Skocz do zawartości
etop

F650 1994 5999 Głogów

Recommended Posts

Witajcie ......tiaa, wsiÄĹÄ do pociÄgu .... :| niestety pozwoliÄ sobie na tygodniowe tu i tam nie mogÄ, to robota najwyĹźej na weekend, ale bez pomocy tego nie zrobiÄ, nadal czekam na odpowiedz pana C. :)

ps. jak widac kolega jest gotĂłw sprzedaÄ nawet za 5000 bez kufrĂłw, jednak jestem przekonany ze byĹ malowany, a fakt ze kupiĹ go kilka miesiÄcy temu i juz go pcha dalej---------> potÄguje moja podejrzliwoĹÄ :idea: i co myslicie ze nadal warto jechac?

Ja wiem, że pada, ale żeby od razu tak się załamywać? ;) Głowa do góry - mnie się tam nadal ten "pasikonik z lodówkami" podoba.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie przejmuj się - kiedyś też będzie i u Ciebie padać ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ty to potrafisz człowieka zmotywować. ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Juz sie odzywam ;)

Otoz widac ze zdjec, ze kolo klamie. Jak mogl nie trafic w gust jak z tylu na zdjeciu 1200GS stoi.

Ten moto widzialem gdzies w drugiej polowie sezonu na allegro. Jak szukalem moto dla siebie. Jednak nie pojechalem go ogladac gdyz kolor jest jaki jest a do tego te 2 lampy, ktore sa zalozone mi sie niesamowicie nie podobaly.

Tak jak wyslalem na PW moto najpewniej moge zobaczyc w weekend. Istnieje nikla szansa, ze bede mogl podjechac w srode ale to zalezy w ktora strone wysla mnie w traske.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Nie przejmuj się - kiedyś też będzie i u Ciebie padać ;)

juz zachmurzenie odpowiednie i padac bedzie napewno :)

dzieki :beer:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Juz sie odzywam :)

Otoz widac ze zdjec, ze kolo klamie. Jak mogl nie trafic w gust jak z tylu na zdjeciu 1200GS stoi.

Ten moto widzialem gdzies w drugiej polowie sezonu na allegro. Jak szukalem moto dla siebie. Jednak nie pojechalem go ogladac gdyz kolor jest jaki jest a do tego te 2 lampy, ktore sa zalozone mi sie niesamowicie nie podobaly.

(…)

1. Te zdjęcia to są z zakupu przez obecnego właściciela. Zdaje się, że poprzedni właściciel tj. 1 w Polsce, który tak ładnie dbał o motocykl i dokupił mu te wszystkie cybanciki pozbył się go na rzecz dużego GSa. A to obecny gusta ma inne. ;)

2. Lampy rzecz nabyta :), po zmierzchu w terenie czy w nocy na drodze fajne są.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Etop mam przykra informacje. Wlasnie dzwonilem do goscia aby sie z nim na ogladanie umowic. Niestety ale uslyszalem, ze ogloszenie jest nieaktualne.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

szkoda ze tak wyszło nie miałem mozliwosci odpisac chodz forum sledziłem w komórce:)

Panowie za chwilke dodam kolejny egzemplarz tym razem F650GS, z Ostrowi Mazowieckiej pomożecie w ocenie ??:D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ten z Kiekrza pod Poznaniem prezentuje się lepiej.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×