Skocz do zawartości

Recommended Posts

Raz zdarzyło mi się jechać w nocy akurat krętymi drogami Słowacji, i powiem, że oświetlenie drogi przed motocyklem na standardowych H7 jest mizerna. Już w starej ETZ na H4 było o niebo lepiej, no ale tam był reflektor, co się zowie a nie kaganek.

1 minutę temu, mario2007 napisał:

Zimą Dr Light i masz po problemie :default_dry:

I mniej w kieszeni. 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
1 minutę temu, mario2007 napisał:

Za darmo nawet od grabarza łopatą w dupę już nie ma :default_dry:

Może za free choćby zepchną do dziury nogą? :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Kupiłem papie jakieś lepsze H7 do rt1200, ale jak na razie nie chce jeździć w nocy... Jak pojeździ, to dam znać, czy lepiej. Kupiłem coś takiego:

https://allegro.pl/oferta/zarowka-philips-vision-plus-60-h7-12v-55w-8517397008.

Z wiadomości znalezionych gdzieś tam w internecie wynika, że mają krótsza żywotność, ale zawsze jest coś kosztem czegoś... 

Jak tylko dostanę jakieś cenne uwagi od taty, to się nimi podzielę.

 

Konrad, nie przypasi Ci ten z pierwszego posta, to znajdzie się inny. Ja w sumie też niedługo  wystawie moje osiemset, to wybór będzie większy. 

 

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Godzinę temu, manioora napisał:

Kupiłem papie jakieś lepsze H7 do rt1200, ale jak na razie nie chce jeździć w nocy... Jak pojeździ, to dam znać, czy lepiej. Kupiłem coś takiego:

https://allegro.pl/oferta/zarowka-philips-vision-plus-60-h7-12v-55w-8517397008.

Z wiadomości znalezionych gdzieś tam w internecie wynika, że mają krótsza żywotność, ale zawsze jest coś kosztem czegoś... 

Jak tylko dostanę jakieś cenne uwagi od taty, to się nimi podzielę.

 

Konrad, nie przypasi Ci ten z pierwszego posta, to znajdzie się inny. Ja w sumie też niedługo  wystawie moje osiemset, to wybór będzie większy. 

 

 

A wyślij co tam będziesz miał dostępnego i w jakich pieniądzach. Nie mam ciśnienia na zmianę, ale jakby się coś fajnego trafiło to rozważę. Im więcej jeżdżę Dakarem tym bardziej mi się podoba. Najważniejsze, że jak dotychczas ten motor jest niezawodny, a jeśli kupię coś od handlarzy to nie wiadomo co i jak. 

Co do żarówek z 2 lata temu zamontowałem Philips Żarówka H4 X-treme Vision . O niebo lepiej, ale bez halogenów w nocy to partyzantka

Jakiś czas temu zakupiłem HELLA Micro DE H3, +100% do widoczności. Może nie dają tyle powera co chińskie ledy, ale mają homo i jak na razie nie rozpadły się od wibracji jak chinole

 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
38 minut temu, konrad.wegrzyn napisał:

 

A wyślij co tam będziesz miał dostępnego i w jakich pieniądzach. Nie mam ciśnienia na zmianę, ale jakby się coś fajnego trafiło to rozważę. Im więcej jeżdżę Dakarem tym bardziej mi się podoba. Najważniejsze, że jak dotychczas ten motor jest niezawodny, a jeśli kupię coś od handlarzy to nie wiadomo co i jak. 

Co do żarówek z 2 lata temu zamontowałem Philips Żarówka H4 X-treme Vision . O niebo lepiej, ale bez halogenów w nocy to partyzantka

Jakiś czas temu zakupiłem HELLA Micro DE H3, +100% do widoczności. Może nie dają tyle powera co chińskie ledy, ale mają homo i jak na razie nie rozpadły się od wibracji jak chinole

 

Zbuduję trochę atmosferę... Bo wiadomo reguła niedostępności najlepsza... Uwaga... 2008... Kolor:fajny. Przebieg: duży(około 80kilo). Pieniądz: dobry, stan: bardzo dobry. Będę chciał sprzedać bo kończę w tym roku 40 i wymyśliłem sobie, że coś z salonu będzie idealne na tą okazję... Tylko nie wiem co wybrać (850, t700, kurna dl, Tiger), bo jeszcze nie miałem czasu na jazdy próbne, a dakarow już nie robio...

  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Godzinę temu, manioora napisał:

Zbuduję trochę atmosferę... Bo wiadomo reguła niedostępności najlepsza... Uwaga... 2008... Kolor:fajny. Przebieg: duży(około 80kilo). Pieniądz: dobry, stan: bardzo dobry. Będę chciał sprzedać bo kończę w tym roku 40 i wymyśliłem sobie, że coś z salonu będzie idealne na tą okazję... Tylko nie wiem co wybrać (850, t700, kurna dl, Tiger), bo jeszcze nie miałem czasu na jazdy próbne, a dakarow już nie robio...

Widzę, że masz dokładnie to co chcę kupić. Szukam właśnie w "fajnym" kolorze z realnym przebiegiem (80k wpisuje się tu idealnie), za dobry pieniądz....no i u mnie 40 w przyszłym roku

Czekam na ogłoszenie ;)

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×