Skocz do zawartości
Logan

BMW F650 '95

Recommended Posts

To mi pachnie jakąś zdadą????!!!!!!!!! :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Logan coś przebąkiwał, że chce Transalpa, czy westytaalpa.. :lol: ot taki joke! :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Logan coś przebąkiwał, że chce Transalpa, czy westytaalpa.. :lol: ot taki joke! :lol:

Takiego brzydkiego z dwoma rurami po jednej stronie????? :D :D :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Bardzo polubiłem to moto, wjeździłem się w 2 kółka, ale ten singielek jest za słaby i za głośny dla mnie- jednak bardzo dużo przejazdów mam z pasażerką i Twin będzie dla mnie dużo lepszym rozwiązaniem. Cena jak pisałem jest do negocjacji i dla członków forum jeszcze niższa (nawet bym wolał, żeby została w dobrym gronie), ale jak oferty będą odbiegać w znaczny sposób od jej realnej wartości, to będę nią jeździć dalej, do czasu, aż trafi się ktoś, kto będzie o nią dbał tak dobrze, jak ja się starałem :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Twin będzie dla mnie dużo lepszym rozwiązaniem. ;)

Doszedłem do tego samego wniosku :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nic nie mowiles o przejazdach z pasazerka?! ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A co tu dużo mówić? zresztą nie ważne- dziś zostałem jak ten cylinder- sam ;/

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

(Prawie) Same Pawły w tym wątku ;)

Logan miałem na myśli tego drugiego Pawła :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dalej aktualne. Kurdę, co jest, że nikt przez tyle czasu nie pofatygował się osobiście? ;/ To, jak ten singiel jeździ rekompensuje wygląd, ale nikt nie chce się o tym przekonać, jak widzę ;/

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Patrząc na stan optyczny to chyba trochę dużo sobie winszujesz… Wot i cała tajemnica trudnej sprzedaży. ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No i co? Zmienić plastiki na allegrowe? Komplet niedraśniętych widziałem za 600zł... Tyle, że nie chcę jej na "beszczela" opisać, jako idealnej, nigdy nie draśniętej, bo to nie prawda ;/

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Logan - stara zasada to 3xC

Cena

Czyni

Cuda

W niedziele we Wroclove jest motobajzel. Jak masz chwile to wpadnij, ludzi na pewno będzie masa.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Kliknij w nick Logan i wyślij PW ( wszystko znajdziesz 3 pozycje wyżej )- uzyskasz informację u źródła.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Coraz bardziej się zastanawiam. Zaraz wrzucę dzisiejszy filmik, jak jeździliśmy z Klansmanem i MuzzY'ym. Wiem, że po dzisiejszym brykaniu nie zamierzam spuszczać z ceny, a teraz mam już na forum osoby, które potwierdzą, że mechanicznie chodzi, jak w zegarku ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Logan, juz sie tak nie chwal :-) Pisz do Prezesu :beer:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie chwalę siebie, tylko mojego mechanika ;) Cena, którą puściłem na allegro jest trochę zawyżona, żeby było z czego schodzić.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Logan spuść z ceny, dogadaj się z Prezesu i .... bedziesz mial problem...., bo nie bedziesz mial czym jezdzic ;) :D

ps. moto chodzi ladnie, mimo swojego wieku i przebiegu, co dobrze wrozy naszym motocyklom :beer:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Niestety znów aktywne. w trakcie zlotu będę jeździł na pożyczonym. Jeszcze nie mam nowych zdjęć. Finanse zmuszają mnie do rozstania się z maszyną. Dla forumowicza 5555zł ze wszystkimi dodatkami.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Może daj Loganowi w rozliczeniu swojego TransCity żeby z wprawy nie wyszedł :lol: :beer:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×