał, widocznie to inna historia lub tylko ta jedna:)ale tak to można snuć podejrzenia w każda stronę, zwróciłem się z prośba do Centino na prv zobaczymy-pożyjemy-poczekamy, w końcu to nie PRL-owski papier toaletowy czy biedronkowy cukier po 3,49 żeby poszedł od reki , wstrzemięźliwość mam opanowaną szukam dwóch kółek juz cała zimę :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Czyli czekamy na odzew kolegi Centino :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

tiaa, albo czekamy na kogos kto widział ten egzemplarz teraz lub w poprzedniej odsłonie jakiś czas temu jak wystawiał go poprzedni właściciel, widziałem go w tej ofercie,

http://allegro.pl/bmw-f650-jedyne-takie-f-650-warto-zobaczyc-i1416028764.html

a tu sa dokladniejsze zdjecia

http://www.fmix.pl/album/43047/bmw/1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
tiaa, albo czekamy na kogos kto widział ten egzemplarz teraz lub w poprzedniej odsłonie poł roku temu jak wystawiał go poprzedni właściciel, widziałem go w tej ofercie,

http://allegro.pl/bmw-f650-jedyne-takie-f-650-warto-zobaczyc-i1416028764.html

a tu sa dokladniejsze zdjecia

http://www.fmix.pl/album/43047/bmw/1

Tu Ci mogę pomóc bo to z motocykl z mojego miasta jest :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Etop - jak chcesz ten model to jedź i oglądaj. Wygląda godnie, ma fajne cybanty poinstalowane - ktoś mu poświęcił trochę czasu. Jeżeli od czasu zdjęć od poprzedniego właściciela nie zmienił się diamentralnie na gorsze to brać. Oczywiście jeśli silnik chodzi "jak pszczółka" :lol: Z wad optycznych trudno się przyczepić.

Możesz nawet zadzwonić do poprzedniego właściciela i go odpytać o przebieg i resztę spraw.

Paweł: on był z Wrocławia. To zdjęcia poprzedniego właściciela i oferta sprzedaży archiwalna.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Paweł, nie pal tego świństwa bo to szkodzi:) lepiej :drinkbeer: piwka

przeciez wyraznie piszemy całyczas o tym samym egzemplarzu, tylko w poprzednich rekach .... hahhha :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Chyba tej jod na łeb mi siodł :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

bez urazy admin. jesli ubodłem to daj mi plaska i usunę tekst-a :lol:

alik - widac ze ktos a własciwie poprzednik o niego dbał, widac fachowe zabiegi tylko chodzi o rzut okiem przed wyjazdem bo jakby nie patrzec 500zł nie moje jak sie przelece 1200km w ta i we wta :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
bez urazy admin. jesli ubodłem to daj mi plaska i usunę tekst-a :D

alik - widac ze ktos a własciwie poprzednik o niego dbał, widac fachowe zabiegi tylko chodzi o rzut okiem przed wyjazdem bo jakby nie patrzec 500zł nie moje jak sie przelece 1200km w ta i we wta :D

Ja tu nie jestem Muammarem Kadafim :lol: Każdy mówi co chce.

ps.

Jak coś będzie na mnie to sam wywale. :lol: :drinkbeer:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
bez urazy admin. jesli ubodĹem to daj mi plaska i usunÄ tekst-a :lol:

alik - widac ze ktos a wĹasciwie poprzednik o niego dbaĹ, widac fachowe zabiegi tylko chodzi o rzut okiem przed wyjazdem bo jakby nie patrzec 500zĹ nie moje jak sie przelece 1200km w ta i we wta :lol:

Tady, od razu byś chciał tyłek wozić i powietrze - od kiedy to PKP takie drogie jest? :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

I co - jak tam sprawy za lasem? :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja bym po prostu wsiadł w pociąg i pojechał. Co się łamiesz - w drodze powrotnej możesz wpaść nowym sprzętem do Wlkp, Kujawy, 3city :lol: W tydzień do domu nie dojedziesz :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Siur, siur… I know. :lol:

Nawet się zastanawiam czy nie zgłosić akcesu na jakiś odcinek. Ale nie wiem czy niezbyt autostradowy on dla mnie i mojego wibratora…? :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witajcie ......tiaa, wsiąść do pociągu .... :| niestety pozwolić sobie na tygodniowe tu i tam nie mogę, to robota najwyżej na weekend, ale bez pomocy tego nie zrobię, nadal czekam na odpowiedz pana C. ;)

ps. jak widac kolega jest gotów sprzedać nawet za 5000 bez kufrów, jednak jestem przekonany ze był malowany, a fakt ze kupił go kilka miesięcy temu i juz go pcha dalej---------> potęguje moja podejrzliwość :idea: i co myslicie ze nadal warto jechac?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wyslalem ci na PW numer telefonu do CENTRINO. Dzwon, gadaj, organizuj, załatwiaj. Trzymam kciuki

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×