Skocz do zawartości
Dentka

F650 CS na co patrzeć

Recommended Posts

Cześć!

Mam dla Ciebie dobrą wiadomość. Jak wpadniesz do przywitalni i przywitasz się ze wszystkimi pisząc pare słów, to nie dopadnie Cie nasz forumowy policjant DAKAROWY. Jeżeli jednak to zrobisz może właśnie on Ci pomoże bo to jego rejony. Wszystko zależy od Ciebie. :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Co do mapnika, o którym pisze sprzedający, to nie jest oryginalny. Powinno to wyglądać mniej więcej tak

CS3233web1.jpg

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

1. Mapnik jest oryginalny - do stuffbay BMW oferowało właśnie taki plecakomapnik, plastikowy pojemnik jak na fot. powyżej lub grajek z głośnikami + "uprząż" do przypięcia kasku, do której pasuje kluczyk ze stacyjki.

2. Silnik to tak jak f650 do sprawdzania

3. Siedzenie: czy "nosy" do zahaczania z przodu nie są pourywane.

4. Reflektor: czy nie lata w obudowie (wystarczy poruszać w góra/dół przód/tył łapiąc za śrubę regulacji u dołu) i czy soczewka nie jest zbytnio popękana na krawędzi. Ten konkretny pewno ma angielską lampę - zawsze to jakiś powód do negocjacji ceny ;-) (btw. z moich obserwacji angielskie i kontynentalne różnią się tylko taką blaszaną "przesłoną" przed soczewką - ale nie wiem czy da się ja samodzielnie odwrócić)

5. Guziczek od migania światłem drogowym lubi się popsuć, jak we wszystkich f650

6. Przezroczyste uchwyty, bagażnik i mocowanie szyby: sprawdzić czy nie ma jakichś poważnych pęknięć (w późniejszych latach montowano już plastikowe czarne)

7. Pas: czy nie ma jakichś widocznych uszkodzeń (dziury, wbite kamyczki, odstające nitki czy pourywane kawałki gumy) - nówka to > 200€

8. Napęd: poruszaj tylnym kołem pasowym - może się ruszać tak do centymetra po obwodzie (zużycie elementów tłumiących wewnątrz koła pasowego)

Ww. kwestie nie są oczywiście dyskwalifikujące - mniejszym lub większym kosztem można wszystko doprowadzić do porządku...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Z wyglądu taki typowy Angol. Lekko brudny, pordzewiały, ale może się okazać, że z charakterem. Trza posłuchać, przejechać się… Cena nie powala, ale zapewne pójdzie za mniej.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zgadzam się z alikiem, typowy angol, poza tym nie widziałem go nigdy.. :? a cel ode mnie 20km :roll: trochę dziwne, ale może użytkowany w Anglii nie w Polsce :mrgreen: , jeśli chcesz być koże mógłbym podjechać jutro do Człuchówka i obejrzeć z Tobą, choć jedyne w czym moge pomóc to posluchać i ocenić pracę silnika, przejażdżka i ogólny wygląd wizualny, ew. braki - jeśli są, itp. :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dentka, ostania chwila na zastanowienie... CS???? BRZYYYYDAL :lol:

może fajnego GSika jednak? :lol:

uy8ohoZJX7w

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Co Wy macie do angoli? Gorsze niby czy jak? Może to z racji mojej pracy mam takie zachwianie ale metoda 3xC sprawdza się bardzo dobrze. Cena Czyni Cuda

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zobaczyli i kupili :) , zrobiłem wczoraj traskę z Człuchowa do Gdańska przy silnym bocznym wietrze , teraz mam prośbę o namiary jakiegoś rozsądnego mechanika co ma pojęcie o tych sprzętach , ogólnie wszystko zbadać co trzeba powymieniać no i wymiana klocków i płynu hamulcowego

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No gratulacje, super!

Wklej foty, znamy to moto tylko z ogloszenia.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Na razie go bewstydnie obrałem z plastików i owiewek aby pozbyć się brudu pewnie jeszcze z ulic Bristolu i zimowego brudu garażowego , obiecuję machnąć foty jak zrobię go na bóstwo :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×