Skocz do zawartości

KaeS

Użytkownik
 • Zawartość

  4348
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Days Won

  29

KaeS last won the day on 6 Grudzień

KaeS had the most liked content!

Reputacja

3810 Excellent

O KaeS

 • Tytuł
  małomiasteczkowy
 • Urodziny 03.02.1968

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja:
  Suwałki
 • Motocykl
  F700GS

Ostatnie wizyty

2847 wyświetleń profilu
 1. KaeS

  Honda CRF1000L czyli nowa Africa Twin

  Zdefraudowałeś gdzieś tego 1 leia, który Tobie został, czy to był ten 1 lei, który dołożyłeś mi na stacji do energetyka?
 2. KaeS

  F650GS Twin vs Triumph Tiger 800

  Trampek to fajna maszyna ale ma tylko jedno duże oko w porównaniu do tryumfa
 3. KaeS

  F650GS Twin vs Triumph Tiger 800

  Piękny jest ten najnowszy. @Mario 6na9 ja się nie znam, to fakt ale Ty chyba nie masz gustu
 4. KaeS

  F650GS Twin vs Triumph Tiger 800

  Prawy do lewego, lewy do prawego...
 5. KaeS

  F650GS Twin vs Triumph Tiger 800

  A dla mnie w odwrotnej kolejności. Moje skromne zdanie.
 6. KaeS

  "Żółte" fotoradary

  Mandat za wjazd motocyklem na obwodnicę - radykalny pomysł gminy Władze najbogatszej gminy w Polsce postanowiły zamknąć swoją obwodnicę dla motocyklistów. Nie stało się to jednak bez powodu. https://www.scigacz.pl/Mandat,za,wjazd,motocyklem,na,obwodnice,radykalny,pomysl,gminy,36907.html?fbclid=IwAR2-1Yj3H4mgNI3KTKqJQBOGGLs7OsLS7HW4bcZoziRTrQb6LHBA36_lIZI
 7. KaeS

  [S] Kask, kurtkę, spodnie...

  @xel przejdź z diety korzonkowej na sterydy i hormony, wzoruj się na...
 8. KaeS

  [S] Kask, kurtkę, spodnie...

  Ale o karciance, którą chcesz opylić poza forum nic nie wspominasz ładnie to tak? Mój syn był fanem Muminków, a może i dziś jest, kto go starego konia wie?
 9. KaeS

  Sprzedam F650GS Twin, 2010, 14.900zł.

  Ale na życzenie mógłbyś przecież zrobić koledze i 32, co?
 10. KaeS

  Kącik szperacza

  Ale to w rozmiarówce dziecięcej
 11. KaeS

  Z prawdziwym żalem sprzedam F800GS 2015/2016

  @BrunoJ ja na początku tego roku miałem podobne dylematy przy chęci zmiany motocykla. Także wydawało mi się, że cana jak "na mnie" konkretnego namierzonego egzamplarza jest zbyt wysoka. Pieniąd oczywiście był. "Ale przecież samochód, którym jeżdżę jest mniej wart" - tak myślałem. W podobnym przekonaniu utrzymywała mnie na dodatek małżonka, dla której motocykl jest durnym hobby. Pewnego dnia uświadomiłem sobie, że qrwa, "jak nie teraz to kiedy? Jak będę na emeryturze?" Po rozmowie z @Pawel wiedziałem już co mam robić. Kiedy go zobaczyłem w realu wiedziałem, że już bez niego nie odjadę. Przełknięcie sumy nawet było łatwe i ta bestiacza jechała za chwilę na busie do kraju białych niedźwiedzi. Małżonka moja na szczęście nie jest hamulcowym moich zachcianek, i kiedy go zobaczyła powiedziała, że piękny.
 12. KaeS

  Z prawdziwym żalem sprzedam F800GS 2015/2016

  a po dilu będziesz huskowy? Nie płacz dakarowy bo i ja za chwilę będę płakał. Sprzedać trudno, czy Ci rozstrajać się z nią ciężko? Popatrz na Pawła, ten to zupełnie jest bez serca, już nr osiem ma.
 13. KaeS

  "Żółte" fotoradary

  Zacytuję tu Bareizm ze Zmienników. Stanisław Bareja przewidział też nasze czasy. Wzmożona kontrola - dźwignią społecznego zaufania!
 14. KaeS

  "Żółte" fotoradary

  Na Białorusi też mają swoje metody do ściągania zaległych mandatów od obcokrajowców. Oczywiście jeśli jest się tam jeden jedyny raz to ewentualny fotomandat z wakacji można olać o ile nie będą już mieli danych na granicy, a mają je szybko, bo jak wspominałem w relacjach Białoruś jest obsrana fotoradarami nawet w zapadłych głubinkach. Dane cyfrowe z fotoradarów natychmiast przekazywane tam są drogą radiową do centrum, gdzie są błyskawicznie przetwarzane i przesyłane na tamożnię, o czym przekonał się już nie jeden zagraniczny kierowca. Cały system fotoradarów, przesyłania danych i oprogramowania jest produkcji białoruskiej. A już na 100% można być pewnym zapłacenia zaległego mandatu ponownie tam wjeżdżając. Wpuścić wpuszczą bez żadnego problemu, uprzejmie jeszcze będą się na granicy uśmiechać. Przy drogach umieszczone są kamery, które skanują rejestracje pojazdów i za jakiś czas bądźmy pewni drogowej niespodziewanej kontroli, ot co a wysokość mandatu dla obcokrajowca mierzona jest w walucie euro i cenowo daleko nie odbiega do naszych złotówkowych. Inaczej tam sprawa przedstawia się z płatnymi drogami, których z roku na rok coraz więcej o jakości nasze zwykłej krajówki. Tam białoruskie krokodyle, zwani przeze mnie reketerami Backi, oczekują tuż za bramkami na swoje potencjalne ofiary. Koszt nieopłaconego przejazdu przez bramkę - 200 euro. Na szczęście system drogowych opłat nie dotyczy tam motocykli, także lewa w górę i dzida aby tylko nie nadziać się na fotoradar robiący fotki od zakrystii.
 15. KaeS

  "Żółte" fotoradary

  OK, ciągniemy temat „Nie zapłacę tego i co mi zrobicie?” – tysiące Polaków olało mandaty. I jak się okazuje, mieli rację - 20.11.2019 Polacy unikają mandatów jak mogą. Długi rosną, państwo reaguje - 05.02.2019 Ściągalność mandatów w Polsce: jak fiskus ściga ukaranych mandatem - 01.02.2017 Czy trzeba płacić zagraniczne mandaty? - 18.09.2019 Już same tytułu brzmią jak poradnik aby ich nie płacić.
×