Skocz do zawartości
Logan

BMW F650 '95

Recommended Posts

http://allegro.pl/bmw-f650-f-650-stan-b ... 20033.html

Znacie kogoś z Pyrlandii (około 40stki), co ujeżdża PanEuropean? Dziś do mnie dzwonił, że jest chętny za 4500, bez okufrowania. Jeżeli ktoś z forum się zastanawia, to za tyle oddam z kuframi i resztą dodatków.

Jutro ma dać znać, czy podjedzie w sobotę.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Chyba informacja o wymienionej uszczelce pod głowicą gościa zniechęciła. Nie rozumiem czemu.

Cena za motocykl: 3500zł.

Za motocykl+wszystkie kufry:4000zł

W czwartek z taką wywoławczą idzie na aukcje. Chyba, że będę musiał jeszcze szybciej, to wystawię o 500 w dół.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Kolejny Update: Oferta wstrzymana do wiosny, z racji sukcesu w uzyskaniu ratującej mnie do tego czasu linii kredytowej.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jeżeli dobrze zrozumiałem widać światełko w tunelu ? :) Jeżeli tak to super. 8-) :beer:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jeżeli się wszystko uda, to może jakimś cudem... Martwi mnie co innego. Doszła mnie informacja, że od stycznia ubezpieczenia idą w górę i to nie o jakieś 10%, tylko podobno podobno o 100% :) Czy motoryzacyjne też?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

w pazdzierniku 2010 placilem za OC 61, w tym roku chyba 150

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Moje OC kosztowało w kwietniu 231zł. Nie uśmiecha mi się 460 :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Natomiast ja żadnych, + dodatek za wiek :/

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Taaa. Jeszcze 3 lata, zanim mi dodatek zdejmą :/

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Paweł, tak w kwietniu. Max znizki w PZU.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Moje OC kosztowało w kwietniu 231zł. Nie uśmiecha mi się 460 :)

SPrzedaj / podaruj udział w motocyklu zaufanej osobie, która ma wszystkie zniżki i jesteś w domu. :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Oby skończyło się na strachu. Dziś rata pakietu za samochód- na pełnych zniżkach ojca, pakiet OC+AC+NNW, rozszerzony o młodych kierowców- jedyne 1300zł raty :/ Co się dzieje? Kiedy będziemy mieli system, jak w np. Niemczech- ubezpieczony kierowca i wpisane pojazdy, którymi się porusza?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Oby skończyło się na strachu. Dziś rata pakietu za samochód- na pełnych zniżkach ojca, pakiet OC+AC+NNW, rozszerzony o młodych kierowców- jedyne 1300zł raty :/ Co się dzieje? Kiedy będziemy mieli system, jak w np. Niemczech- ubezpieczony kierowca i wpisane pojazdy, którymi się porusza?

Będzie drożeć Logan, będzie drożeć. To jest ten sam mechanizm co z kupującymi i sprzedawcami aut i motocykli. Wszyscy nawzajem starają się lekko okantować. A na koniec i tak wychodzi, że słowiański spryt rządzi.

Znajomy kupił Astrękombi. Ładna, przebieg ok. cena, chociażbez rewelacji także. Auto bezwypadkowe. Po roku popękal dach i wyszły tony szpachlu. Opcje są trzy:

- gonisz do sądu i prokuratury, że cię oszukał poprzedni sprzedawca (nie wiem czy ludzie żyjątak długo, żeby wytrzymać nim sprawa się skończy)

- opylasz auto z popękanym dachem (dostajesz grosze) albo...

- trochę inwestujesz, dajesz dach do zrobienia i opychasz za w miarę normalną kasę.

Którą opcję byś wybrał? :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wychowano mnie tak, że jak coś naprawiam, to tak, żeby było dobrze, a nie na pokaz przez pierwszy tydzień.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jak juz poruszasz "sprawe niemiec" to tam można ubezpieczyć swój pojazd na określony czas, np od kwietnia do listopada. Działa to na obniżenie kosztów z tym związanych.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Sprzedana! Teraz jestem pieszym :P ;(

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×